La revedere si eu!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In primul rand as vrea sa multumesc echipei Triburile ca ma lasat sa postez acest mesaj.
Probabil motivul pentru care simt nevoia sa las acest mesaj este maturitatea,desi nici eu nu stiu exact :) , vroiam sa imi cer scuze pentru diferitele probleme care le-am creat unor anumiti jucatori si mai ales echipei Triburi.
In primul rand vreau sa incurajez toti membrii noi sa joace corect si sa savureze jocul la adevaratul potential, nu e mai mare placere sa te chinui ore intregi sa iei un sat sau sa iti dezvolti influenta in zona in care te afli sau sa iti faci prieteni noi.Din pacate mi-am dat seama de asta prea tarziu,nu se compara trisatul cu corectitudinea in acest joc.Este prea frumos pentru a fi irosit trisand.Pe langa asta as vrea sa imi cer scuze de la acei jucatori care au avut de "suferit" de pe urma actiunilor mele si carora le-am stricat cheful de joc sau sansele.Incepand cu prea cunoscuta circulara de pe vremea cand eram in CIRC pana la ultima actiune si anume cea cu wldsnk.Imi recunosc greselile si imi cer scuze pentru ele poate in unele cazuri scuzele nu sunt de ajuns dar asta e :) bine macar ca sunt sincere.
As vrea totusi sa rog si sa indemn pe cei care practica metodele de "hack" (va stiti voi care sunteti) sa se lase cat sunt in frunte.Nu isi au rostul si nici satisfactia, in final te saturi si regreti.Ii invit sa joace corect si vor vedea ca e chiar placut jocul spre deosebire de a trisa furand o parola sau facand alte chestii.Imi ofer din nou scuzele catre jucatorii respectivi si vreau sa asigur pe cei care se indoiesc de unele chestii ca da, chiar m-am lasat de joc , ultimele mele conturi fiind inobilate la cererea mea sau sterse de mine.O sa continui totusi sa mai citesc pe aici si sa ma interesez de amicii mei din joc ce mai fac :) ( ar fi nesimtire sa nu fac asta =D ).Cam atat, salutari lui leob cel mai bun aliat personal al meu , mai mult de atat ... cel mai bun amic care mi l-am facut vreodata in acest joc, salutari lui Razwanutzzz , chriton , dillyman , lockness , juni0r , uadafac , illidan , entech , ion1 , sissko , obiciam , hunahpu , toranaga-sama , ily17 , jynx20005ro , comyro , luptatoru , squid , Katja , narcis sti , Parlamentarii , selenka , zmarketerjr , parmafm , Black fantom , nippy , tribul YKZ si pe toti ceilalti care am uitat sa ii mentionez (sunt destui).Mersi pentru prietenie si va doresc un joc placut si nu in ultimul rand un "Keep up the good work" echipei Triburile care administreaza aceasta comunitate.Bafta!
 

DeletedUser

Mult succes si sanatate !..... acuma.. eu la toata faza m-am gandit mereu ca aveam sanse 50% sa aleg t.e. atunci ca dusmani.. si asta m-ar fi lasat fara cont probabil.. munca de 8-9 luni cat era atunci... dar cum nu s-a intamplat, pot compara toata treaba cu un "gand", asa cum au toti anumite ganduri.. o imaginatie bogata , care nu devine realitate.... deci e ok pt mine, mi-a trecut oricum si viata merge inainte, numai bine !
 

DeletedUser

bafta petzy!vezi ca ai ajuns la vorba mea?....tot jocul corect este cel mai frumos:)
 

DeletedUser7851

bafta coa...neeeeee ,dar mai e o vorba: perversu ramane asa pana se da restart la L1 :D . Mah , frumos ce ai scris , mai ca am varsat o lacrima , dar sunt aproape sigur ca mai ai vreo 2-3 conturi sau ai primit accept de admin peTW...nu plecai tu aja....joku e prea distactiv :)
 

DeletedUser1195

mult succes in viata reala!
Si poate,intradevar,vor trage si altii niste concluzii,citind ceea ce ai scris tu acum.
Incerc un mic regret,ca intotdeauna cand jucatorii vechi parasesc jocul.Cui il lasi pe flamer?:) Un pic de venin mai anima forumul,macar din cand in cand.:)

Toate bune si sper ca triburile.ro a insemnat o mica experienta de viata,de care o sa iti aduci aminte cu nostalgie.
 

DeletedUser

Drum bun cale batuta...... Degeaba incerci tu sa mai speli din imagine, faptele raman, omul nu se schimba peste noapte.
O sa beau o bere ptr asta:D
 

DeletedUser

Drum bun cale batuta...... Degeaba incerci tu sa mai speli din imagine, faptele raman, omul nu se schimba peste noapte.
O sa beau o bere ptr asta:D

Si foamea de sate care duce la ruperea aliantelor personale ramane ( poate aprilush iti spune ceva ):rolleyes:

Mult noroc petzy :)
 

DeletedUser

Aprilush nu mai joaca de foarte mult timp.
Pe userul aprilush se joaca leto acum, din moment ce aprilush nu mai joaca cu cine sa mai am alianta personala.
Am rugmintea ca atunci cand mai vii cu acuzatii sa te informezi bine innainte, nu de alta dar in felul asta nu pari decat un agitator, si cuvintele tale vor insemna din ce in ce mai putin ptr restul cititorilor.

A se citi de jos in sus.
aprilush în data de 21.04. la ora 18:08
stii destule despre mine...)) va stau ca un os in gat....m-ati atacat ca la balamuc. stai linistit ca nu-ti mai port pica, m-am mai detasat....ati avut noroc ca s-a stricat alianta cu TLD, ca altfel nu ma faceati voi...
Dragos (leto)
treidei3 în data de 21.04. la ora 18:04
Eu am vorbit cu el de mai multe ori, si a zis ca nu mai revine. Nu din cauza asta nu revine, cei care i-au luat sate pana acum nu aveau nici o intelegere cu el. El avea intelegere doar cu mine, wasaby si burebista. Niciunul nu a incalcat aceasta intelegere, ba mai mult, l-am ajutat in momente grele. Poate ca datorita noua a reusit sa supravietuiasca in zona asta atata timp.
Daca el u mai joace, vine de la sine faptul ca intelegerea nu mai exista. Tu esti un alt jucator, nu stim nimik despre tine, eu cred ca este destul de logic.
aprilush în data de 21.04. la ora 18:02
Chiar daca s-ar fi lasat si tot trebuia sa anunti, man. am sa sterg ce este afisat, desi nu sunt sigur ca nu e adevarat ceea ce am scris. noi tot am sperat sa revina, dar cu siguranta ca in conditiile astea chiar nu o va mai face. Iar unul din motivele pt care s-a lasat a fost faptul ca ai tai i-au luat 3 sate nerespectand intelegerea. a
treidei3 în data de 21.04. la ora 17:56
Eu vorbesc cu aprilush pe messenger. Da am facut o intelegere cu el si am respectato aman2.
El sa lasat definitv de joc, pe tine nu te cunosc, nu stiu cine esti, intelegerea a picat.
El stie asta, l-am anuntat deja.
aprilush în data de 21.04. la ora 17:54
Eu sunt sitterul lui aprilush. Din cate stiu de la el aveati o intelegere pe care vad ca nu catadicsesti sa o respecti! Dar asta e specific tribului vostru, asa ca nu ma surprinde!
treidei3 în data de 21.04. la ora 17:52
Man, dc ma jignesti in halul asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cate imi amintesc topicul asta nu e loc de cearta :)
Daca aveti ceva de spus bine sau rau vizavi de mesajul care la lasat Petzy spuneti daca nu taceti
 

DeletedUser

din cate imi amintesc topicul asta nu e loc de cearta :)
Daca aveti ceva de spus bine sau rau vizavi de mesajul care la lasat Petzy spuneti daca nu taceti

Inca odata ai urez drum bun domnului petzy si mai deschid o bere:D

Petzy=0(zero). Lumea1 nu a pierdut nimik prin plecarea lui ba dimpotriva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aprilush nu mai joaca de foarte mult timp.
Pe userul aprilush se joaca leto acum, din moment ce aprilush nu mai joaca cu cine sa mai am alianta personala.
Am rugmintea ca atunci cand mai vii cu acuzatii sa te informezi bine innainte, nu de alta dar in felul asta nu pari decat un agitator, si cuvintele tale vor insemna din ce in ce mai putin ptr restul cititorilor.


Intelegerea putea continua chiar daca se schimba proprietarul contului, nu cred ca aprilush ar fi dat contul sau oricui, acum depinde si de om, ma rog ai si tu dreptate ta

A avut noroc ca a supravietuit razboiului RIP-TLD din cauza unui PNA zonal cu mai multi membrii TLD din zona ca altfel...cred ca dadea inceput nou deja :)
 

DeletedUser

Cum poti sa tii o intelegere cu un cont, cand eu vorbeam cu aprilush pe mess si el nu mai juca?
Cu cine am facut eu intelegerea cu contul sau cu omul?
Pfaiiiii aiurea...
 

DeletedUser

Penibil, de cand ai aparut pe forumul asta(nu de mult) numai ineptiii...

Lasa-ne!
 

DeletedUser

Am zis putea...but whatever...te las sa suferi in continuare ca iti sta bine :rolleyes:
 

DeletedUser184

o sa va rog sa lasati disputele deoparte - aveti ceva de discutat - utilizati mesageria formului ca de aia e pusa la dispozitie ptr toti sau mai usor messengerul sau orice alta modalitate de comunicare.


back to subject - reveniti ontopic sau nu mai postati.
un jucator isi cere scuze fata de anumite persoane - e un lucru de laudat - nu stiu cati ar recunoaste o greseala si ar pune-o intr-un loc public.

@later edit - petzy nu are dreptul de a va posta un reply daca la asta va asteptati
 

DeletedUser

o sa va rog sa lasati disputele deoparte - aveti ceva de discutat - utilizati mesageria formului ca de aia e pusa la dispozitie ptr toti sau mai usor messengerul sau orice alta modalitate de comunicare.


back to subject - reveniti ontopic sau nu mai postati.
un jucator isi cere scuze fata de anumite persoane - e un lucru de laudat - nu stiu cati ar recunoaste o greseala si ar pune-o intr-un loc public.

@later edit - petzy nu are dreptul de a va posta un reply daca la asta va asteptati

Cand totul este premeditat, nu cred ca mai este vorba de o simpla greaseala.
Intrebarea e alta: Cati ar face ceea ce a facut petzy?
De scuze nici nu se pune problema. Imi pare rau ca incurajati astfel de oameni.
 

DeletedUser

Cand totul este premeditat, nu cred ca mai este vorba de o simpla greaseala.
Intrebarea e alta: Cati ar face ceea ce a facut petzy?
De scuze nici nu se pune problema. Imi pare rau ca incurajati astfel de oameni.

pai avand in vedere ca mai sunt multi care au facut diverse tampenii, si eu sunt convins ca inca mai fac altii.... ce mai conteaza?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus