Lideri urati si lideri iubiti

DeletedUser

Stimate Miguel2u4ever, daca tu consideri ca a fost milogeala faptul ca am incercat sa dezamorsez un conflict intre tine si Tayfun si am facut primul pas ca sa incheiem un PNA, m-ai dezamagit profund.
N-ai cu cine ma, n-ai cu cine…:(

Daca esti atenta un pic alina, eu sunt cel acuzat de milogeala, nu cel ce acuza...te rog reciteste cele notate. Incercam doar sa demonstrez ca nu m-am milogit de voi, nu v-am cautat dupa ce ati rupt alianta, ci voi m-ati cautat sa aplanam o situatie pe care nu eu o generasem?
Deci unde e acuzatia mea ca v-ati milogit?
 

DeletedUser2821

Prieteni!
Stiti bine ambii ca eu am fost cel care a incercat sa va impace !
Eu m-am rugat si de alina si de miguel !
Dar eu zic ca a fost bine ce am facut .
Sper sa nu va certati din nou !
 

DeletedUser

Cu Alina s-a lamurit problema asa cum era de asteptat. Recunosc public, ca nu trebuia sa o bag in mizeria asta.
Dar mai nou, maritul TayFun incearca iar miseleste sa ma injunghie pe la spate...ce pacat ca oricati berbeci ai avea, noaptea esti facut praf de 2-3k defensive:))
Tati, poate o sa ma scoti pana la urma...dar oricum mai ai destul pana sa inveti sa joci ca mine:)) Singurul tau noroc este ca nu imi merge calculatorul, altfel nu te iertam asa usor pentru incalcarea diplomatiei:D
 

DeletedUser

deci.... a spus:
TayFun în data de 07.07. la ora 00:25
eu am avut ban pe forum dar am vazut k va laudati k noi ne-am milogit de voi asa k din acest moment PNA-ul nu mai este valabil si acum sunt curios cine va veni primul sa se milogeasca.

Miguel2u4ever în data de 07.07. la ora 06:42
Capacitatile tale intelectuale tinere sunt deplorabile. Tu ma acuzi ca ma milogesc de tine acolo si aici spui ca eu va fac milogi?
Ai cautat pretext ai gasit. Poate ca in curand nu voi mai fi in lumea 5, dar nu va fi cand vei dori tu.


deci tayfun nu a incalacat nici un PNA

2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat pe anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.
5.2. Crearea altor conturi pentru a scapa de inchiderea contului este interzisa si se sanctioneaza cu inchiderea contului respectiv

Vacanta placuta, Tayfun!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

deci nu sunt singurul care s-a convins de capacitatile intelectuale ale intemeietorului de la UNITED...ca sa nu spun tayfun:d
 

DeletedUser

deci nu sunt singurul care s-a convins de capacitatile intelectuale ale intemeietorului de la UNITED...ca sa nu spun tayfun:d

Eu inca nu m-am convins.
Eu inca il consider un om de onoare, cu toate ca toata lumea il acuza de diferite lucruri, pana la proba contrarie Respect TayFun.
 

DeletedUser

deci xxx nu a incalacat nici un PNA

Nu a incalcat...spionajele si atacurile full nu inseamna incalcare de PNA daca nu are supravietuirori:) Eu doar il ajut sa ramana fara trupe de atac noaptea...citeste omule tot topicul inaine sa afirmi ceva.
A fost o alianta, a distrus-o pentru ca habar nu are ce e in propriul trib. Alina a revazut situatia si m-a contactat sa ma calmeze si am toata stima pentru ea si inca odata ii prezint scuzele public pentru ca am adus-o in vorba.
El ma face milog si zice ca eu il fac.
Apoi in plin PNA pe baza faptului ca eu l-am numit milog...desi nu vad unde apare expresia asta a mea, ma spioneaza la 1 noaptea pe un sat de atac si la 4 dimineata respectiv 6 ma trezesc cu 2 sate full de curatare si 4 atacuri la secunda cu nobil...nu are nici un supravietuitor asa ca a doua zi isi pune si oamenii sa dea (sau poate restul de conturi:D) si iar nu are nici un supravietuitor si in timpul atacurilor ma anunta ca nu mai avem PNA si ca imi pregateste marea bomba: alianta cu IMMO ca sa ma scoata pe mine si inca 4 oameni ai mei care mai rezistam acolo si pe deasupra ma anunta ca UNITED ca deveni mamut...
Dar nu! Nu a incalcat nimic...nici o problema...
IMMO are prea multa onoare ca sa se amestece desi ne sunt dusmani...cu IMMO e o placere sa joci si chiar sa pierzi, dar cu oameni ca el...vreau sa spun doar atat: LOL
 

DeletedUser

Miguel si tu si TayFun sunteti prietenii mei. asa ca certati-va in joc prin atacuri nu pe forum in vorbe:D

Respect!:D
 

DeletedUser

LOL...arabule ai dreptate...dar nu ne certam:D
Nu am cu cine...si asta o dovedeste noua ruptura din UNITED....sau nu esti la curent cu ziua de azi?:)
In joc se cearta singur...sau la cum ataca, o vrea sa elibereze satele pentru cineva...mai stii?:D
Acum lasand la o parte asta, discutia off topic as ruga adminii sa o stearga.
Topicul l-am facut in alt scop, nu sa arat ce fel de om e liderul acestui trib.

Astept comentarii noi, on topic.
 

DeletedUser7039

Am solutia perfecta pentru voi.
Discutati cu cineva din administratie sa va puna la dispozitie un server privat (o lume) in care sa va duelati doar voi doi.
Eu, de exemplu, as fi de acord ca lumea 7 sa va fie destinata doar voua. Doar 2 useri cu drept de participare...Si faza tare ar fi sa primiti ban pentru multicont:D
 

DeletedUser

cea mai tare faza care mi s-a intamplat!!!!! :D
am intrat in razboi cu YKZ ca sa-i ajut pe UNITED, si acum UNITED m-a lasat singur impotriva razboiului lor =))
dar ma rog, fiecare cu problemele lor, nici nu vreau sa intreb ce s-a intamplat.
 

DeletedUser6843

cea mai tare faza care mi s-a intamplat!!!!! :D
am intrat in razboi cu YKZ ca sa-i ajut pe UNITED, si acum UNITED m-a lasat singur impotriva razboiului lor =))
dar ma rog, fiecare cu problemele lor, nici nu vreau sa intreb ce s-a intamplat.

UNITED nu mai este,dar ai ramas tu cu tribul pe care il reprezinti,nu uita ca mai sunt triburi pe acolo care te pot ajuta sau ceva de genul,nu NOI ca ne`am facut baieti cuminti si o sa facem diplomatie cu toata harta,daca iti place si se poate,nu ezita.eu personal te pot ajuta cu cca. 2.000.000/fiecare. de resurse oricand doresti si la cine vrei.
 

DeletedUser

cei care urmaresc evolutia tribului meu, am o surpriza pt voi :)
insa o sa vreau ceva in schimb
 

DeletedUser

revenind la tema topicului.cel mai bun conducator pe care l-am avut pe toate lumile rhadookoo.
dintr-un jucator anonim la inceputul lumi5 a devenit unul dintre cei mai cunoscuti pe l5 poate chiar cel mai controversat jucator.a reusit sa creeze un trib ce a stat o lunga perioada pe primul loc,pierzand primul loc cand au avut loc 2 fuziuni
a avut cel mai important rol in disparitia mamutilor
sa ne traiesti rhado
 

DeletedUser

cel mai bun conducator Aliat....iar un foarte prost conducator martzian dupa parerea mea:D
 
Sus