LeonSW

  • Autor subiect alextg-jiu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

..............................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E bine ca ai format un trib compact... :D :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru ca nu vad un viitor stralucit al familiei Leon... e un mamut in plina ascensiune (cred)... ma simt foarte bine unde sunt acum si nu plec de acolo, simplu :p
 

DeletedUser

.................

:D:D.................cautam aliati si dusmani :))):)))) cine se ofera : )) :D
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce ai luat numele de Leon ....eu stiu cine a format acest trib inca de pe L1 si sunt sigur ca nu ai avut nici-o legatura la formarea lui...asa ca in 1 rand iti recomand sa nu asociezi "mamutul" cu numele de Leon....nu face de ras un nume pe care cineva la facut mare candva
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce ai luat numele de Leon ....eu stiu cine a format acest trib inca de pe L1 si sunt sigur ca nu ai avut nici-o legatura la formarea lui...asa ca in 1 rand iti recomand sa nu asociezi "mamutul" cu numele de Leon....nu face de ras un nume pe care cineva la facut mare candva

bah omani buni ce dreaq inseamna mamut dc ne spuneti mamut dc :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

mamut -trib cu membrii multi si slabi . Cand faci recrutari de genul "care vrea sa vina la mine in trib" nu ai alta soarta decat sa devii un trib mamut ...dar ai retinut ceea ce nu trebuie ...ideea era sa schimbi numele tribului in semn de respect pt ce a reprezentat Leon odata
 

DeletedUser184

va recomand sa incetati cu spamul si sa discutati ontopic - reveniti la subiect sau aplicam regulamentul si inchid si topicul.
 

DeletedUser

mamut -trib cu membrii multi si slabi . Cand faci recrutari de genul "care vrea sa vina la mine in trib" nu ai alta soarta decat sa devii un trib mamut ...dar ai retinut ceea ce nu trebuie ...ideea era sa schimbi numele tribului in semn de respect pt ce a reprezentat Leon odata


plagiatorii vor exista mereu,nu avem ce sa le facem:mad:
 

DeletedUser

.....................

mamut -trib cu membrii multi si slabi . Cand faci recrutari de genul "care vrea sa vina la mine in trib" nu ai alta soarta decat sa devii un trib mamut ...dar ai retinut ceea ce nu trebuie ...ideea era sa schimbi numele tribului in semn de respect pt ce a reprezentat Leon odata

om fi noi slabi da bine k sunteti voi puternici rau ai mai ai draqu :mad::mad:
 

DeletedUser

Da tu de ce iubesti Leon???
Ca nu ai nici o treaba cu ei.Doar ca sunt langa tine pe l2?Si de frica lor le faci declaratii de dragoste???:confused::confused:

No offense Leon.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus