Jucatorul CIULY are ca pasiune SIMCITY

DeletedUser

Ciuly, c'mon...citeste tot titlul;))
Nu este despre tine ca sincer nu ma intereseaza cine esti sau ceva in genu. NU esti chiar atat de important(sper sa nu o iei ca pe o jignire sau sa primesc iar warn sau sa fiu banat fiindca este un simplu adevar).
Topicul se refera la faptul ca tu joci SimCity;)
Dar in fine..:rolleyes:

Mircea? Stii de cine imi aminteste ciuly? de un alt moderator...sego..:D
Pardon...fost moderator:D

N-am pretins ca sunt important, nici ca jucator, nici ca moderator, pozitie din care incerc doar sa-mi fac treaba bine. Dar topicul este despre mine ca jucator (care joc simcity :D), chiar daca scopul lui este/era altul. :)

Ce nu imi plac in schimb sunt aluziile, chiar daca sunt voalate, in legatura cu mine ca moderator. Si nu o sa le trec cu vederea.

De mine ca jucator puteti spune ce vreti, e dreptul fiecaruia. Despre mine ca moderator va puteti spune parerea oricand, dar doar prin sistemul intern de suport. Sper ca m-am facut bine inteles.
 

DeletedUser

N-am pretins ca sunt important, nici ca jucator, nici ca moderator, pozitie din care incerc doar sa-mi fac treaba bine. Dar topicul este despre mine ca jucator (care joc simcity :D), chiar daca scopul lui este/era altul. :)

Ce nu imi plac in schimb sunt aluziile, chiar daca sunt voalate, in legatura cu mine ca moderator. Si nu o sa le trec cu vederea.

De mine ca jucator puteti spune ce vreti, e dreptul fiecaruia. Despre mine ca moderator va puteti spune parerea oricand, dar doar prin sistemul intern de suport. Sper ca m-am facut bine inteles.

aici se discuta de tine ca jucator, nu ca si moderator, tu ai adus in discutie faptul ca esti moderator...deci.....lasa vrajeala, city boy si invatza sa joci.....invata sa lupti pentru sate de la jucatori mai puternici, nu de la altiinoobi-lasa-i pe aia sa invete cum se joaca....., sincer nu este o aluzie ci o realitate daca vrei sa o accpeti bine daca nu ...ramane doar o parere, nu stii sa joci si nu stii sa moderezi....nu este atac , nu este instigare, nu este comentariu de nici un fel este doar o parere, bazata pe actiunile jucatorului/omului ciuly de pe triburile...astep contrazicerea nu prin alte lucruri facute aiurea ci prin actiuni inteligente, si facute corect[b/] joaca si demonsrtaza ca esti jucator si nu simcitiy boy toto, modereaza cum trebuie si o sa iti castigi respectul....in rest nu mai comentez nimic.....tot ai negat ca te-ai laudat si am adus dovada:D:D:D:D asta spune totul daca nici aucm nu ai puterea de a recunoaste ca ai mintit sau ca ai gresit.
 

DeletedUser574

Am zis sã readuc thread-ul acest din nou la viaþã.
Jucãtorul ciulz are pe lumea 2 53.049 puncte.
Destul de bine ar spune unii.
Oare aºa este?
Sate: 10.
53.049 : 10 = 5304,9 puncte/sat
Hmmm...
Curioºi care sunt ultimele achiziþii ale acestuia?
Hai sã vedem:
w2g1d1 548|427 748
w2g1d2 549|428 320

Ciudat...
Vã daþi seama ce bine stã la inamici invinºi.
 

DeletedUser

shi ce mare branza? :) sunt o gramada de jucatori care iau shi sate parasite printre altele shi nici macar nu sunt toti slabi.


hai sa nu mai fim rautaciosi shi sa vedem cum sta la inamici invinsi:

143 ciuly 30.271
152 DeathEaters 29.667

binisor, ar zice unii, cu toate satele lui alea mici :)
 

DeletedUser574

shi ce mare branza? :) sunt o gramada de jucatori care iau shi sate parasite printre altele shi nici macar nu sunt toti slabi.


hai sa nu mai fim rautaciosi shi sa vedem cum sta la inamici invinsi:

143 ciuly 30.271
152 DeathEaters 29.667

binisor, ar zice unii, cu toate satele lui alea mici :)

Da...uita.te si la punctaj:)
Eu am luptat pentru satele pe care le.am luat..nu mult in comparatie cu altii.
Am luptat pentru 3 sate aproape cat a luptat si ciuly pentru 9..destul de bine nu?:rolleyes:
 

DeletedUser

- Se poate sa urmaresti atent tintele shi sa`i ataci acolo unde sunt mai putin aparati.. asta nu`i deloc un semn de slabiciune ;)
- Ca aparator, punctajul lui e de 2000 de ori mai mare dekt al tau, asa ca hai, are shi el niste merite ;)

Oricum, nu`i nici cel mai bun jucator, nu`i nici cel mai slab, nici nu poate fi catalogat fara urma de indoiala ca jucator de simcity (shi oricum e de prost gust sa`l critici luand in serios o gluma pe care o are scrisa in descriere :) ).

Pare un jucator bunishor shi`n afara de faptul ca unii vroiau sa se descarce aici pentru alte lucruri, chiar nu vad de ce ar merita un topic propriu.. :)
 

DeletedUser

Lumea 1 (daca`mi permiti s`o amestec putin aici) e plina de exemple de jucatori "bunisori" care au luat shi un sat de-asta mic de tot. Cunosc de-acolo jucatori din top20 care au facut acelasi lucru.. Si oricum, mi se pare echitabil, pana la urma. A luat un sat fara nicio pierdere, dar l-a luat nedezvoltat..el se chinuie sa`l creasca de la 0 shi nu are pretentii c-ar fi jucator bun, a spus clar ca nu`l intereseaza. Mult mai nedrept fatza de tine (care te bati pentru satele tale ;) ) ar fi fost sa ia vreo 2 sate de 7k de la un coleg ce renuntza la joc shi apoi sa vina pe forum ca mare cunoscator al razboiului. In ochii mei ciuly nu`i cu nimic iesit din comun..

edit: noh, sa stii ca m-am uitat acum pe harta shi mi-am dat seama ca satele alea doua sunt EXACT langa mine :))) Nu prea are multe optiuni, sa stii.
 

DeletedUser

Atat timp cat acele sate te vor ajuta in pozitia de joc si iti va dezvolta strategia de aparare si atac nu vad nici o problema in a lua sate mici. E f. usor sa le ridici atat timp cat ai suport de materii din satele mai mari.
 

DeletedUser574

Da, m.am luptat putin pentru satele pe care le.am luat. Asa e mai frumos. La urma urmei e un joc si scopul jocului e sa te distrezi. Nu imi face placere sa cresc sate..si asta duce exact la titlul thread-ului: simcity. Well..mie nu.mi place sa joc simcity. Daca lui ii place oki..felicitari!
 

DeletedUser523

Bine k s-a ajuns la o concluzie! ;) Si nu e rau sa iei sate parasite daca le iei din considerente de ordin strategic! ;)
 
Sus