la obiect

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca am 300 de puncte si atac un jucator care are 360 am vreo sansa?
 

DeletedUser

Da, ai sanse! Poate sa aiba si 1000, daca nu are trupe, poti!

BlooM, deschide si tu un topic doar pt. somesanul ca deschide in medie 2 topicuri pe zi.
 

DeletedUser

mersi

sper ca nu sunt cele mai idioate intrebarile mele, precizarile tale sunt la obiect asa ca sper sa nu te exasperez
 

DeletedUser

Logic ca poti sa`l ataci si pe ala de 1000 de puncte dar nu cred ca e atat de noob sa nu aiba trupe si sa il faca unu de 300 de puncte!:rolleyes::eek:
 

DeletedUser

Da, ai sanse! Poate sa aiba si 1000, daca nu are trupe, poti!

BlooM, deschide si tu un topic doar pt. somesanul ca deschide in medie 2 topicuri pe zi.

Tu esti sigur de asta? La 300 de puncte nu stiu dak somesanul are toporasi, la 1000 de puncte in mod sigur are un numar rezonabil de lancieri si spadasini.
 

DeletedUser1134

Tu esti sigur de asta? La 300 de puncte nu stiu dak somesanul are toporasi, la 1000 de puncte in mod sigur are un numar rezonabil de lancieri si spadasini.

iti pot da un exemplu: am intalnit zilele trecute un jucator de 2100 si ceva de puncte...am dat un spionaj cu 30 de spioni si i-a ghici:D, baiatul avea 64 de lancieri si zidul la lvl 10...binenteles ca l-am cucerit in cateva ore :eek:...si mai sunt ca el o gramada...deci teoretic ai sanse sa invingi un adversar cu mai multe puncte, insa dupa parerea mea nu cand ai 300 de puncte
 

DeletedUser

iti pot da un exemplu: am intalnit zilele trecute un jucator de 2100 si ceva de puncte...am dat un spionaj cu 30 de spioni si i-a ghici:D, baiatul avea 64 de lancieri si zidul la lvl 10...binenteles ca l-am cucerit in cateva ore :eek:...si mai sunt ca el o gramada...deci teoretic ai sanse sa invingi un adversar cu mai multe puncte, insa dupa parerea mea nu cand ai 300 de puncte

Poate il mai atakase cineva inainte...altfel imi e foarte greu sa-mi explik.
La 300 de puncte nu stiu dak are fierarie, deci n-are cum sa aiba toporasi. Si dak ataca cu lancierii si spadasinii degeaba ataka.
 

DeletedUser

si eu pe triburile aveam un sat care era format numai din mine de 30 si 5000 lancieri si ceva spadasini care avea 3000 puncte
da mi la luat un n00b :(:(:(
 

DeletedUser1198

doar minele la nivel 30 adunate au 3561 de puncte (3*1187) + ca sa tii trupele alea ai nevoie si de ceva spatiu la ferma.. deci mai pui cateva sute de puncte...
 

DeletedUser1134

Se poate...O mica precizare care va elucida misterul: doar lemnul si argila erau la 28, fierul doar la 20.....Happy?Acuma credeti?
 

DeletedUser1198

da.. in cazul asta e posibil. eu ii raspundeam lui madalin.. imposibil sat de 3k puncte cu minele 30 si ditamai armata ;)
 

DeletedUser4349

gasesti destui de-astia...daca m-ati fi cautat mai devreme...cam acum o saptaman ati fi vazut satul meu de 4000-5000 de puncte cu doar 100 lancieri si 100 spadasini in el :D
acum e alta treaba...vorba aia :"Prost sa fii dar sa-ti revii"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus