Jigniri ale unor jucatori.

DeletedUser

Olanicu Voinicu în data de 12.07. la ora 08:17mha, utilizez un programel care era schedulat sa atace continuu, e un fel de web reply, ii pun ce actiuni sa faca si ala face, la ce ora ii zic io ... acu ca ai adunat trupe o sa-l cancelez, ce sa fac si io ...
nashpa ca nu merg rapoartele, nu se vede nic, asta de la ce o fi, tot vre-un bug, sau un hacker ceva?

eu am depus un tichet pentru asa ceva...si chiar sunt curios sa vad deznodamantul...
§7) Bots
Jocul are voie sã fie jucat numai prin browserul normal. Bots, extinderi de browser sau alte programe care automatizeaza acþiunile jocului sunt strict interzise.



Exemple:
Este permisã folosirea de tools de ajutor aflate aici :
Este interzisã folosirea unui program, care poate trimite automat unitãþile la drum.
Este permisã trimiterea circularelor automate care conþin informaþii despre trib.


daca nici pentru asta nu se ia ban........

si ma citez pe mine...olanicu voicu inca mai ataca repetate si la intervale de timp...asta dupa ce la ticket mi-a raspuns un admin ca va verifica.....acum intrebarea este ce s-a intamplat cu acest "jucator care foloseste boti?" pentru ca nu vad sa se fi luat vreo masura....doar mi s-a dat un mic raspuns
adminul: Aurelian Dumitrescu...

despre injuraturi...nu mai zic nimic pentur ca sunt patit....am fost injurat de 5 ori si am primit raspuns ca "jucatorul a fost avertizat, daca va repeta va fi inchis" cam astea sunt experientele personale...
 

DeletedUser184

automatismele create de jucatori sunt cam greu de depistat si in acelasi timp greu de dovedit.
 

DeletedUser

si cum ramane cu...

injuriile aduse? Avertizarea asta in ce consta?
"Bai baiatule, intreci masura, vezi ca-i bat obrazul" doar?

Membrii TL au fost banati fara avertizare pentru ca s-a inteles gresit de catre admini tactica tribului, iar dupa multe dezbateri si dovezi ca nu exista motive de banare i-au deblocat, iar neobrazatii astia care injura de familie si de mame stau si joaca in continuare nu? Foarte frumos!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hmm....

SunOfLionheart astãzi la ora 20:45puha...tare...ms ;)...dar se pare ca nu prea gandesti "bine" pt varsta ta...Multa Bafta La Femei..;)
Andrei.sef astãzi la ora 20:40nush cum sa-ti zic da tu esti un kkt cu 2000 de puncte!!! asa k ciocu mic!
SunOfLionheart astãzi la ora 20:39aa..si lumea a 2 a...hmm..tare...dai bice...oricum e inceput;)
Andrei.sef astãzi la ora 20:39:eek: da?? pai zi ma asa!!! trimiteti rpd sprijin la astia de langa mine...k ii la mama draq =)))))))
SunOfLionheart astãzi la ora 20:39hmm...nus cum vrezi u lucrurile...dar cam suntem in razboi...
Rãspunde Trimite mai departe ªterge

Blocheazã expeditorul Anuþã jignirea

am anuntat jignirea...

warning pe viitor te rog posteaza o singura data, nu este necesar sa postezi de 2 ori ca nu iti da nimeni premiu pentru mai multe posturi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deja bataia asta de joc nu cred ca mai poate continua.......

shory în data de 18.07. la ora 00:25tu esti un ratatu` naibi noroc ca sunteti multi ca daca nu va luam pe toti in pl



Rãspunde Trimite mai departe ªterge


» Mãrirea câmpului
» Micºorarea câmpului
O1BOXER în data de 13.07. la ora 00:09totusi est einterzis sa folosesti pluginuri:) sau alte programe care automatizeaza comenzile jocului
Olanicu Voinicu în data de 12.07. la ora 08:17mha, utilizez un programel care era schedulat sa atace continuu, e un fel de web reply, ii pun ce actiuni sa faca si ala face, la ce ora ii zic io ... acu ca ai adunat trupe o sa-l cancelez, ce sa fac si io ...
nashpa ca nu merg rapoartele, nu se vede nic, asta de la ce o fi, tot vre-un bug, sau un hacker ceva?
O1BOXER în data de 11.07. la ora 23:01mai ales cand se strang trupele de sprijin :D:D:D da cu tot ce ai ca vin din spate peste tine maine:D:D:D:

sa se raspuna numai ca se va verifica si atat....in timp ce sunt injurati jucatori intr-una si nu se ia nici o masura....chestia asta degenereaza....si nu cred ca o voi accepta, sincer vooi lua masurile necesare

cat sa mai stau sa fiu jignit pe banii mei????cat sa mai joc contr unor pluginuri?:??? pot juca asa redalert linistit si fara insjurii!! sa se ia urgent masuri.....si astpet saa se vada de aceasta data masurile...altfel sunt indreptatit sa acuz linistit...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi cer scuze pt limbajul pe care l-am folosit.

cum sa nu, dupa ce ai facut-o ....vi cu scuze....asa a mai facut unul de la voi (zuper) tot cu scuze a venit pana urmatoarea data cand s-a intamplat sa intre in conflict si a continuat....ai gresit trebuie sa platesti si nu ma refer iar la warn-uri fara rost in timp ce de la voi din ce in ce mai multi jucatori apeleaza la astfel de limbaj....nu stiti sa va purtati nu mai jucati....
 

DeletedUser

;)

cred si eu ca esti suparat ca ti-ai rupt armata in zidu` meu ;) si la alte mijloace nu poti sa apelezi am primit un avertisment la urmatoru` sunt dat afara.asteapta sa mai calc stamb ;))
 

DeletedUser

cred si eu ca esti suparat ca ti-ai rupt armata in zidu` meu ;) si la alte mijloace nu poti sa apelezi am primit un avertisment la urmatoru` sunt dat afara.asteapta sa mai calc stamb ;))

asta este parerea ta....am facut reclamatia inainte sa pierd atacurile....armata se reface si nu esdte o problema....dar limbajul folosit de tine nu poate fi acceptat! iar mijolacele mele nu sunt acelea de a injura ca la usa cortului ca un copil al strazii fara puic de educatie!
 

DeletedUser

athosica astãzi la ora 13:26baaaa..... iar ma ataci futu-ti pe mata in gat......... ce mortiii tei ai ?? te bucuri la 5 lemne kre mi le furi mie????? kknare ......da-te in slbz de jucator mare !!!!!!! CUI MA ADRESEZ INJURATURILOR ASTEA?????????
 

DeletedUser

athosica astãzi la ora 13:26baaaa..... iar ma ataci futu-ti pe mata in gat......... ce mortiii tei ai ?? te bucuri la 5 lemne kre mi le furi mie????? kknare ......da-te in slbz de jucator mare !!!!!!! CUI MA ADRESEZ INJURATURILOR ASTEA?????????

setari/setari/intrebare suport
dar cred ca te adresezi de pomana...va primi doar un avertisment....sau cine stie poate le place la admini de numele tau si il blochiaza...este o loterie se pare!
 

DeletedUser

athosica astãzi la ora 13:26baaaa..... iar ma ataci futu-ti pe mata in gat......... ce mortiii tei ai ?? te bucuri la 5 lemne kre mi le furi mie????? kknare ......da-te in slbz de jucator mare !!!!!!! CUI MA ADRESEZ INJURATURILOR ASTEA?????????

1. ai un link la mesaj : raporteaza jignirea;
2. asa cum zice si mircea;
3. aici, dar asta deja ai facut-o :D;
4. diplomatului din tribul in care e respectivul;
5. diplomatului tau ca sa-ti sustina demersul;
 
Sus