LGF impotriva ANG

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28512

pretenilor lgf, nu a pierdut si nici nu v-a pierde un razboi, parerea mea, atata timp cat conducerea nu se schimba si cat mozaic si alti cati-va membiri se afla la granitza, lgf are granita
unui razboi castigat, cat despre "schimbul de ideei cu PAx, ang, pldn, =lgf= sau de unde or fii membri respectivi, e o chestiun de timp, sa se bucure de visul lor de mari vedete pe locu 7-99 pe lumea a 8-a , relaxati-va toti cei ce doritit ca lgf-ul sa piara, asta e imposibil, cat timp in sufletul tuturor membrilor e onoare lgf si STFU v-a domina, cat despre recrutari lumea care joaca de placere are loc peste tot sau nu ??
'
mda e un discurs cam plin de el. ce pot sa zic niciodata sa nu spui niciodata.nu poti sti ce iti rezerva viitorul ar fi bine sa fi totusi mai rezervat in decalratii.poate inca nu ati gasit un trib cu adevarat bun ca adversar.orice nash isi are nashul...
 

DeletedUser28417

poate fii plin de el doar l-a scris un copil sau nu >? o sa pun noul co-proprietar al contului moscra sa modifice varsta pacolo pana cand ma las eu de tot sau revin,
prefer sa ma joc pac-pac(nu vreau sa fac reclama) care nu ocupa atata timp si nu am atata stres a si cred si eu ca in 70% din discrusu de mai sus co-proprietaru contului asta are dreptate
 

DeletedUser25671

Side 1:
Tribes: -LGF-
Players:

Side 2:
Tribes: PAX =PAX=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101,277
Tabăra 2: 10,139
Diferență: 91,138

image.php

Side 1:
Tribes: LGF
Players:

Side 2:
Tribes: PAX =PAX=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 4
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,076
Tabăra 2: 42,848
Diferență: 27,228

image.php

Side 1:
Tribes: LGF -LGF-
Players:

Side 2:
Tribes: PAX =PAX=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 5
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 171,353
Tabăra 2: 52,987
Diferență: 118,366

image.php

Nu prea se vede :rolleyes::D
 

DeletedUser

nu pierdeti impotriva celor din pax, dar ia faceti o voi statistica cu 22 ca o sa vedeti voi cine va "arde" :)
 

DeletedUser25671

Du-te ma si plimba ursul cu toti stim ca intre LGF si 22 nu exista niciun razboi asa ca o statistica a cuceririlor lor nu isi are rostul aici...:D

Side 1:
Tribes: -LGF- LGF
Players:

Side 2:
Tribes: =PAX= PAX
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 410
Tabăra 2: 342
Diferență: 68

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,054,239
Tabăra 2: 3,551,074
Diferență: 503,165

image.php
 

DeletedUser

mafia009 în data de 06.09. la ora 11:30
pai daca luam sate uni de la alti ce inseamna? daca vreti il poti numi razboi sau cum vreti pt fosti jucatori di hl sunteti singura granita


sper ca mafia sa nu se supere ca iam postat o parte din mesaj, cam asta a zis mafia si, eu cred ca are dreptate, dar cei din lgf nu prea recunosc acest lucru pt ca pierd sate si acum baga motivul ca luam sate d ela inactivi, un exemplu este dpul care a cerut sprijin chiar daca e inactiv
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: 22
Players:

Side 2:
Tribes: LGF
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,514
Tabăra 2: 2,933
Diferență: 1,419

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 209
Tabăra 2: 43
Diferență: 166

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 14,315,386
Tabăra 2: 28,502,940
Diferență: 14,187,554

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,302,629
Tabăra 2: 451,916
Diferență: 1,850,713

image.php




daca asta nu e razboi, atunci multumim pt donarile de sate
 

DeletedUser

irbaboon daca nu este razboi si nu se ataca 22 de ce se cere sprijin in partea aia ? :confused: si asta ca asta , dar uita-te ca aveti si tema deschisa pe forum pt 22 in care sunt postate si ceva atacuri ... sau tu nu citesti forumul si circularele :D ...nu-mi suna a bine ;)

si cat despre noi stii ca avem acum putina treaba cu spionul vostru makay19 de care ati profitat si la necaz bietul nu a fost prea ajutat ...doar ca v-a mai dat si voua niste mocaciuni :D...sau si faza asta ai pierdut-o ???:eek:
 

DeletedUser17799

Noi 3 formam o echipa numita PROFITORII
, ast inscrieri !!!

Side 1:
Tribes:
Players: cutia pandorei orangina3 dEaTh90

Side 2:
Tribes: LGF
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 432
Tabăra 2: 2,931
Diferență: 2,499

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113
Tabăra 2: 17
Diferență: 96

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,655,872
Tabăra 2: 28,481,775
Diferență: 23,825,903

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,248,651
Tabăra 2: 183,696
Diferență: 1,064,955

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si binenteles acu o sa vina replica ,Ati luat sate de la inactivi ,daca inactivi aia au 6 mil ar fi ceva ,,,,oricum ca dusman in afara de fostu sph nu am intilnit inca un trib care sa se numeasca trib in adevaratul sens al cuvintului ,,,BW dusi, LGF la fel ,,,problema e ca nu sint nobili ca 22 si famila lor ar ajunge la marginea hartii peste o saptamina
 

DeletedUser25671

irbaboon daca nu este razboi si nu se ataca 22 de ce se cere sprijin in partea aia ? :confused: si asta ca asta , dar uita-te ca aveti si tema deschisa pe forum pt 22 in care sunt postate si ceva atacuri ... sau tu nu citesti forumul si circularele :D ...nu-mi suna a bine ;)

si cat despre noi stii ca avem acum putina treaba cu spionul vostru makay19 de care ati profitat si la necaz bietul nu a fost prea ajutat ...doar ca v-a mai dat si voua niste mocaciuni :D...sau si faza asta ai pierdut-o ???:eek:

Pai normal teteo si voi de ati fi neutri cu TNO si s-ar da atacuri pe jucatori din granita cu ei normal ca s-ar cere sprijin chiar asa grea de cap esti :D

Makay spion LGF =))...e cea mai tare replica care am auzit-o vreodata...si cum se face ca acest "spion" lua sate de la LGF?Si doar nu a luat 2-3 a luat zeci de sate...Sa fim seriosi v-ati batut joc de un jucator bun un aliat al vostru de nadejde pentru ce pentru un joc,niste sate si ce pentru o informatie eronata :D...

Iar voi brigada nelinistita a profitorilor duceti-va si laudati-va in alta parte nu ne intereseaza realizarile si statisticile voastre noi nu ne-am laudat cand v-am luat zeci de sate la inceput.

Mult succes in real life si lasati-o mai usor cu laudarosenia si razboinicia asta penibila si gratuita nu uitati ca e doar un joc...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai normal teteo si voi de ati fi neutri cu TNO si s-ar da atacuri pe jucatori din granita cu ei normal ca s-ar cere sprijin chiar asa grea de cap esti :D

Makay spion LGF =))...e cea mai tare replica care am auzit-o vreodata...si cum se face ca acest "spion" lua sate de la LGF?Si doar nu a luat 2-3 a luat zeci de sate...Sa fim seriosi v-ati batut joc de un jucator bun un aliat al vostru de nadejde pentru ce pentru un joc,niste sate si ce pentru o informatie eronata :D...

Iar voi brigada nelinistita a profitorilor duceti-va si laudati-va in alta parte nu ne intereseaza realizarile si statisticile voastre noi nu ne-am laudat cand v-am luat zeci de sate la inceput.

Mult succes in real life si lasati-o mai usor cu laudarosenia si razboinicia asta penibila si gratuita nu uitati ca e doar un joc...





pai cum sa va laudati cind erau sate luate de la fosti colegi care au zis cai mai bine la noi decit la voi ,,,,,,,,acum nici de la ei nu mai luati sate daramite de la vechi membrii 22
 

DeletedUser

irbaboon cred ca ti-ai uitat lecitina pe ziua de astazi mai citeste putin posturile dinainte ...

si in legatura cu makay esti total pe din afara asa ca ciocu mic si joc de glezna , deci pentru noi inca o persoana care ofera informatii la dusmani si da sitter la dusmani se numeste tradator si spion , daca pentru tine se numeste coleg da-mi si mie putin sitter atunci sa te ajut :D...si inca ceva daca ai o parere atat de buna despre el de ce nu il iei la tine in trib ...noi nu ne suparam :D
 

DeletedUser

Ce ar fii sa va vedeti voi de razboiul voastru cu bw si rev.... aici e vorba de statistici nu de barfe ieftine. Din acest moment nici un membru lgf nu va mai scrie aici.... ia vorbiti singuri sa vedeti ce fain e!
 

DeletedUser

Ce ar fii sa va vedeti voi de razboiul voastru cu bw si rev.... aici e vorba de statistici nu de barfe ieftine. Din acest moment nici un membru lgf nu va mai scrie aici.... ia vorbiti singuri sa vedeti ce fain e!
cand punem statistici spuneti ca ne laudam:))
dar voi ce ati vrea??
sa punem statisticile care va sunt favorabile??:)
nu spun ca nu aveti jucatori ffff buni....dar pana sa ajungeti un TRIB bun.....mai aveti!!!!
 

DeletedUser

v-ati prostit cu totii de la jocul asta
in primul rand nus ce cauta cei din tribul 22 sa dea cu parerea aici??, daca vreti sa puneti statisticile alea faceti un topic nou si treceti acolo ....aici scrie LGF impotriva ANG (sau PAX)
iar cei din pax cam asa vor sa castige razboiul cu lgf, sa va dau un exemplu de care chiar ii cred in stare pe cei din pax:

makay19 astăzi la ora 08:50
sti ce mi-au zis aia din PaX ca daca vreau sa ma duc in REV sa te dau la admini si sa iti deie ban ca mi-ai spart parola si ca ai golit satele :))

daca asta e tot ce puteti si dupa episodul cu moratu (cand i-ati spart parola si ati dat stergere cont) as spune mai bine sa va lasati dacat sa umblati numai cu prostii
 

DeletedUser

cand punem statistici spuneti ca ne laudam:))
dar voi ce ati vrea??
sa punem statisticile care va sunt favorabile??:)
nu spun ca nu aveti jucatori ffff buni....dar pana sa ajungeti un TRIB bun.....mai aveti!!!!


lasa fiti voi un trib bun.... cineva mai trebuie sa serveasca si drept exemplu negativ!!!
 

DeletedUser

fiecare mai are urcusuri si coborasuri , unii se lingusesc altii gasesc alte metode depinde de fiecare si de caracterul lui ...cat despre joc de mult timp am zis ca a luat-o razna :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cand punem statistici spuneti ca ne laudam:))
dar voi ce ati vrea??
sa punem statisticile care va sunt favorabile??:)
nu spun ca nu aveti jucatori ffff buni....dar pana sa ajungeti un TRIB bun.....mai aveti!!!!

Voi sunteti trib BUN? Bun la ce? la laudat? la facut clatite? la ce sunteti voi buni?! Imi pare rau, dar chiar nu-mi dau seama la ce sunteti voi buni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus