Jucatorul de deasupra!

  • Autor subiect invicibilul
  • Data de început

DeletedUser

congres a spus:
dragule, mie va trebui sa-mi permiti sa-ti spun gyskanes pentru ca am cautat id-ul "invincibilul" printre jucatori pana am ametit si am apelat la un coleg sa-mi explice si mie cum functioneaza jocul asta, daca se poate numi joc si, mai ales, cine e acest invincibil. recunosc asta, chiar cu riscul de a fi ironizata de tot .ro.
prin urmare, daca am inteles bine, ar trebui sa dau niste note (ca sa aveti motiv de ras, pana la capat, am cautat jucatorul "gyskanes" in lista de pozitionare pana am ametit iar si asta, ca sa-mi dau seama, din lista de jucatori a tribului immo ca, de fapt, era gykanes):

puncte (ai destule incat sa meriti): 10

trib (cu tot cu legende): 10

OD (conform tw-stats, de pe 22.01 ai intrat in vacanta, ca nu se poate numi refacere): 5


reputatie (acum, ca s-a facut lumina si la mine, dar uitand OD-ul): 10 (nota este subiectiva)

locatie (granita cu wrath-ul iti asigura nota): 10


Puncte : 10 locul intre primii 50 ai lumii este mai mult decat onorabil
trib : 10 singurul trib dusman care chiar cred ca va putea sa ne puna probleme
OD: 10 locul 5 la atacatori e mai mult decat bun iar in aparare banuiesc ca nu prea a avut cine sa te atace dar probabil vei creste cand vom ajunge la tine ;)
locatie: 4 in mijocul tribului nu e frumos ca nu prea ai parte de adrenalina :D
reputatie:
 

DeletedUser

locatie: 4 in mijocul tribului nu e frumos ca nu prea ai parte de adrenalina :D

nu nota pe care mi-ai dat-o la locatie a generat acest raspuns, ci superficialitatea cu care ai analizat zona si ai dat un verdict. ;)
acum, dupa acest comentariu, se impun niste note:
Puncte (1.937.086) : 3 (probabil ca locatia este de vina, dar si lipsa de interes care reiese din locatie si din OD. se pare ca nu vrei sa ai parte de actiune, implicit nu cresti in puncte)
trib : 10
OD: 1 (de pe 23.01.2010 si tu ai intrat in vacanta, ca nu se poate numi refacere, tinand cont si de locatie. ai luat ceva sate, dar au fost curatate sau cedate de colegi, deci, nu s-ar justifica o eventuala refacere folosita ca scuza pentru a justifica OD-ul intepenit de atata vreme.)
locatie: 1 (tu chiar ca esti in mijocul tribului si nu faci nimic sa iesi de acolo)
reputatie:
 

DeletedUser

nu nota pe care mi-ai dat-o la locatie a generat acest raspuns, ci superficialitatea cu care ai analizat zona si ai dat un verdict. ;)
acum, dupa acest comentariu, se impun niste note:

Puncte : 10
trib : 10
OD: 10
locatie: 10
reputatie:10

Scurt, clar si concis...
 

DeletedUser

eTerYa


Puncte : 10
trib : 10
OD: 8
locatie: 6
reputatie:10 ( doar e latzusca mica ) :p :p :p
 

DeletedUser24790

Puncte : 10
trib : 10
OD: 8
locatie:8 mai ai pana ajungi in granita serios
reputatie:9 nu merita 10 lutzushca ca e noob :D

puncte 9/10
trib 10 cu+ :D doar esti in IMMO :p
OD tot 10
locatie :confused: cam 9-10 ca vad ca ai destule sate pe granita,iar ptele de la OD arata ca esti si activ
rep: cred ca dusmani te cunosc mai bine 8:p
 

DeletedUser15358

zanzi
puncte:9
trib:7
locatie:9
OD:8
reputatie:8

Nota pe locatie ai luato pentru forma bizara a satelor...Va-ti inspirat din formele ciudate din lanurile cu cereale sau ii vreo tactica nedescoperita pana acum ?
 

DeletedUser

Mogul88

Puncte : 4
trib : 9 (are tribul specimenele lui)
OD: 5
locatie: 9
reputatie:2 (e un jucator care sta la panda, trimite cate 4 nobili cand prinde cate un sat care a fost curatat de colegi, se bazeaza exclusiv pe sprijinul colegilor si pe moral...)

PS
E foarte simplu sa joci la modul: imi pastrez 10 sate, pun colegii sa le blindeze cu cate 30k din fiecare, si apoi stau si trimit nobili cand vad ca se curata un sat...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mogul88

Puncte : 4
trib : 9 (are tribul specimenele lui)
OD: 5
locatie: 9
reputatie:2 (e un jucator care sta la panda, trimite cate 4 nobili cand prinde cate un sat care a fost curatat de colegi, se bazeaza exclusiv pe sprijinul colegilor si pe moral...)

PS
E foarte simplu sa joci la modul: imi pastrez 10 sate, pun colegii sa le blindeze cu cate 30k din fiecare, si apoi stau si trimit nobili cand vad ca se curata un sat...

puncte: 7 (rang 240 din cca 6000)
Trib: 8 (se mentine in top, dar...)
OD: 10
Locatie: 10
Reputatie: 9 (cei mai multi, inclusiv dusmani, au recunoscut ca e un jucator redutabil, dar pierde din reputatie prin replicile pe extern)

Medie: jucator de 8,8 (?!)
 

DeletedUser20103

Care parte nu ai inteles-o ca nu mai joc pe L10 de aproximativ 30 zile?

In statistica aia sa ii bagi si razyme89, dwyde, sthefan89,frenzyro si alti care i-ati concediat sa nu pice IMMO in statistici! Au fost jucatori de baza la voi..!

ciocu mie:D sa zicem ca ai avea 400-111 cu IMMO..ideea e ca IMMO o duce bine mersi..iar tu mergi incetisor spre margine:) si nu ma lua iar cu abureli gen "mi-am anuntat retragerea de pe data de 20-01-2010..sti bine ca sunt abureli de 2 lei:) ma mir cum de mai ai tupeul sa iesi pe extern dupa ce pierzi atatea sate..dar asta esti tu..un n****




Puncte: 7(noroc cu internele..:rolleyes:)
Trib :4(noroc ca au/avut asa multe sate,asta e singurul motiv pentru care mai sunt pe harta..nu le dau nota de trecere:):D)
OD :6(binisor pentru un copac de genul tau)
Locatie:..(in curand nu o sa mai ai locatie e L10;))
reputatie:-(..esti un nimeni:cool:)
 

DeletedUser

th9one
Puncte: 6.90 (Interne la greu si unde n-au fost interne a fost prieteni care au cedat satele moka. gen: mike si miha)
Trib :10 (pacat ca are "specimene" ca tine)
OD :8 (aici te-am luat) deci daca eu sunt copac....inseamna ca tu esti.....
Locatie:10
reputatie:0 (desi esti un bun jucator pe triburi in ochii mei esti un zero)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sandadutza

Puncte : 1 (din oficiu cu indulgenta )
trib : 1
OD: 1
locatie:1
reputatie:1 (Un jucator cu 126 puncte a aflat si el ce e ala twstats si vine sa ne predea lectii...). Maestre rau ai ajuns daca te apara Sandadutza...! :)

PS
1.Sandadutza nu mai joc pe L10 de 30 zile, ia sa vedem stii sa faci statistica corecta? ...si uite iti dau si un indiciu.... th9one are un avantaj de vreo 15 sate....
2. Maestre nu te umfla in pene ca stii foarte bine ca nu prea am avut atacuri pe tine, in principal datorita faptului ca puteam lua sate mult mai usor de la colegii tai!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13799

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic.

Ps: Offtopicul a fost sters si va fi sters in continuare dar daca veti continua la fel vor fi adaugate si niste puncte.
O zi placuta.
 

DeletedUser24444

sebi77

Puncte : 4 (30% interne)
trib : 4 (noroc de cativa oameni)
OD: 4 (no comment)
locatie: 4 (undercover)
reputatie: 0 (Vorbeste prea mult si fara aprobare,ca sa nu arati ca esti varza vii cu pretextul ca te-ai lasat :)))
 

DeletedUser11051

sebi77

Puncte : 4 (30% interne)
trib : 4 (noroc de cativa oameni)
OD: 4 (no comment)
locatie: 4 (undercover)
reputatie: 0 (Vorbeste prea mult si fara aprobare,ca sa nu arati ca esti varza vii cu pretextul ca te-ai lasat :)))

Pct:10
trib:10
od:10
loc:8-9
rep: 9-10
 

DeletedUser10188

@amon-ra2h

Puncte: 0
Trib: 0
OD: 0
Pozitie: 0
Reputatie: 0




PS: Se presupune ca trebuia sa-ti zici si nick-ul de pe L10, eu nu te-am gasit cu amon-ra2h.
 
Sus