Istorie K75

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Vreau sa multumesc tuturor celor care au fost alaturi de noi si ne-au ajutat sa facem o istorie in K75.Sunt foarte mandru de ceea ce am realizat impreuna si sunt foarte mandru ca am rezistat pana acum.
Acest topic este facut in memoria tribului [*RA*] sau tribului ce a facut istorie in K75



Cu tot respectul acelasi PARTUS
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa`i! In memoriam of [*RA*] ... :(
Imi pare rau k s`a terminat asa dar nu am avut incotro!
 

DeletedUser

Pai din k55 pana in k57 e distanta mare crede-ma...chiar nu stiu ce viata aveti pe akolo ! Poate daca ne faceti o istorisire.. ceva frumos va putem intelege!
 

DeletedUser523

Mai dar cum a facut istorie:confused:si acum de ce e doar istorie si nu realitate:confused:si si si ori scrieti ceva frumos, detaliat si pe intelesul tuturor sau nu mai postati deloc:eek:
 

DeletedUser

da...chiar nu inteleg de ce ati postat daca tot nu spuneti despre ce e vorba:confused:
 

DeletedUser

Tribul [*RA*] fostul lider in K75 cel mai unit pana la momentul actual si cel mai temut de pe continent si-a gasit sfarsitul in urma unei discutii ce a suparat conducerea si fara parerea membrilor conducerea a hotarat sa dizolve tribul In numele unor fosti membri ai tribului care au luptat cot la cot pana la ultima lance cu noi tin sa va anunt ca suntem mandri de ceea ce am realizat pana acum si ma bucur ca suntem inca unii dintre noi prieteni


Cu tot respectul cel care a fost odata o parte din [*RA*] Partus
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus