Jucatorul de deasupra

  • Autor subiect DeletedUser42199
  • Data de început

DeletedUser41075

Avatar:10(bautura mea preferata)
Semnatura:9
Agresivitate:nu ne-am intalnit
Trib:un 7 de incurajare:D
Popularitate:sa zicem un 8

:D
 

DeletedUser44694

Avatar-10
Semnatura-10
Agresivitate-10
Trib-10
Popularitate-11:)
 

DeletedUser42770

Daca tot vrei atatea note, du-te la scoala sau poate suferi de vreo boala. Mai asteapta si tu pana joi sa ai scuza . :)

Bine ar fi Mistere sa mai fiu macar 4-5 ani la scoala ... dar din pacate am terminat-o demult , mai multa scoala decat probabil aveti ani dumneavoastra ! Oricum sunteti total pe dinafara subiectului si sunteti total exagerat ca de fiecare data dar cine stie ... avand in vedere ca dumneavoastra sunteti prieten bun cu Raka aveti drepturi mult mai multe si va puteti permite tot felul de tertipuri si de arogante maxime fara a fi sanctionat intr-un mod sau altul ... pana la urma nenea Raka are drepturile in mana si poate sterge oricand un post sau altul fara a fi tras la raspundere si fara a vedea cineva sau prea putina lume legat de conflictele pe care le aveti dumneavoastra legat de persoana mea !
Acelasi om slab acelas caracter domnule Geax

Si totusi respecte !
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Hai ca trebuia sa rad si pe ziua de azi....oare cata paranoia mai exista in unii jucatori ? Ia explica-mi si mie domnule jucator de cand si pana unde sunt eu prieten cu acest Geax ?
Adu-mi si mie dovezi concrete, asta inainte sa te trimit in vacanta, atat pe tine cat si pe "prietenul" Geax ( pentru jigniri si aluzii la RL, evident ).
De fapt vorbesc prostii, luati-va amandoi de mana si mergeti in concediu doua saptamani, sa lamuriti ce va framanta, iar Dn Artistu este rugat sa vina cu dovezile referitoare la cele acuzate la suport.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Hai ca trebuia sa rad si pe ziua de azi....oare cata paranoia mai exista in unii jucatori ? Ia explica-mi si mie domnule jucator de cand si pana unde sunt eu prieten cu acest Geax ?
Adu-mi si mie dovezi concrete, asta inainte sa te trimit in vacanta, atat pe tine cat si pe "prietenul" Geax ( pentru jigniri si aluzii la RL, evident ).
De fapt vorbesc prostii, luati-va amandoi de mana si mergeti in concediu doua saptamani, sa lamuriti ce va framanta, iar Dn Artistu este rugat sa vina cu dovezile referitoare la cele acuzate la suport.

Raka,dar cu mine esti prieten?:D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu intinde coarda, eu sunt prieten, dusman, neutru, etc... cu toti...nu e thread de discutii libere aici.
Reveniti la subiect, altfel voi inchide topicul.
 

DeletedUser

Eu par de treaba pentru oricine n'are de a face cu mine .totusi ,ce ai scris mai sus ma duce cu gandul in alta parte .vezi ce am scris eu mai sus :D
 

DeletedUser44200

Hai ca trebuia sa rad si pe ziua de azi....oare cata paranoia mai exista in unii jucatori ? Ia explica-mi si mie domnule jucator de cand si pana unde sunt eu prieten cu acest Geax ?
Adu-mi si mie dovezi concrete, asta inainte sa te trimit in vacanta, atat pe tine cat si pe "prietenul" Geax ( pentru jigniri si aluzii la RL, evident ).
De fapt vorbesc prostii, luati-va amandoi de mana si mergeti in concediu doua saptamani, sa lamuriti ce va framanta, iar Dn Artistu este rugat sa vina cu dovezile referitoare la cele acuzate la suport.

Asta mi-a facut ziua :))
 

DeletedUser

:)))))))))

Avatar : 4 nu'mi plac desenele :D
Semnatura : 4
Agresivitate : 8
Trib : 8
Popularitate : 8
 

DeletedUser41075

Avatar:8(mi-au placut desenele cu gemenii cramp:D)
Semnatura:8
Agresivitate:1 0
Trib:1 0
Popularitate:6-7

:D
 
Sus