Jalnic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut.. se pare ca voi face si eu parte din clubul celor banati, nu-mi pasa!!! am ramas fara un cont pe servar 2 imi mergea prea bine cred.. de ce sa nu raman si fara dreptul de a posta pe forum? asta e bonusul, in fine sa trec la subiect.. eu am incercat sa intru in Team triburile cand au fost preselectiile pentru posturile vacante se pare ca am fost RESPINS au avut altii noroc mai mult, bravo lor! pacat ca nu stiu sa isi faca meseria ( stiu nu trebuie sa instigam moderatorii.. mai exact: " Provocarea moderatorilor/administratorilor este interzisa! Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru" ) pedepsiti aspru? interesant.. nu am idee cum mama naibii a selectat Carmi moderatorii astia , oricum cred ca nu au primit functia pe merit.. si haide sa va arat unde gresiti voi.. sa va arat cat de lipsiti de profesionalism sunteti si sa va dovedesc ca voi nu ati auzit in viata voastra de etica.. voi sunteti in adevaratul sens neste amatori cu noroc!!

In Etica Moderatorilor exista REGULI fie ele scrise sau nescrise care trebuiesc respectate oridune ar modera el fie pe triburile .. fie pe yahoo sau alte brenduri mari cateva dintre regurile care voi sunteti total paralelei cu ele si nu aveti cum sa le stiti si mai ales sa le respectati pentru ca sunteti amatori, vi le voi posta in continuare :

- ar trebui sa aiba o atitudine toleranta fata de useri si sa-i AJUTE sa-si rezolve problemele
- sa NU se certe cu userii
- ar trebui sa STEARGA orice post OFFTOPIC (si sa avertizeze userul pe PM) - Offtopic = POST - NU EXISTA thread-uri offtopic!!!

daca ati fii cu adevarat profesionisti ati stii aceste regului! eu nu le vad in reubrica "reguli forum"! eu vad alta chestie "ve-ti fii aspru pedepsiti" pai cam da.. ca acum va-ti ajuns bai acestia acum va permiteti sa inchideti gura oamenilor acum va permiteti sa banati.. asta stie orice prost sa faca.. dar sa modereze un forum nu stie orice prost! voi nu aratati nimic profesionalist pe forumu asta nu dovediti ca meritati posturile astea sunteti total pe langa mai exact PARALELI! aveti voi acolo o regula interesanta , care suna cam asa : 1.4. Va rugam sa evitati reproºurile cu privire la greºelile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.


foarte frumos eu nu ma consider nici analfabet nici prost ci doar ignorabil si fac ce vreau eu scriu cum vreau eu si nu trebuie sa imi atraga mie cineva atentia ca nu stiu sa scriu au alte chestii de genu! eu cand i-am zis lu unu ca e prost am primit avertizment in urmatoarea secunda.. frumos.. haideti sa va arat cum moderati voi si mai ales sa vedeti ca regulile alea nici macar voi nu le stiti si nici nu le respectati!

exemple in care voi ati stat cu mainile in sold si cred ca va era lene sa citit intregul forum :
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=680&page=25 ( mai exact postul lui Galron)

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=680&page=24 ( mai exact postul lui Astro)

si mai sunt multe multe posturi in care s-a comentat despre lipsa de punctuatie! pai bai acestia inainte de a a venii cu " ve-ti fii aspru pedepsiti" mai intai verificati si voi forumu asta si vedeti ca sunteti paraleli nu vad eu cred.. sau nu am idee dar ori va iubiti ori nu am idee dar domnii de acolo nu au fost sanctionati.. culmea cum? nu am idee!

Sa continui telenovela barem daca imi voi lua BAN sa va dau motive :

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=1141 :D :D :D :D :D aici m-ai amuzat rau de tot! da tu und ete crezi baietas? in Paint cumva? pai bai Moderator ce esti daca tu imi dai mie Exemplu desta si daca tu incalci regulile eu de ce sa nu o fac? hai sa coloram sa facem casute sa coloram facem tricoloru! unde ai invatat tu sa moderezi baiatule? aa pardon nu stii sa moderezi? mi-am dat seama


Sper ca nu v-a plictisit topicul meu ma astept sa imi primesc si al 3 lea avertizment si sa primesc BAN:D de ce? pentru ca am zis adevarul dar na! trebuie sa se sacrifice cineva nu? sper sa nu continue telenovela si in joc nu m-as mira sa imi baneze useru din motive ca " transport resurse lu mamaia" sau alte chestii dar ma rog.. La noi in ROMANIA MAI INTAI SARI CU CLONTU MARE!! SI APOI DOVEDESTI DE CE ESTI IN STARE!!! voi nu dovedeti nimic!

Baieti/Fete eu va las :D sper ca am reusit sa trag un semnal de alrma!

Acest topic incalca regulile forumului. Regulile incalcate sunt:
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
2.5. Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiþi sã îl mute mai tarziu.
6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Topic mutat la offtopic si inchis.

ciuly
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus