Jucator de 100.000 =noob 100%

DeletedUser

buna seara dragi prieteni...vreau sa va arat un noob ce la atacat pe scorpion,adica lawr...
este vorba de zekoOo,care dupa rangul care ii la inaminici invinsi(887.201 (9.) nu credeam ca ii asa noob
acestea sunt primele rapoarte.va rog intrati si va mirati:O:O:O
Raport 1
Raport 2
Raport 3
Raport 4
Raport 5

pe langa asta...acum este si blocat pt.faptul ca a atacat de pe un cont la care era sitter:|
 

DeletedUser

Raport 6
Raport 7

l-am urcat noi in rang 9, omorand tot sprijinul pe care l-a primit din cersit pe la membrii marelui trib Yakuzza:)))) sa nu mai pomenesc de celebrul ~Elite Force~:)))

sa nu mai aducem in discutie limbajul sau academic:

Free. a spus:
zekoOo în data de 26.09. la ora 19:12
mai iesi pe afara mai tampitule:) mai cunosti cum e afara:) la cat stai sa joci imi dau seama . .*** va`m facut fata la toti:) copii fara parinti care va las prea mult . .ar trb sa te educe mata aia . .ca te las prea mult la jucat . .numai jucat. .dac as sta *** eu asea . .era ceva . .asea ca

ps. ma pis in el joc. .macar cunosti ce`i aia gagika ? sunt sigur ca nu ai. .sau u iti faci prieteni din toate orasele:)))



zekoOo în data de 26.09. la ora 19:15
stiam asta:))

zekoOo în data de 26.09. la ora 19:32
stiam asta . .:)) cat de penal esti . .dar penal tare:) o sa ma rog pt u:)) ma rog sa nu mai ajungi ziua de maine sau ce vrei?:D
:)))))))



zekoOo în data de 26.09. la ora 19:36
: )) spune`i lu mata aia:x sa te inv sa te mai creasca: ) o sa ajungi inapoiat tare: ) . .are cine ma iubi . .*** ma iubi destul de mult: ) dar deviem de la subiect:) *** nu`s disperat: ) *** dac vrei iti arat ca nu ajung: ) numai ca nu o sa mai joc: ) dar dac ma provoci iti arat ca nu o sa ajung:)

zekoOo în data de 26.09. la ora 19:43
poi boule . .ma duceam la munnca: ) mai am *** munca . .dar u ia *** joaca acolo *** taci . .am incheiat subiectu . .punct: )
ps. sa nu cumva . .sa te dezlipesti de acolo . .: ) ca nu te mai primeste pe triburi . .dute cu tot cu triburi:) *** fa`ti rost de o gagika ca sunt sigur ca nu ai parte de asea ceva: )



zekoOo în data de 26.09. la ora 20:55
bai istetule : )) nu se vede . .scrie *** u normal . .dac nu . .numai scrie . .*** spune`i lu dromaderu ala de scarlet:x al u:)) ce travestiti ce sunte`ti voi . .ca o . .: ) stiea ea mai bene: )) scarlet . .ptiu . .*** acum esti on ? spune ca nu esti ca nu te cred: )) cum sa cred asta: ))pleaca societati:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca o sa se lase automat de joc:))) in faze de astea tipul era disperat sigur:)
 

DeletedUser

Eu nu inteleg ce e asa amuzant in atacurile trimise de zekoOo, inafara de faptul ca nu au avut berbeci ,sunt in regula.
 

DeletedUser

probabil sunt in regula cand ataci noaptea sate de barbari,nu jucatori activi
 

DeletedUser

la ora te-ai uitat?:D

Si ce e in neregula sa ataci noaptea ?
Sunt foarte mari sansele ca cel atacat sa doarma si daca ai priceperea necesara si putin noroc ,ii poti prinde un sat de atac neaparat.
Deasemenea e mai usor sa te lupti cu trupele dintr-un singur sat ,chiar daca beneficiaza de acel bonus, decat cu defensiva din mai multe sate.
Sunt multe motive pentru care ai putea ataca noaptea .
 

DeletedUser

sunt de acord cu gabi23.nu inteleg ce e asa mare chestie ca ataci noaptea sau sa ataci fara berbeci s.a.ce m-a amuzat pe mine sunt mesajele.=)).cam disperat baiatul.
 

DeletedUser1198

=)) daca aia e ordinea exacta, nu sta prea bine cu sincronizarea :D

Si ce e in neregula sa ataci noaptea ?
Sunt foarte mari sansele ca cel atacat sa doarma si daca ai priceperea necesara si putin noroc ,ii poti prinde un sat de atac neaparat.
Deasemenea e mai usor sa te lupti cu trupele dintr-un singur sat ,chiar daca beneficiaza de acel bonus, decat cu defensiva din mai multe sate.

daca mergi la noroc, cu siguranta o sa ai norocul sa scapi de aglomeratia din centru si sa ajungi intr-o zona rezidentiala ;)


Sunt multe motive pentru care ai putea ataca noaptea .
Sunt si mai multe motive pentru care sa ataci noaptea si atacurile sa ajunga ziua :rolleyes:
 

DeletedUser7708

sunt de acord cu gabi23.nu inteleg ce e asa mare chestie ca ataci noaptea sau sa ataci fara berbeci s.a.ce m-a amuzat pe mine sunt mesajele.=)).cam disperat baiatul.

Tu ştii cel mai bine cum e să fii atacat noaptea, pe vremea când eram în MaSoN ţi-am luat 2 sate, iar cavalerul-dreptati 1, în condiţiile în care erai de 5-6 ori mai mare ca el :)) , toate atacurile în bonus de noapte.
 

DeletedUser

daca mergi la noroc, cu siguranta o sa ai norocul sa scapi de aglomeratia din centru si sa ajungi intr-o zona rezidentiala ;)

Intreaba-ti colegii cum e cu norocul si de ce nu imi iau ei satele sau de ce se trezesc dimineata la ora 6 ca sa trimita atacuri ,sa nu cumva sa fiu online.
Sau de ce jucator de 130k puncte nu are defensiva in toate satele adunat ,cat am eu intr-un singur sat defensiv.
Sau de ce acelasi jucator are in sate de 8k puncte zidul la nivel 12, desi satul respectiv nu era cucerit recent si nici nu fusese atacat ,dovada fiind punctele OD.
Sau de ce colegi de-ai tai ma ataca cu defensiva.
Mai vrei exemple ?

Uite de ce inca sunt eu pe harta, desi joc singur ;)
 

DeletedUser11051

Tu ştii cel mai bine cum e să fii atacat noaptea, pe vremea când eram în MaSoN ţi-am luat 2 sate, iar cavalerul-dreptati 1, în condiţiile în care erai de 5-6 ori mai mare ca el :)) , toate atacurile în bonus de noapte.

dfa1 iar te lauzi ??? :))
nu e chiar asa rau sa ataci noaptea ... chiar daca ai pierderi mai mari
ai sansa sa nu fie on ... da mai ** te trezesti noapte si calculezi sa ajunga atacurile la 08:01 :D
 

DeletedUser

Tu ştii cel mai bine cum e să fii atacat noaptea, pe vremea când eram în MaSoN ţi-am luat 2 sate, iar cavalerul-dreptati 1, în condiţiile în care erai de 5-6 ori mai mare ca el :)) , toate atacurile în bonus de noapte.

tu vorbesti ma?pe vremea cand erai in >>mason mi-ai pus tribul la dusmani fara sa anunti sau sa spui dc.te-ai ascuns mereu in spatele tribului tau.asta e o dovada clara de lasitate.te lauzi pe extern ca esti tare si mare dar ia spunene domnule dfa dc ai plecat in mod?nu mai puteai de frica ca te lua t-comul?nu prea cred.aveai spioni bine infiltrati in t-com si in plus tu si tribul tau ne inconjurati pe mine si pe adriano@vl. razboiul cu t-com cik e tot din cauza faptului ca ai pus BORG-UL la dusmani iar t-comul ne-a luat.tu ziceai ca nu tu ai vrut razboi ci t-com ceea ce e o mare minciuna.iar acum vii sa ma acuzi ca mi-ai luat sate noaptea.ceilalti membri din tribul tau imi distrusese marea parte din armata iar tu doar ai venit si mi-ai luat doua sate aproape goale.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu ştii cel mai bine cum e să fii atacat noaptea, pe vremea când eram în MaSoN ţi-am luat 2 sate, iar cavalerul-dreptati 1, în condiţiile în care erai de 5-6 ori mai mare ca el :)) , toate atacurile în bonus de noapte.
a si prin asta ai aratat de fapt cat de noob esti.adica sa stai pana la ora 4 noaptea sa dai niste atacuri cand de fapt satele erau aproape goale.:p.si inca ceva nu aveam cum sa fiu de 5-6 ori mai mare fata de cavalerul dreptatii,cred ca ti-ai pierdut calculatorul.:D
 

DeletedUser7708

a si prin asta ai aratat de fapt cat de noob esti.adica sa stai pana la ora 4 noaptea sa dai niste atacuri cand de fapt satele erau aproape goale.:p.si inca ceva nu aveam cum sa fiu de 5-6 ori mai mare fata de cavalerul dreptatii,cred ca ti-ai pierdut calculatorul.:D
a si prin asta ai aratat de fapt cat de noob esti.adica sa stai pana la ora 4 noaptea sa dai niste atacuri cand de fapt satele erau aproape goale.:p.si inca ceva nu aveam cum sa fiu de 5-6 ori mai mare fata de cavalerul dreptatii,cred ca ti-ai pierdut calculatorul.:D


Ce drăguţ, toţi se apucă să acuze. Ia să vedem cum stăm de fapt. Tu aveai 40k puncte iar cavalerul 7k. Deci între 5 şi 6 raportul dintre voi, ştiu că nu aveai sigur moral 100% când l-ai atacat. Dar na, joi m-ai atacat pe mine dup-amiază iar vineri stăteai cu fteam de vorbă de dimineaţă, se vede frecvenţa ta la orele de matematică.

Mă faci pe mine n00b? Ia spune şi la restul cum ai spionat şi ai găsit 500 trupe de fiecare în sate şi ai atacat 2 sate diferite la interval de 1.30. Trupele reale erau de fapt de 5k lănci 5k spade, care ţi-au spart atunci 2 sate de atac. Nu am rapoartele acum, nu ştiu dacă mai pot face rost de ele, dar ştii foarte bine că aşa a fost.

Cât despre satele tale, nu erau goale că ai fost atacat de colegi, nu a atacat nimeni concret BORG-ul până nu m-am mutat eu între voi. Erau doar spionate, iar tu de frică ai trimis sprijin la graniţă, iar eu am fost mai isteţ şi am atacat în nucleul tău.

Raport de cucerire 1
Raport de cucerire 2

Deci ai putea te rog să nu mai minţi şi să acuzi?

Altă chestie, BORG a atacat prima dată, voiai declaraţie de război? Dacă şi voi şi noi am atacat, nu era la mintea oricărui găgăuţă că e război?

Şi războiul nu a început din cauza BORG-ului. Motivele sunt aici:
Ghici ghicitoarea mea a spus:
KoDaT în data de 12.09. la ora 11:38
Am deosebita placere sa va anunt ca incepand de astazi tribul [ally]»MaSoN[/ally] a fost declarat trib inamic si a fost trecut la dusmani.

Motive:

1). Cand T-com a declarat razboi celor din ~EI~, »MaSoN au facut alianta cu ei cu promisiunea ca nu v-a spijini nici una dintre cele 2 parti.
2). Cand T-com a declarat razboi celor din NOI, »MaSoN au facut alianta cu ei cu promisiunea ca nu v-a spijini nici una dintre cele 2 parti.
3). »MaSoN , sau mai exact DFA1 a facut recrutari din T-com, »MaSoN fiind in acest moment format cu fosti jucatori ai tribului T-com.
4). »MaSoN au scos tribul nostru de la aliati fara ca macar sa anunte.
5). »MaSoN AU SPIONI in tribul nostru inca de la inceput, au avut si in perioada in care eram aliati.
6). Stergerea forumului a fost opera a unui spion din »MaSoN, in aceeasi zi fiind sters si forumul fostului trib ~EI~.

Bafta tuturor.


Şi le-am explicat aici:
Asta a decis Kodat, eu nu am fost de acord cu acest război, puteam să facem războiul mai devreme, încă dinainte de a se ajunge numărul 2 şi 3 în top. Dar am considerat că T-com sunt aliaţi buni, pe L4 se ştie că Mason au aliaţi pe GTC, care se îmbină perfect cu Masonul, la fel erau şi T-com.

Am cerut sprijin preventiv întro zi şi mi s-a refuzat, a doua zi am aflat şi răspunsul: S-a dat o circulară de genul: "Jucător de 90k cere sprijin la aliaţi, penibil". Sigur, pentru ei contau punctele, dar aveam pe o rază de o oră 10 sate inamice. Acesta a şi fost motivul pentru care s-a decis trecerea la PNA, anunţat la conducerea T-com-ului, dar darkchampion a fost în sitter, nu ştiu cine şi dacă s-a citit mesajul ăla.

Am fost acuzaţi că le-am şters forumul T-com, deşi am aflat personal despre asta abia după 2-3 zile de la întâmplare. Am fost acuzat că am făcut diplomaţia împotriva T-com, când diplomaţia MaSoN era deja făcută. Deşi în relaţii de PNA cu duşmanii T-com, am sprijinit T-com, când puteam să ne uităm unii la alţii cum pierd sate.

Vă las pe voi să comentaţi de aici.

dfa2 nu te mai lauda pustulache vezi de jocul tau

Cât despre tine, nu vorbesc cu oameni care nu ştiu să respecte şi se ascund în spatele unui alt nick.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si dc nu faci anunta jicnirea si sa il pedepeasca adminul ca vad ca are un limbaj d aolo :eek: Si cred ca ar tr sa se intrezica cumva sub 13-14 ani sa nu mai joace triburi :D
 

DeletedUser

Eu nu inteleg ce e asa amuzant in atacurile trimise de zekoOo, inafara de faptul ca nu au avut berbeci ,sunt in regula.

daca tot a dat noaptea de ce sa nu pune berbecii?

totusi la zid 20 207% mareste puterea trupelor de aparare
atac noaptea inca 100%
asta fara sa pun ghinion sau/si moral ....
 
Sus