Lemne vs Loko

  • Autor subiect John the Ripper
  • Data de început

DeletedUser523

Pai tocmai deaia n-a intrat Revo, sa puteti si voi juca :)) . Imi vad si de adminat, dar nu te pot lasa asa sa stai mereu cu frica in tine, ca a intrat Revo. Voiam doar sa-ti spun ca poti sta linistit :)) . Si cu asta il salvez si pe tzepes :))
De la ce sa ma salvezi? :)
Mie nu mi-e frica de Revo sau de altcineva, daca la asta te-ai referit ;)
 

DeletedUser41586

Pai tocmai deaia n-a intrat Revo, sa puteti si voi juca :)) . Imi vad si de adminat, dar nu te pot lasa asa sa stai mereu cu frica in tine, ca a intrat Revo. Voiam doar sa-ti spun ca poti sta linistit :)) . Si cu asta il salvez si pe tzepes :))

Imi e frica? :)))))))))
Mai bine nu scriai pe aici, sa adminezi speciala si sa postezi in apararea tribului REVO, e ceva. :)
 

corli

member
Scor reacție
38
Tribul Revo e pe lumea 54. Cel care a adus tribul in discutie aici, ai fost tu. Te-am informat doar ca poti sta linistit, noi suntem acolo, nu aici. Drept urmare, nu ne baga intr-un razboi in care noi nici macar nu suntem. Sa te poti pe urma lauda ca ai batut REVO . Ca esti in stare sa te lauzi cu asta , desi n-ar fi adevarat :))

De orice alt trib REVO care nu e decat o plagiatura, poti scrie ce vrei. Dar atata timp cat lasi de inteles ca tribul din care fac parte, adevaratul trib REVO, se razboieste cu tribul tau si prin asta informezi lumea gresit, e normal sa prezint problema asa cum e, nu cum ti-ai dori tu sa fie.
 

DeletedUser41586

N-ai inteles nimic din ce am scris eu in postul acela.
Plagiat sau nu tribul REVO de pe speciala este intemeiat de catre un jucator LOKO!
Despre ce vorbim?
 

DeletedUser47559

el se lauda ca tribul lui pe speciala trecuta a fost mai bun ca vrac ca sterge cu ei pe jos. si ghici ce,cu greu vrac a cam inchis lumea in 3 sapt:))
tribu lui a cazut in 2 zile:))
 

DeletedUser41586

el se lauda ca tribul lui pe speciala trecuta a fost mai bun ca vrac ca sterge cu ei pe jos. si ghici ce,cu greu vrac a cam inchis lumea in 3 sapt:))
tribu lui a cazut in 2 zile:))

M-am laudat eu, deci tu chiar nu stii sa citesti. Cititi ba inainte sa va rupeti degetele in tastatura, in fine..
 

DeletedUser

N-ai inteles nimic din ce am scris eu in postul acela.
Plagiat sau nu tribul REVO de pe speciala este intemeiat de catre un jucator LOKO!
Despre ce vorbim?

Te rog abtinete, nu mai fi jalnic. Uiti ce minciuni scoteai pe gura pe speciala ? Te rog nu deveni mai penibil ca goloie. Tu contra noastra ? Vezi ca Emil a mai incercat de cateva ori, e cu tine in trib . Va umflati ca niste cocosi ca nu am intrat noi. Pai de stiam ca esti asa de guraliv intram eu langa tine sa te potolesti.

Iar tu tzepes de ce ti-ar fi frica ? Esti obisnuit sa fii inobilat de catre noi.

Deci sickoss , vezi sa nu mai inventezi si pe speciala asta moartea cuiva.
 

corli

member
Scor reacție
38
N-ai inteles nimic din ce am scris eu in postul acela.
Plagiat sau nu tribul REVO de pe speciala este intemeiat de catre un jucator LOKO!
Despre ce vorbim?

Ti-ai pus intrebarea ca la fel de simplu cum a plagiat tribul, a putut plagia si jucatorul ?
 

DeletedUser523

Voi sunteti pe lumea asta sau nu?! ca nu mai inteleg nimic.. :(
 

DeletedUser41586

Te rog abtinete, nu mai fi jalnic. Uiti ce minciuni scoteai pe gura pe speciala ? Te rog nu deveni mai penibil ca goloie. Tu contra noastra ? Vezi ca Emil a mai incercat de cateva ori, e cu tine in trib . Va umflati ca niste cocosi ca nu am intrat noi. Pai de stiam ca esti asa de guraliv intram eu langa tine sa te potolesti.

Iar tu tzepes de ce ti-ar fi frica ? Esti obisnuit sa fii inobilat de catre noi.

Deci sickoss , vezi sa nu mai inventezi si pe speciala asta moartea cuiva.

Pai trebuia sa-ti dau eu invitatie langa mine pe harta sa ma potolesti, prea va dati smardoi.

Ti-ai pus intrebarea ca la fel de simplu cum a plagiat tribul, a putut plagia si jucatorul ?

Serios? Cu punt si fara punct mereu ii vad pe diferite lumi! Ia autosesizeaza-te si fa o verificare nu te mai ambala pe aici.
 

DeletedUser41586

Voi sunteti pe lumea asta sau nu?! ca nu mai inteleg nimic.. :(

Sunt ma! Inca mai sunt jucatori undercover fara trib in momentul de fata, asteapta sa se ridice restrictia cu parasire trib ca sa ii ia si pe ceilalti, app de asta mi-a zis al vostru Rockefeller!
Ma rog, ca si tu vbn joci pe speciala asta, nu toti din REVO de pe 54 insa sunteti care jucati in loko....
 

DeletedUser

Corli mi se rupe de "adevaratii" jucatori din REVO .... nu i mai ridica in slavi atat de mult ca nu sunt zei...
 

DeletedUser47559

zmeu se crede conducatoru vostru la cate figuri are p.aici zici ca cine stie cine e el
 

DeletedUser41942

Deci problema ii ca sunt jucatori pe lumea asta buni doar la dat vorbe. Foarte putin chiar stiu jocul. Deci amatorilor unde joaca eu sa incheiat lumea!
 

DeletedUser

vbn prietene daca te informai mai bine stiai ca nu sunt in conducerea tribului....

worriorsan daca esti la fel de bun ca si gramatica ta e clara treaba :))
 

DeletedUser41942

Daca toti va razboiti pe aici. Eu ma bat cu toti:)) si cu tribul meu pe interne si cu restu pt interne:)) in legatura cu gramatica. Tu crezi ca stau pe telefon sa vad ce si cum scriu. Cui nui place sa sara peste :p
 
Sus