Kid`s Lumea 17

  • Autor subiect DeletedUser15142
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15142

In calitate de copil (pana la varsta de 18 ani) imi permit sa ma consider un copil.

Deoarece , de multe ori nu am fost luat in serios , nu mi sa acordat prioritate si am fost neindreptatit de sute de ori pe motiv sa sunt copil , voi infiinta un trib de .

1.Noobi (Daca nu aveti tactica , atacati cu spadele , lancele , si arcasii , nu stiti sa dati sprijin sunteti bine veniti in trib.)
2.Daca stiti sa va distrati ca niste copii de acest joc (de obicei copii joaca jocuri dar..) SUnteti bine veniti in trib , tot ceea ce trebuie sa faceti este sa imi dai un PM (private mesaje) pentru n00bi care nu au auzit..


Trib

Descriere generala :


Nume : Be a kid ;
Prescurtare : Kids
Locatie : Lumea 17 , Harta continentele 1-99
Tel : Sa cucerim lumea!.
Membri : Pokemoni , Digimoni am auzit ca vine si pikachu ..
Data inscrierii : Nu ne pasa.
Cunostiinte necesare pentru a intra in trib : Sa stii sa dai incep nou cand esti ferma , sa stii sa fac caterinca pe forum Sa nu ai 18 ani.

Hint : Nu consider necesar faptul sa prindem top 200.
Hint : Daca nu respecti calitatile de mai sunt vei fi innobilat intern la 200 de puncte :p
Hint : Daca nu ma luati in serios se aplica
Quote:
Deoarece , de multe ori nu am fost luat in serios , nu mi sa acordat prioritate si am fost indreptatit de sute de ori pe motiv sa sunt copil ... Si imi voi demonstra punctul de vedere.



Inscrierile se fac Prin PM (private mesaje).

Have Fun .

Ps : Nu commentati aiurea doar am dat commentul.

Pentru Moderatori , inchideti tema cat de rapid se poate.

__________________
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus