Join NocNoc Trib ! { Recruiting } !Old Guild

  • Autor subiect DeletedUser36640
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
-scrii mecanic
-vorba lu' nu ştiu care: din 1700 membrii nu tiai gasit 50 care sa joace triburi, daramite 3,4 care sa ii pui in conducere :|
-ai postat aceeasi chestie de mai multe ori
-scrii destul de incorect [sens, punctuaţie] deşi spui că eşti român
-nu ai mai gasit niste membrii care să vină aici să îţi demonstreze autenticitatea [esti de unul singur, chestia cu tribul poate fi o cacealma fara nici o problemă]
-nu în ultimul rând, ceva nu îmi miroase a bine ...

dacă îmi contraexemplifici toată teoria, eşti tare BRE!
 
Ultima editare:

DeletedUser36640

URL:http://www.tagged.com/nocnoc1
Description:Group Information Games 1.Pets..2.Poker..3 Happy Aquarium. 3.Farm.. 4.Mafia...5. Cafe Join Us in The best Group Chat. If you play 1 of the game join us NocNoc and you are in all you have to do!!! Games Online Guild NocNoc
Iar in prima pagina vei gasi in cate jocuri am fost pana acuma cu Gilda NocNoc .
Nu asi avea de ce sa iti demonstrez tie ... sau ce ai vrea sa iti demonstrez .Lumea 22 nu a inceput Topicul din Prima pagiana sete pentru recrutare daca citesti .
Dynasty Warriors Online

Forum NocNoc Guild Recruiting .

http://forums.aeriagames.com/viewtopic.php?t=923043

Join NocNoc Dynasty Warriors Online.
--------------------------------------------------
Kingdom Heroes Online

Forum NocNoc Guild Recruiting

http://forums.aeriagames.com//viewtopic.php?p=7569763#7569763

Join NocNoc Kingdom Heroes Online.
-------------------------------------------------
Star Wars The Old RepubliC

Forum NocNoc Guild Recruitig

http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=4338747#post4338747

Galactic Republic Recruitment

Join NocNoc Star Wars The Old Republic.
--------------------------------------------------------
End Of Nations

Forum NocNoc Guild Recruiting

http://forums.endofnations.com/showthread.php?354-NocNoc-Guild-Recruiting

Join End Of Nations Online.
------------------------------------------------------------------
Tera Online

Forum NocNoc Guild Recruiting

http://www.tera-online.com/forums/showthread.php?t=10531

Join Tera Online.
----------------------------------------------------------------------
Triburile Game Online

Forum NocNoc Guild Recruiting .

http://forum.triburile.ro/showthread.php?p=743936#post743936

Triburile Online
----------------------------------------------------------------------
Te rog frumos nu am venit pe acest forum sa ma jignesti sau sami spui ca fac misto
Din cate se pare tu cam faci misto de munca mea de 2 ani .
 

DeletedUser

mai ionut27andreea .. de unde stii tu ca, tribul va rezista doar 1 luna...
mai invata tu sa joci triburile si dupa sa vii aici sa zici cat va rezista tribul acesta si sa critici..
nu cumva ai alte treburi mai bune de facut? cum ar fi sa-ti faci temele pentru maine?
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
nu doresc să jignesc pe nimeni, doar că toată chestia mi se pare suspectă ... vrei să zici că tu, sau dumnevoastră, dacă e cazul, ai fondat un "gild" la vârsta de 29 de ani, care în 2 ani l-ai adus la un număr de 1700 membrii, cu activitaţi în 5 jocuri, 'triburile.ro' fiind al 6-lea, şi totuşi, gramatica, logica şi metoda de promovare lasă atâtea de dorit ??? unde mai pui că eşti şi fondator cu toate deficienţele astea pe tine.

ţi-am verificat şi toate linkurile, şi nici unu dintre ele nu are mai mult de o lună vechime. întrunul dintre ele chiar ai un coment cum ca ar fi fost postat aiurea. dacă ai 1700 membrii, macar 10 ar trebui să fie activi la ora asta şi să îmi vină cu o dovadă mai clară. nu am auzit niciodată de acest 'gild', abia dacă, de jocurile în care activaţi. în plus, la 1700 membrii, ar fi trebuit să mai ai staff members, oameni care să se ocupe de managementul 'gildului'. dacă ai ajuns la 1700 membrii, bănuiesc că majoritatea au intrat doar ca să aiba un 'clan tag' în faţa numelui.

poate că sunt eu prea suspicios, dar totuşi, există prea multe scăpări ...
 
Ultima editare:

DeletedUser36640

Care sunt greselile Gramaticale .Logica la ce te referi.Promovarea.
Am ajuns destul de sus si sunt mandru de mine ce am realizat in tot aces timp.
Recunosc si eu am greselile mele .
Vad ca ai venit sa ma critici daca esti asa de bun cum spui de ce nu ai creat tu ceia ce am creat eu in tot acest timp.
Iai posturile astea sunt la jocuri care nici macar nu au inceput Open Beta ti-am dat exemple de recrutare.
Cu ce am gresit cand am facut un Topic de recrutare pentru triburile pe Lumea 22 ..... pana acuma am avut de aface numai cu idioti si cu prosti din partea Romanilor.
Sincer nu imi mai vin sa lucrez cu Romani , mai bine lucrezi cu cei straini decat cu Romanul.
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
uite cine jigneşte :p
stai să îţi arat eu cum trebuia postat:


Care sunt greşelile gramaticale? Prin logică la ce te referi? Promovarea la fel?
Am ajuns destul de sus şi sunt mândru de ce am realizat în tot acest timp.
Recunosc că şi eu am defectele mele/ şi eu fac greşeli.
Văd că ai venit să mă critici. Dacă eşti atât de bun precum spui, de ce nu ai creat tu ceea ce am creat eu în tot acest timp?
Iar posturile astea fac referire la jocuri care nici măcar nu au început (Open Beta), ţi-am dat exemple de recrutare.
Cu ce am greşit când am facut un topic de recrutare pentru 'triburile.ro' pe lumea 22 ? ..... până acum am avut de-a face numai cu idioţi şi cu proşti din partea românilor.
Sincer, nu îmi mai vine să lucrez cu români, mai bine lucrezi cu cei străini decât cu românul.

la engleza ta, sunt extrem de curios cum 'domne tunăl' te înţelegi cu atâţia oameni ...

- gramatica ţi-am aratat-o.
- logica: nu mi se pare deloc ceva ... eficient în a posta un anunţ complet agramat cu scopul de a recruta jucători. nu puşcă a reclamă nene, pricepi? mai dai şi drepturi în stânga şi în dreapta, pe posturi de ... 'Co-Leader'. Ce o fi aia, doar tu îi ştii (sper), că eu nu ...
- promovare: e greşită gramatica, logica, şi mijloacele prin care o faci, după cum ţi-am spus, nişte posturi recente pt recrutare de pe jocuri beta sunt 0 pt mine ... no offence. mai mult succes de 1 aprilie :)

Nu vreau să spun că eu aş fi nu ştiu ce, dar ... mai degrabă m-aş axa pe carieră sau relaţii decât să îmi ocup timpul cu 'gilde'... de asta nu am făcut eu ce ai făcut tu :p am eu alte realizări, care probabil te-ar lăsa mască, dar nu suntem aici să ne batem în piept, ci să ne facem propagandă. eu fac negativă, tu la fel, succes! :))
 

DeletedUser

mai ionut27andreea .. de unde stii tu ca, tribul va rezista doar 1 luna...
mai invata tu sa joci triburile si dupa sa vii aici sa zici cat va rezista tribul acesta si sa critici..
nu cumva ai alte treburi mai bune de facut? cum ar fi sa-ti faci temele pentru maine?

Daca nici eu nu stiu sa joc =))),asta e,cat despre teme,mai ** te uiti in oglinda.Si de cand nu am voie sa imi dau cu parerea?Eu o tara libera,sau esti ruda cu Basescu si acu imi interzici sa imi spun parerea,vom vedea peste 1 luna de la deschidere cat va rezista... :mad:

P.S verifica-ma pe TWStats,sa vdm sunt chiar asa noob :))
 

DeletedUser

Care sunt greselile Gramaticale .Logica la ce te referi.Promovarea.
Am ajuns destul de sus si sunt mandru de mine ce am realizat in tot aces timp.
Recunosc si eu am greselile mele .
Vad ca ai venit sa ma critici daca esti asa de bun cum spui de ce nu ai creat tu ceia ce am creat eu in tot acest timp.
Iai posturile astea sunt la jocuri care nici macar nu au inceput Open Beta ti-am dat exemple de recrutare.
Cu ce am gresit cand am facut un Topic de recrutare pentru triburile pe Lumea 22 ..... pana acuma am avut de aface numai cu idioti si cu prosti din partea Romanilor.
Sincer nu imi mai vin sa lucrez cu Romani , mai bine lucrezi cu cei straini decat cu Romanul.

Gabyy89 Putem sati oferim un post de Co-Leader daca doresti.
Pe Lumea 22 Trib NocNoc.

Gilda NocNoc are 2 ani de cand sa infintat .
Bine ma poti gasi pe yahoo daca vrei sa vi noc_genu@yahoo.com

Nu asi avea de ce sa iti demonstrez tie ... sau ce ai vrea sa iti demonstrez .Lumea 22 nu a inceput Topicul din Prima pagiana sete pentru recrutare daca citesti .

Cam astea sunt greselile pe care le-am gasit in prima instanta.
Apoi, draga mea gogoasa, tu ai auzit pana acum de notiunea de "," (virgula)?!
La o prima simpla "adunare" n-am gasit nici o virgula in posturile tale...Felicitari!
Te rog nu mai spune ca ale tale posturi nu sunt agramate pentru ca te inseli amarnic:D
Sa nu mai zic de faptul ca formularea este total "anapoda". Plus ca am mai gasit extrem de multe alte greseli, dar nu mai stau sa le evidentiez si pe acelea.


P.S.:
P.S verifica-ma pe TWStats,sa vdm sunt chiar asa noob :))

Te-am cautat de curiozitate si nu m-ai impresionat cu nimic...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

Daca nici eu nu stiu sa joc =))),asta e,cat despre teme,mai ** te uiti in oglinda.Si de cand nu am voie sa imi dau cu parerea?Eu o tara libera,sau esti ruda cu Basescu si acu imi interzici sa imi spun parerea,vom vedea peste 1 luna de la deschidere cat va rezista... :mad:

P.S verifica-ma pe TWStats,sa vdm sunt chiar asa noob :))


N-am nimic cu tine, nu te cunosc, nu ma cunosti, dar ingamfarea mi-a atras atentia.
Cand te lauzi cu ceva, verifica intai daca ai cu ce.
Tw-stats ionut27andreea
Asta fac toti noobii, iau barbare.
No offence.
 

DeletedUser

Mdea,desteptule,te-ai uitat ce triburi am prin zona mea pe 21,nu cred,pe L9,ai cautat,nu cred ca tia fost lene ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus