La revedere!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cu putin gram de tristete dar cu multa bucurie pentru noul drum tribul T.E. declara ca se destrama,membrii sai plecand in diferite directii.Desi initial am vrut majoritatea sa ne stergem conturile ne-am razgandit in ultima clipa simtand ca inca putem continua.A fost totul frumos pana in prezent,cel mai frumos lucru fiind probabil faptul ca ne-am facut prieteni noi si ca nu vom uita clipele petrecute in trib.Deoarece majoritatea membrilor de punctaj mare au plecat in tribul SH la rugamintea mea as dori sa declar si sa rog celelalte triburi sa nu asocieze aceasta mutare cu o fuziune.Nu este o fuziune , nici recrutare.Pur si simplu satui de atatea marlanii si jocuri de culise am ales singurul loc unde in opinia mea nu exista asa ceva.Salutam astfel noua noastra casa,SH.Repet,nu este fuziune,nu sau facut cereri de drepturi sau mai stiu eu ce conditii,sau acordat doar niste lucruri firesti,conducerea ramanand incontinuare conducatorilor SH.

Pe langa asta dorim sa uram tribului CIRC un ospatz cat mai innecator asupra satelor ramase pe K46 si K47 in urma mutarii.Ca deh,stiti cum e,nu ataca cand is 10 , ataca cand sunt doar 3 si nici aia online.(partea asta evident am scris in calitate de membru T.E. , odata ce am ajuns in SH nu vom mai face afirmatii de genul asta pentru ca nu dorim sa asociem imaginea SH cu micul nostru "razboi")

Salutare tuturor si un joc cat mai...cum e deja(nu am cuvant)

In alta ordine de idei , le daruiesc de pe acum un scuipat pe obraz tuturor acelor jucatori care au crescut si au ajuns la un nivel mare datorita faptului ca au fost in T.E. , se stiu ei care.Sa nu uitati niciodata de unde ati plecat nesimtitilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din pacate entech are dreptate... T.E. este in cadere libera... dar a fost frumos cat a fost... cu bune si rele... am avut si realizari (am scos ~TLD~ de pe K46, etc) dar si probleme (acel inceput de razboi cu REPLY cand ne-au cam luat pe sus la inceput, etc) ca sa dau doar cate un exemplu... insa per total a fost frumos. mi-a parut rau cand a trebuit sa dau parasire trib deoarece in cadrul acestui trib mi-am facut multi prieteni..... sa auzim de bine....

si in concluzie...

A FOST UN VIS FRUMOS T.E.

AND A WILD RIDE AND WE ENJOYED IT @ EVERY MOMENT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da cate sate avea TLD pe 46 de va umflati atata in pene?2-3 acolo?:))))
Jocul asta e pura matematica...cine are cele mai mari numere castiga...cand un trib are pe un continent 100 de sate iar celalalt 1000 chiar daca sunt noobi care inca au sate mixte tot aia cu 1000 de sate castiga...dupa vorba "prosti da multi":rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

cred ca ai dormit in ultima perioada , rog moderatorii sa ii dea un avertisment individiului practic ne-a facut prosti.Si da TLD avea destul de multe sate la acea vreme, si nu nu eram 1000 de sate contra lor ci mult mai putine.Intereseazate inainte sa bati din gura

ps: ai uitat din a cui cauza legiunea lui almaxa sa spart :)
 

DeletedUser

Buey baiatule eu in ultima luna am cucerit mai multe sate decat ai tu in total asa ca nush care doarme de fapt, in alta ordine de idei nu-mi place sa fiu denumit "individ"...mi se pare nepoliticos
Si daca tot ai sarit in sus ca v-am jignit, era doar un exemplu...dar daca te simti e deja doar problema ta:rolleyes:
 

DeletedUser

Asa cum am spus si intern, uram bun venit noilor vecini din t.e., lucrurile principale le-a spus entech, as adauga doar ca nu a fost ceva "planuit de 3 luni de zile", toate discutia a inceput astazi la ora 17 si la ora 19 deja erau membri pe la noi.. prin urmare nu am profitat de nimic, cum normal ca deja am fost acuzat, treaba m-a luat si pe mine pe neasteptate . Cam atat am de spus, in rest sa ne fie bine in continuare si sa avem parte de razboaie sa putem face ceea ce ne place. Noapte buna
 

DeletedUser

Buey baiatule eu in ultima luna am cucerit mai multe sate decat ai tu in total asa ca nush care doarme de fapt, in alta ordine de idei nu-mi place sa fiu denumit "individ"...mi se pare nepoliticos
Si daca tot ai sarit in sus ca v-am jignit, era doar un exemplu...dar daca te simti e deja doar problema ta:rolleyes:

si se pare ca tld si-a gasit noul flamer... pe cel vechi il placeam mult mai mult...
 

DeletedUser

Buey baiatule eu in ultima luna am cucerit mai multe sate decat ai tu in total asa ca nush care doarme de fapt, in alta ordine de idei nu-mi place sa fiu denumit "individ"...mi se pare nepoliticos
Si daca tot ai sarit in sus ca v-am jignit, era doar un exemplu...dar daca te simti e deja doar problema ta:rolleyes:

extrem de slab daca intr-o luna ai cucerit cat am eu acum :)))
 

DeletedUser

si se pare ca tld si-a gasit noul flamer... pe cel vechi il placeam mult mai mult...

Ai postat probabil pt. ca nu aveai ce face :)

@entech : am zis mai mult decat ai u acum, dar deh vederea te inseala...te inteleg...e tarziu...way passed u'r bed time
 

DeletedUser

oricum nu sa menit asta a fi un topic anti TLD sau mutarea propriu zisa sa fie anti TLD , dar te mai bagi si tu in seama, te intelegem, Mydocalm te ajuta.(pastilele)
 

DeletedUser

oricum nu sa menit asta a fi un topic anti TLD sau mutarea propriu zisa sa fie anti TLD , dar te mai bagi si tu in seama, te intelegem, Mydocalm te ajuta.(pastilele)

eu spun sa renunti, nu are rost, ai spus ce aveai de spus, altfel sti la ce se ajunge... noapte buna man
 

DeletedUser

oricum nu sa menit asta a fi un topic anti TLD sau mutarea propriu zisa sa fie anti TLD , dar te mai bagi si tu in seama, te intelegem, Mydocalm te ajuta.(pastilele)

Niciodata nu sunt topicuri anti TLD dar toata lumea comenteaza impotriva...unii plang ca dc jucatori din RIP si Avalon isi lasa satele in TLD...se stiu ei :D
Cu privire la pastile, ti le las tie, e clar ca ai mai multa nevoie de ele decat mine...probabil din moment ce le cunosti le si folosesti, din pacate te informez ca le folosesti fara rezultat
Inobilari interne placute domnule entech:rolleyes:
 

DeletedUser

mersi nihilius,

@sorin , ai dreptate.


Rog moderatorii sa inchida topicul
 

DeletedUser5288

oricum nu sa menit asta a fi un topic anti TLD sau mutarea propriu zisa sa fie anti TLD , dar te mai bagi si tu in seama, te intelegem, Mydocalm te ajuta.(pastilele)

Mydocalmul nu face ceea ce crezi dumneata ( nu calmeaza spiritele agitate si nu e similar cu Distonocalm ). Il iei la indicatia medicului daca apar probleme pe musculatura striata, gen torticolis ( durerea aceea care apare in zona gatului, datorata contracturii muschilor, cand spunem ca "am dormit prost sau stramb")
 

DeletedUser5288

Mult succes entech tie si colegilor tai in SH. Ati facut o alegere buna, e un trib de elita, asa cum din pacate au ramas atat de putine. Si au si niste fete acolo...wldsnk de asta sta pe acolo, pentru fete:p...Succes in acel trib.

Fete is si in RIP. wldsnk, vii la noi? Please!
 

DeletedUser

Mydocalmul nu face ceea ce crezi dumneata ( nu calmeaza spiritele agitate si nu e similar cu Distonocalm ). Il iei la indicatia medicului daca apar probleme pe musculatura striata, gen torticolis ( durerea aceea care apare in zona gatului, datorata contracturii muschilor, cand spunem ca "am dormit prost sau stramb")

Ce le stie chiritza :p
 

DeletedUser2829

entech am inteles k nu este o fuziune, dar daca chiar ti-ar fi pasat de membri tribului TE, nu i-ai fi lasat prada noua, celor din CIRC, pt k doar membri importati din TE si cei cu punctaj au ajuns in SH. restu treaba lor. Si personal va urez bafta in S.H.
 

DeletedUser4058

restul au fost invitati in academia SH-ului si sunt bineveniti sa ramana acolo. Unii au ales sa accepte aceasta invitatie. Asteptam si pe restul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus