La Revedere !

  • Autor subiect Hunter-Muttley
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

La revedere tuturor... imi pare rau ca parasesc acest joc.. (as mai fi vrut sa cuceresc toate satele de 89 sau 69 de puncte ca sa devin regele lor... Oricum ideea este ca : anul asta bacu...nu am invatat nik inca pana acum.. (deh stau sa cuceresc sate de 100 de puncte pe triburi) .. Deci mai alesc cu ocazia asta va spun si un sincer La multi Ani cu oacazia anului 2oo8 ... Tot ce va doriti bla bla.. stiti voi ideea.. :) .


mi-a placut sa stau printre dumneavoastra... si promit ca la vara revin .. :} Pe cea mai noua harta de atunci ca sa cuceresc toate satele de 100 ca atunci chiar o sa fie o gramada.. ;)


La revedere !

Hunter-Muttley
 

DeletedUser

poate ne facem vecini pe vreo noua harta, sa-ti dau si eu niste sate sa-mi cresti...oricum bye bye ;)
 

DeletedUser

poate ne facem vecini pe vreo noua harta, sa-ti dau si eu niste sate sa-mi cresti...oricum bye bye ;)

buhahaha....ce bine imi pare ca nu doar eu il iau la misto cu satele lui de 100 de puncte :D
sphz imi pare bine ca esti alaturi de mine :D si aici si pe l2(ca la urma urmei suntem in aceeasi tabara) :D
 

DeletedUser4759

nu, o sa ma gandesc sa intru la facultate si sa joc inca 4,5 ani triburile !!:):D
 

DeletedUser3643

slabutz putinn zis;))daca pe l2 inca nu ai cel putin 150kp esti dejeaba
 

DeletedUser

911 Seig ZIMBRU 150.021 16 9376 - tu esti ok
912 ilmiotrib ~MTH~ 149.997 17 8823 - lasa-te mai de joc :D
 

DeletedUser3902

Slabutz, slabutz, dar e protejat de un vecin mai bunicel ;)

De fapt de un trib:D...Si stii vb aia buturuga mica...Asa k...Ciocu mic si joc de glezne...Si eu cel putin nu ma ascund in spatele unui nume fals pe forumul extern...Poate se lasa vrunu de triburi pe l2 si imi lasa mie toate satele lui...:D:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3643

ne-am vedea daca ar mai fi bilete pe gazon ca debia aku cateva zile am convis-o pe maicamea sa ma lase dar am vazut ca bilete 0 ,dar lasa ca vin la anu la metallica
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus