Jucatorii lumii 24

DeletedUser35749

Pentru cateva zile sunteti invitati sa va spuneti parerea despre jucatori care activeaza pe aceasta lume. Al 2-lea va fi :

what do you wish ?
Puncte: 1.470.182
Loc: 56
Inamici învinşi: 18.453.286 (10.)
Trib: PICI

Asadar, colegi sau adversari, cum vi se pare cel vizat : bun jucator, organizator, coleg, eventual lider (ce calitati/defecte considerati relevante).


Sper ca nu e nevoie sa folositi jigniri si injuraturi pentru a va spune parerea.
 

DeletedUser

ohooooo :))) nu am cuvinte :D:D:D lasam pe rakanishu sa zica mai multe :))
 

DeletedUser30856

printre cei mai buni jucatori de pe aceasta lume...multa bafta in continuare!
 

DeletedUser38145

Printre cei mai buni si cei mai nebuni jucatori de pe 24!
 

DeletedUser

ce poti sa zici de un jucator care e prins cu multicont???rusine din partea lui
 

DeletedUser

Multi cont ? Ce poti sa zici de un om cu creierul de gaina ? Urat din partea lui ca se straduieste sa gandeasca.
 

DeletedUser17004

Ce pot sa zic...un jucator normal, ca orice alt jucator de triburile. Inca unu' pe serverul romanesc. Amin.
 

DeletedUser

a fost banat pentru faptul ca era intr-o intervenite de gradul 1 si din greseala nu stiu cum i sa rupt prezervativul si adminii au sesizat imediat acest lucru , fapt pentru care a fost banat ...

daca era pentru multicont atunci nu avea pedeapsa asa mare si pe langa barbarele lui mai apareau si alte barbare (cele care le numesti multicont) intelegi tu ?
 

DeletedUser

Vorba multa saracia omului.
Nu are rost sa dati explicatii, prea multe informatii suprasolicita creierul.

Cat despre wish, nu pot spune decat ca a fost neindreptatit in nenumarate randuri si totusi a continuat. Oricum raman de parere ca inca nu joaca la nivel maxim, si totusi este cu mult peste majoritatea jucatorilor din Top 20.
Tot respectul din partea mea.
 
Sus