Jucator incuiat

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am pe langa mn vreo 2 sate care sunt inchise..Intrebarea care este...Vor mai fi deschise vreodata??m-am chinuit sa le rup armata si acum sunt inchise...macar facetiele sate de barbari naibi sa pot sa imi recuperez pierderile...
 

DeletedUser22849

Sunt satele unui player??

Daca da...ele vor fi eliberate dar cu ceva trupe in ele :p

dar daca sunt de barbari :O:O:O nu am auzit pana acum de asa ceva
 

DeletedUser

o problema grava :(

salut..am si eu o problema..am atacat un sat si acum vad k e incuiat..am trimis si nobilii si armata ..ce se v-a itampla c ei cand vor ajunge daca jucaotrul e incuitat?
 

DeletedUser7708

Rapoartele vor fi normale, dar nu vei mai putea ataca satul respectiv dacă nu-l cucereşti din atacurile deja trimise.
 

DeletedUser

sunt ale unui player defapt sunt 2 playeri dif 2 sate dif...dar cand le da drumu ca unu are cam o sapt de cand e asa..si vreau sa il farmez:(
 

DeletedUser

pai daca nu isi accepta pedeapsa in 14 zile vor deveni de barbari.
 

DeletedUser9568

Si daca au avut premium, la 14 zile de la expirarea contului premium
 

DeletedUser

nu
chiar dacai ai premium tot la 14 zile ( asta in cazul in care jucatorul nu isi accepta pedeapsa)
daca este inactiv satele vor deveni de barbari la expirarea cp
si eu am avut aceeasi impresie, dar mi-a clarificat stil problema
 

DeletedUser

dar daca am trimis nobilii inainte sa se inchida si acum e inchis playrul..ce se va intampla cu armata mea?
 

DeletedUser

are si nobilii in ea..deci satul ala o sa l iau...am inteles k playerul acela nu mia stie parola si a cerut suport la admini!
 

DeletedUser

pai ce pedeapsa ar putea primi ma si sa nu o acc ca sa isi piarda satu....dc e ceva penal...in fine sa vedem cand i se termina ca vreau sa farmez again:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus