Lennox Lewis Dinos vs Mike Tyson Termit

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Propaganda, lovituri sub centura, statistici si alte discutii aparent inteligente.


Side 1:
Tribes: Dinos
Side 2:
Tribes: Termit, T3rmit

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 638
Tabăra 2: 2,138
Diferență: 1,500

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 156
Tabăra 2: 34
Diferență: 122

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,282,150
Tabăra 2: 12,196,870
Diferență: 7,914,720

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,337,454
Tabăra 2: 318,624
Diferență: 1,018,830

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da, intradevar este abea inceputul si mai stiu ca este o lupta complet inegala, ei sunt doar doua triburi, in fine, hai sa punem si Enemy deci trei, dar tot este o lupta inegala.
 

DeletedUser25046

Hai totusi sa fim sinceri si sa o luam logic. Ce sanse au niste insecte in fata unor dinozauri ? :D
 

DeletedUser

A fost alegerea lor. Ne-au declarat razboi dupa ce ne-au atacat.
 

DeletedUser5203

Vor plati insutit pentru fiecare sat luat cu japca.
Am zis!
 

DeletedUser

e si asta o chestie .. dar tineti seama de toate razboaiele fiecarui trib
 

DeletedUser

sa le fie rusine astora de spamuiesc forumu .. niste ... ma abtin

a inca ceva .. poti sa ai toata harta rosie .. daca tu pe langa tine ai numai noobi e ca si cum ai avea barbari .. deci conteaza si calitatea nu numai cantitatea
 

Simonica

member
Scor reacție
0
diplomatul dvs. trebuie sa convinga diplomatul nostru, si se lasa greu convins.

On topic: razboiutul cu Termit merge frumos, chair daca a inceput pe negandite si pe neanuntate.
 

DeletedUser

sa le fie rusine astora de spamuiesc forumu .. niste ... ma abtin

a inca ceva .. poti sa ai toata harta rosie .. daca tu pe langa tine ai numai noobi e ca si cum ai avea barbari .. deci conteaza si calitatea nu numai cantitatea

Nasol!; nu credeam ca te voi auzi vorbind asa urat de Termit si alti inamici de-ai nostri! Noi in ciuda urii viscerale pe care acestia o au vizavi de colegii mei si evident fata de mine, noi totusi ne respectam adversarii. Cat despre suruburi, crocodili, apa minerala si noob-i in jur avem harta in jurul nostru asa cum ne-o facem.


Tanti Safta, ganditor profund

P.S: Pacat ca domnii din Termit nu stapanesc limba romana pentru a ne putea fi parteneri de discutie aici. Poate ca moderatorii vor fi ingaduitori cu noi si ne vor lasa sa ne cunoastem mai bine intre noi utilizand si o traducere in limba rusa postata in paralel.
 

DeletedUser

ti se pare ca despre ei am vorbit urat? eu generalizam totusi .. si .. ei vor dovedi daca sunt sau nu noobi .. eu zic ca nu totusi
 

DeletedUser

opa,mmc...si aici dau de tine? :D

zammolxe l21 aici :D

aici tati joc fara constrangeri si alaturi de un colectiv ce mi se potriveste de minune:)
si ca sa fiu on topic trebuie sa precizez ca imi face placere sa particip la toate conflictele alaturi de ei si urmaresc cu placere conflictul cu Termit



ti se pare ca despre ei am vorbit urat? eu generalizam totusi .. si .. ei vor dovedi daca sunt sau nu noobi .. eu zic ca nu totusi

Fereasca Sfantul de asa ceva!; eu doar am subliniat ca acest conflict este profund dezechilibrat data fiind componenta si implicarea membrilor celor doua tabere noi suntem ~40 mereu activi, uniti si legati de o anumita prietenie iar ei sunt aproape 300 din care mai mult de 80% inactivi sau pe sitter, dezinteresati sau inocenti si condusi de un grup de oameni ce se pun pe ei inaintea tribului (restul sunt masa de manevra dispensabila).
Nu spun ca nu se pricep, spun doar ca dincolo de ura lor viscerala pentru noi sunt si jucatori buni cu care este o placere si o onoare sa joci. Dar!; acestia nu cred ca pot face diferenta intr-un trib creeat pe criterii mai mult etnice decat valorile firesti, general aplicabile in societate.


Tanti Nela. deontolog
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Dinos
Side 2:
Tribes: Termit, T3rmit

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 783
Tabăra 2: 2,031
Diferență: 1,248

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 182
Tabăra 2: 48
Diferență: 134

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,979,640
Tabăra 2: 11,756,057
Diferență: 6,776,417

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,562,491
Tabăra 2: 460,105
Diferență: 1,102,386

chart
 

DeletedUser6

Parerea mea personala este ca singurul mod ca Termitele sa isi revina este prin recrutare in masa de inactivi *ce bine ar fi ca toate tintele sa fie in acelasi trib*
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus