Lg KS 360

  • Autor subiect Pepsy Twist
  • Data de început

DeletedUser

Buna,, am vazut ca a aparut de ceva vreme Lg Ks360.. e in special pt mesaje de aceea il vreau dar ma intereseaza si internetul.. daca activez WAP unlimited merg site-urile mai marisoare sau doar yahoo si cam atat.Bineinteles cu Mini Opera instalat..sau trebuie sa platesc pt fiecare accesare a net-ului? La fel si cu email-urile, daca am activat WAP ult. mai ia si ceva suplimentar?

In rest am cam aflat ce ma interesa dar vreau a dezbat cu voi si aceste aspecte!

Cele bune, Pepsy Twist


Astept parerile voastre!
 

DeletedUser

daca vrei mai mult tel pt net...iati unu cu 3G la viteza pt net si de preferat un sony ca la nokia ca sati mearga opera mini iti ia din credit:-@
 

DeletedUser

atunci mai bine imi iau un iphone deci.... si are mai multe facilitati
 

DeletedUser

sau mai bine nu iphone


fqg2347a2qg4onfsrqb.jpg
 

DeletedUser3366

Fals,doctorasule.Nu iti ia centi pt mini opera.Eu folosesc d 6 luni doar tel. nokia cu opera si nu a luat nici un cent.
Yobanderas,:D lasa lg k nu e bun.
 

DeletedUser

Fals,doctorasule.Nu iti ia centi pt mini opera.Eu folosesc d 6 luni doar tel. nokia cu opera si nu a luat nici un cent.
Yobanderas,:D lasa lg k nu e bun.

cum nuti ia ca pe mine ma ruineaza cu opera mini daca intru...si imi da eroare cand intru cu opera mini daca nu am la setarile pt acces point la packet data - internet...am incercat sa pun wap da imi da eroare...zimi pe privat ce tel ai si ce setari ai facute:D:D:D
 
Sus