Jucatori de pe lumea 13

  • Autor subiect the last warrior
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Exista jucatori care au jucat pe alte lumi de exemplu :

Lumea 1 , lumea 2 , lumea 3 , lumea 4 , lumea 5 , lumea 6 , lumea 7 , lumea 9 .

In special aceste lumi , as dori sa stiu daca se ascund sub alte nume aici !

De exemplu :

the last warrior , numele pe aceasta lume , si pe lumea unde a jucat ce nume are !
 

DeletedUser26205

nu sunt nimic :-j

aici sunt doar incepatori care e prima lume la ei :))
 

DeletedUser

Ai probleme serioase cu limba romana. Te sfatuiesc sa consulti site-ul www.calificativ.ro si sa iti gasesti pe cineva sa te ajute , sa nu mori prost :D , n00bule!
 

DeletedUser

uff, auzi playeri buni, auzi jucatorii astia buni, umbla cu satele mixte ? sau doar imi scad adeziunea la sate cu lancieri ?:D
 

DeletedUser

uff, alea care nu le avem, ce ne facem noi fara armele paladinului, de exemplu sutienul lui brianna spalat cu cif:D
 

DeletedUser

va abateti de la tema,eu de exemplu am jucat pe 6,si 3 sub acelasi nume
 

DeletedUser

dar crezi ca playerul care a facut topicul nu e tot o gluma ?:))

Oricum cred ca este un jucator mult mai bun ca tine nu ca ar fi ceva greu asa ceva, daca ia 2-3 sate populate si nu a fost trimis la margine pe vre-o lume sigur e net deasupra ta:)
On topic, am jucat pe l7, l8, l9, l10 si l11 cu aceasi nik.
 

DeletedUser15142

Oricum cred ca este un jucator mult mai bun ca tine nu ca ar fi ceva greu asa ceva, daca ia 2-3 sate populate si nu a fost trimis la margine pe vre-o lume sigur e net deasupra ta:)
On topic, am jucat pe l7, l8, l9, l10 si l11 cu aceasi nik.

Sincer nu am intercationat cu Last Warrior dar am fost in acelasi trib , si iti spun eu ca ai mare dreptate .

Cat despre alin09 presupun ca ai comentat ca sa te aflii in treaba.
 

DeletedUser

Nu chiar, l-am redus pe o lume la 3k, cat despe cucerile lui poti sa te uiti pe un twstats pe l13 are doar 2 sate populate luate in rest barbare de 1,5k:)
 

DeletedUser

e treaba fiecaruia cum joaca,si äm o intrebare pt livian,cate puncte avea inainte sal reduci la 3 k?
 

DeletedUser

Nu mai stiu e de pe la inceputul l8, oricum am avut moral bun pe el, ca dupa nu am continuat din cauza asta, oricum nu ma uit prea mult la punctajul adversarului, il tin minte mai mult din cauza a cea m-a determinat sa il innobilez, el stie mai bine ce a facut:)
 

DeletedUser

Oricum cred ca este un jucator mult mai bun ca tine nu ca ar fi ceva greu asa ceva, daca ia 2-3 sate populate si nu a fost trimis la margine pe vre-o lume sigur e net deasupra ta:)
On topic, am jucat pe l7, l8, l9, l10 si l11 cu aceasi nik.

te bagi in seama ca musca in f*** calului.;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus