La bere cu Wall/L11 (Iasi) - Vineri, 22 mai

  • Autor subiect DeletedUser14435
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14435

Pentru a va demonstra ca suntem la fel de balauri in realitate si pentru a discuta verzi-uscate de lumea 11 (in fiecare varianta Wall aparent cade deci avem si noi pareri pe tema asta), triburi in general si diverse, adresam o invitatie deschisa la o bere.
Ostilitatile se desfasoara in Iasi, in Copou, ramane de vazut exact unde, vineri (22 mai) la ora 20:00.

A nu se intelege ca vom fi neaparat multi din Wall, deocamdata m-am inscris eu si methalelf din Wall si alti cativa jucatori din alte triburi (a caror identitate nu o dezvalui pentru ca e proba de fraternizare cu inamicul :D) dar am aprecia participarea oricui.

Cei interesati ar trebui sa trimita un mesaj in-game la mine sau la methalelf ca sa schimbam numere de telefon.

Daca exista observatii, idei sau comentarii inteligente, ascultam aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai, doar in est va intalniti?
de vest ati uitat :(
vroiam sa va scot eu la un Beck's :(
 

DeletedUser14435

sunt de acord cu tine, am observat si asta la un moment dat, se rezolva indata titlul
edit : s-a corectat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23664

e valabil doar pentru cei din Iasi ... born and bread ?
sau si pentru "venetici" ..... ca pe 22 mai sunt niste oameni care or sa ajunga pe plaiuri moldave :D
 

DeletedUser17308

re

cand se vor mai organiza intalniri de genu asta in iasi va rog dati-mi un pm.. multumesc
 

DeletedUser8266

anuntati cel putzin cu o saptamana ininte daca se mai organizeaza vro intalnire....nu de alta da sa aiba toti timp sa citeasca forumu :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus