Learn-Academie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

A fost infiintat un nou trib,Learn.
Acest a fost infiintat si in ideea de a aduce aminte multor jucatori ce inseamna academie cu adevarat.
Learn nu va fi acel tip de academie unde se recruteaza pana cand nu mai sunt locuri iar apoi urmeaza innobilarile interne.
Learn a fost infiintat pentru jucatorii care vor sa invete.pe forum vor fi tutorialele cu lucrurile pe care le stim si noi,chestii de baza pe care nu le stiu chiar toti.Nu vor fi multe dar speram sa fie folositoare.
Primim jucatori de pe orice K,care sunt dornici sa invete.
Refugiatii vor intra degeaba in trib,nimeni nu va trimite sprijin.
In trib va intra si va iesi cine vrea,cand vrea.
Acestea fiind spuse,apelati la Sheer Kan pentru recrutari,si la NMircea pentru orice alta problema.
 

DeletedUser

Daca aveti nevoie de tutoriale pot incerca sa va gasesc si eu unele. Pot face unul pentru link-uri utile in caz ca nu aveti deja sau nu ati vorbit cu altcineva sa faca asta.
 

DeletedUser

Pare a fii un trib serios, dar vom vedea in joc ce se va intampla!Succes, veti avea nevoie!
 

DeletedUser

e un trib in care intri si inveti lucrurile de baza :)
doar nu te astepti sa intre si in top 20 :D
 

DeletedUser

Eh, conteaza daca a mai existat un Learn pe L12? :). Importanta e intentia, care pana la urma e nobila, de a invata incepotorii sa joace. Multa bafta si sa nu va lasati, macar pentru invatacei
 

DeletedUser

E propria ta idee sau l-ai copiat?

Poate nu ai inteles.eu nu ma aflu in acel trib.nu incerc sa fac publicitate.
si sa presupunem ca a mai existat vreun trib cu numele Learn.
Dar nu cred ca am venit cu un nick gen
,IMMO,Noobs,sau alte nume de care au auzit foarte multi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca aveti nevoie de tutoriale pot incerca sa va gasesc si eu unele. Pot face unul pentru link-uri utile in caz ca nu aveti deja sau nu ati vorbit cu altcineva sa faca asta.

sunt facute tutoriale..si sunt postate si pe extern da mie cam sila sa caut acu:p:eek:
 

DeletedUser

multumim.desi speram ca prin acest mesaj sa ma trezesc ca mi spune sheer kan,uite ca mi cer invitatii,se pare ca nu prea merge.incepatorii nu intra pe extern :(
 

DeletedUser

de ce nu dai o circulara pe triburi ...si iei lista de mesaje de pe twstats
 

DeletedUser

ia lista si da mesaje la 3 membri, asta e un trib care se naste din altruism pedagogic? de ce? sunt curios care e motivatia unui om care joaca un joc de strategie si vrea sa ii invete si pe altii.
 

DeletedUser

de ce?raspunsul e simplu.Apreciez jucatorii activi care vor sa invete.Stii ce,daca ai venit aici sa ma critici te rog sa te faci ca nu ma vezi.daca nu ti convine,deja nu mai e treaba mea.
 

DeletedUser

nu am citicat nimic pana acum

raspunsul e simplu insa nu releva motivatia, vrei sa joci triburile ca sa ii inveti pe altii sa joace?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus