=KoD= renaste

  • Autor subiect DeletedUser16459
  • Data de început

DeletedUser

Cred ca pe k57 e cea mai mare harababura.....am auzit ca fly37 vrea sa refaca TRU , acum gyma si tu vrei sa refaci =KoD= .
O sa devina un camp de lupta continentul asta si o sa manance altii pe toti pentru ca noi nu am putut sa trecem peste orgoliile personale.
 

DeletedUser16459

pelop..nu cred ca are rost sa vorbim de ce am plecat din StR eu cu prietenii si fly37 la fel...nu?
 

DeletedUser

Tu ai plecat de doua ori din =StR= , despre prima ta plecare nu pot sa comentez deoarece nu stiu toate detaliile dar acum,la a doua plecare, ...tot ai spus ca este conducerea slaba etc.. atunci de ce nu ai venit tu la conducere ? De ce nu ai incercat tu sa organizezi tribul?
Sau este mai usor sa arunci cu noroi in altii decat sa construiesti ceva ?
Probabil ca este mai usor sa critici decat sa realizezi ceva atunci cand esti mai mult inactiv.
 

DeletedUser14622

atunci cand unui trib ii merge rau ceilalti toti dau vina pe conducere ca nu face nimic,dar conducerea face si ea ce poate si ce stie,dar daca tu ca si membru stii mai multe ca si conducerea si nu faci ceva,atunci cine e vinovat?

nu tu ca stai cu mainile in san si astepti sa iti ploua in gura?

ma tem ca intr-un trib nu conducerea aduce faima si reputatia,ci membrii la un loc,fiindca ei sunt majoritatea si conducerea e formata de obicei din 2-3 membri!
nu cred ca neaparat conducerea e problema a =str= spun asta findca mi-ar parea rau de ei sa se dizolve deoarece imi sunt aliati!
 

DeletedUser

eu am fost si in KOD si in STR vreau sa va spun ca in ambele triburi a fost o conducere foarte slaba ,atat gyma in KOD cat si ceilalti in STR...deci cam tot aia e ca refaci KOD sau ca ramai in STR
 

DeletedUser

Kod nu renaste, str incearca sa revina pe linia de plutire..

fuziunea cu FotR nu cred totusi ca a fost cea mai buna idee:)
 

DeletedUser16459

bine fratiilor...faceti voi cum credeti ca fac si ** cum stiu si sa sti pelop k nu sunt inactiv cum ai zis tu si nu intru in conducere ca nu poti face fata la atatea persoane....si altii care sau mai bagat in seama pe aici....adnc4,tornado25,newme,etc ...de ce oare sau lasat pe lumea asta?
 

DeletedUser16459

gygypytok
eu am fost si in KOD si in STR vreau sa va spun ca in ambele triburi a fost o conducere foarte slaba ,atat gyma in KOD cat si ceilalti in STR...deci cam tot aia e ca refaci KOD sau ca ramai in STR

nu stiu de ce ai intrat tu in vorba...in viata mea nu te-am vazut macar sa postezi pe forum...si cat de slab oi fi ** ....tu mai ai mult pana la mine ;)
 

DeletedUser

au ingropat FotR ..... nici nu mai au de la cine lua sate ...numai PNA si aliante au in juru lor
 

DeletedUser

nu sunt in zona ta,insa tin sa iti urez multa bafta,si sper sa reusesti ceva frumos!
 
Sus