limitarea triburilor

  • Autor subiect LizardKing
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Staþi sã creascã pânã la 500 membri ºi apoi poate se gãseºte vreounul de le dã disband :D
 

DeletedUser1969

181 .....jenibil =)))
hai baieti sunteti pe val gg
aduci 3 membri in trib faci parte din conducere poate asta e motivatia lor ...:rolleyes:
 

DeletedUser

probabil ca cei care au votat pentru 100 membri sunt majoritatea intemeietori, sau din conducerea unor triburi, deoarece sunt printre singurii care constientizeaza cat de greu si de aiurea este sa conduci un trib, si mai ales unu mamut, in care 70% din membri nici nu stiu de forumul tribului... :( sad
 

DeletedUser

nu neaaparat greu , dar inutil.. la inceput mereu se fac triburi mari dar apoi se sparg.. prost sa fi sa ramai in trib mare cand iti poti face unul zonal cu cativa jucatori buni pt a scapa de diplomatia tribului mare care pt tine poate fi inutila. La inceput e de preferat sa ai trib mare, esti ferit de conflicte , nu da nimeni ca .. ia uite cati useri are , au 100 de useri pe k** deci daca ma iau de unu sunt mort.. si tot asa.. e asa zis dupa parerea mea tribul de inceput.. si triburile formate zonal sunt cele de "continuare"/"mijlocul jocului"
 

DeletedUser

Eu as vota pentru limitarea numarului de triburi :| Daca va uitati la lista de pozitionare este evident motivul... Stiu ca se vor sparge instant dupa cele 5 zile dar totusi... (ma refer la triburi care au intre 1 si 5 membrii gen)
 

DeletedUser184

Lumea 5 a inceput de ceva timp asa ca aceasta tema nu cred ca isi mai are locul.

topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus