KingScorpion si drumul spre locul 2

DeletedUser

la ce triburi sunt pe k45 nu cred ca il va ataca cineva deci poate face innobilari la greu...
 

DeletedUser13749

sus

Ma eu nu inteleg ce aveti cu el.Bravo lui ca a ajuns pe locul 1 si ai urez tot asa sa o tina:cool:.Daca sunteti tari de ce nul atacati sa vad si eu cine ramane,ca la vorba toti sunteti viteji dar la fapte ba.
 

DeletedUser7708

Ma eu nu inteleg ce aveti cu el.Bravo lui ca a ajuns pe locul 1 si ai urez tot asa sa o tina:cool:.Daca sunteti tari de ce nul atacati sa vad si eu cine ramane,ca la vorba toti sunteti viteji dar la fapte ba.

Nu face nobilul până acolo :(
 

DeletedUser

@XSh4DoW
Mai esti suparat ca ai fost dat afara din LR :)))) si dupaia te-au innbilat :))))
Acum te intelg tu esti un copil care vrea si el sa fie ceva in acest joc,sa iti faci un nume,dar lumea e rea cu tine si oriunde te duci toti se iau de tine cum ca ai fi n00b...eu zic ca se inseala tu defapt esti un Mare N00b - imparatul lor...
Ai jucat pe toate lumile si nu ai reusit nimic...as putea paria ca tu ai la Favorites ai pagina cu inceput nou...dovada ca esti un caracter puternic si ca nu te dai batut asa usor :p
De fiecare data cand se deschidea o lume nou probabil iti spuneai ca gata asta e lumea ta,dar....nimic. Si singura ta consolare ramane forumul extern unde mai deschizi si tu cate un topic pe zi sa vada lumea ce frumos vorbesti petru cei 5 anisori ai tai...

@ontopic...ce aveti ma cu omul,toti care joaca pe triburile au avut cel putin un prieten care sa ii cedeze sate...asa ca ciocu mic,nu va mai ofticati ca nu ati avut voi norocul lui.

draga jucator de triburi frustrat de mic:) iti adresez acest mesaj cu scopul de a te duce acolo unde iti e locul in sh*t..te bagi in seama ca musca tot acolo si postezi lumea 3 pe aici:)) ca nu ai ce face:)) pe mine nu ma mai intereseaza lumea 3 si daca vrei sa stii...inainte sa ma dea afara din LR am postat ca plec in TLW..LR avea prea multe aliante:))) in genul JOKERI pe l7:))..si nu prea aveai ce cucerii ,dar nu fac referire si la tine, tu cuceresti padurile de pe langa "satul tau ":)) cu scopul da a-ti mai face ceva resurse pentru taleri:)).:))....
Dar nu iti fa iluzii au fost curatate de king punaise:)) mai ales cele de pe langa satele de barbari:)) Dumnezeu sa ii ajute pe Clocitorile sa faca prapad prin satele lui atunci cand vor ajunge la usa lui de lemn{furat din sate de barbari desigur}...asa ca dute tu deaici si ai grija sa castigi bani pentru tara....oamneii mari {asa cum zici tu ca esti} muncesc nu se joaca jocuri online:)))....piei deaici imi provoci eruptii stomacale:):D
 

DeletedUser

XSh4DoW ce ai vrut sa demonstrezi cu acest topic pana la urma?
Sa faci o somatie sa-l atace lumea.. sa cum !? Crezi ca ai fost singurul care stie sa foloseasca TWstats ?:\
Scuze ca iti zic, dar pe unde ti-am citit numele.. pe toate topicurile de pe extern trebuie sa te certi :\
 

DeletedUser8705

fratilor ce aveti cu el??????
e pe locul 1 bravo lui sa o tina tot asa
ce aveti?
sunteti ciudosi sau ce?sau invidiosi?
bravo lui sa o tina tot asa si la cat mai multe sate si sa nu bage in seama pe cei invidiosi
daca joaca bine si alaturi de prieteni n-are nevoie de altceva decat de timp
inca o data bravo lui
si mai terminati cu topicurile astea aluda
ca imediat faceti topic si de mine cu drumul meu spre locul 1 ceea mi se pare absurd si total deplasat
 

DeletedUser

Xshadow dupa cum vorbesti imi dai dreptate atunci cand ti'am ghicit varsta...
Acele "bancuri" pe care le-ai intins tu in ultimul post sunt vechi :))),cauta alta carte de unde sa scrii glume ;).
Cum spuneam,desteptul cedeaza primul (adica eu)...
:D...iti urez bafta in deschiderea de noi topicuri pe toate lumile...
 

DeletedUser

Xshadow dupa cum vorbesti imi dai dreptate atunci cand ti'am ghicit varsta...
Acele "bancuri" pe care le-ai intins tu in ultimul post sunt vechi :))),cauta alta carte de unde sa scrii glume ;).
Cum spuneam,desteptul cedeaza primul (adica eu)...
:D...iti urez bafta in deschiderea de noi topicuri pe toate lumile...

tata-l omida se intoarce cu noi previziuni...ma iarasi am dreptate EU :)) //esti frustrat de mic...daca tu crezi ca un copil la 5 ani sta in fata pc-ului:)) te inseli sau cred ca tu stateai la varsta de 5 ani :)) ....erai un fel defraier al colectivului ..nu te primeau in grupuri etc...etc..si deasta tu acum te descrii pe tine cum stateai tu la 5 ani si freacai menta:)..daca tu crezi ca ti-ai intalnit aici prietenii ..:rolleyes: go pe siteuri: www.suntfrustratdemic.ro/sectiunea=adulti%frustrati
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Incredibil cata polemica se face pentru o nimica toata, dar de fapt nu ma mai mira nimic...astia ii avem, cu astia dansam ! :rolleyes:
 

DeletedUser

Ce-i cu topicul asta ? :D
N-are voie lumea sa fie pe locul 2... ba chiar 1 ;)
Metodele ii privesc pe fiecare... ca cedeaza satele , mama, tata , bunica, fratele, problema lui... Mai rau e cu legatura de net ... sa nu foloseasca acelasi IP constant :D... Ca par destul de apropiati ...
Ca asa tin eu minte ca scria prin regulament.
:rolleyes:
 

DeletedUser

degeaba man.oricum bine a zis cine a zis.zice lumea ca esti prost numai tu nu te prinzi.te crezi mare si tare ca te iei cu toti in gura si stai hai hui cautand replicile pe siteuri diverse...asa ca poti fi tu "greu"de fapt afla.ca nu imi pasa de tine...si nici celorlalti.de fapt...sa faca cineva o tema cu titlui :"petiti pt.banarea Xshadow",,,

iar
radualexz a spus:
Cum spuneam,desteptul cedeaza primul (adica eu)...

fals.daca ai iesi afara din casa.ai vedea ca poate sa planga maicata sau maicasa.
 

DeletedUser

tata-l omida se intoarce cu noi previziuni...ma iarasi am dreptate EU :)) //esti frustrat de mic...daca tu crezi ca un copil la 5 ani sta in fata pc-ului:)) te inseli sau cred ca tu stateai la varsta de 5 ani :)) ....erai un fel defraier al colectivului ..nu te primeau in grupuri etc...etc..si deasta tu acum te descrii pe tine cum stateai tu la 5 ani si freacai menta:)..daca tu crezi ca ti-ai intalnit aici prietenii ..:rolleyes: go pe siteuri: www.suntfrustratdemic.ro/sectiunea=adulti%frustrati

Cel mai prost de pe server! :rolleyes:
Impusca-te!
 
Sus