Loko vs HR

DeletedUser41102

Felicitari tuturor celor care s-au apucat de luat barbare. Inteleapta decizie..

Mai respiram si noi, ca doamne iarta-ma, prea multi nobili de omorat.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Ca sa avem unde sa tinem un parastas potrivit, zecilor de Nobili care au fost jertfiti datorita spliturilor din satele Loko
 

DeletedUser523

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 15 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat
1 HR 3.109.103 3.916.363 28 139.870 554 7.069
2 Loko?! 2.291.364 2.942.989 28 105.107 384 7.664

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Loc Numele tribului Înfrângere
1 Haos Revenge 6,37 Mil.
2 Crazy 6,30 Mil.

Inamici învinşi (Triburi)
Ca apărător
Loc Numele tribului Înfrângere
1 Haos Revenge 7,89 Mil.
2 Crazy 5,11 Mil.
 

DeletedUser46104

nu il mai laudati pe arhit , ca nu merita , laudati sitterul care i-a fost pe cont sorin1212 , el merita!
 

DeletedUser523

normal ca sorin merita toate laudele ;)
app. cate sate a luat Loko la organizatul de ieri?
 

DeletedUser46904

nu il mai laudati pe arhit , ca nu merita , laudati sitterul care i-a fost pe cont sorin1212 , el merita!

sorin merita toate laudele spre deosebire de tine care cum iei un sat tipi in tot tribul dupa deff,daca nu ai satele blindate esti praf le pierzi pe toate
nu cred ca esti tu in masura ca tu sa spui daca arhit trebuie laudat sau nu,mai ai de demonstrat multe...deocamdata esti 0
 

DeletedUser46104

Ce om cult esti dumneata , vad ca iti place sa vorbesti din burta ... satele voastre cum au fost , ma intreb ??? Goale la inceput ca nu ati avut deff, ati mers pe off toti ca doar nu va ataca nimeni, nu mai fi asa destept, ca nu ai dreptate. Dar acum oare voi nu aveti sprijin pe granita, sunt goale ca sunteti jucatori buni si le aparati cu ... ?
 

DeletedUser46683

Pai ar trebuii sa sti cu ce le aparam,odata ce ne-ati atacat si nu cred ca a-ti cucerit ceva sat...
A-ti intrat in mijlocul nostru cu o tactica "de rusine" sa zicem asa..
 

DeletedUser41102

Lasa Loko tata, ca au incercat si cei din LEG, nu le-a mers mai bine decat voua, acum sa zicem ca " impartiti rusinea" in doua.. nu mai e asa puternica senzatia :)

Pentru cei care cuceresc interne la margine de harta,in spatele tribului, va sfatuiesc sa nu mai vorbiti pe extern :) Nu de alta, dar nu am vrea sa credem ca astfel de jucatori is purtatorii de cuvant al tribului Loko ( dupa barbare )
 

DeletedUser

Eu zic sa lasam gargara si sa il rugam pe tepes sa mai puna o statisgica ;)
Poate asa iti vei da si tu seama despre ce vorbim .

Dar totusi am si eu o curiozitate , si te rog sa ma corectezi daca gresesc cu ceva ... Haos a avut 2 organizate impotriva LoKo?! , (de primul nu mai vorbim ca erati si voi mici atunci ) dar la al doilea nu ati iesit cumva pe minus cu 4 sate ????
Presupun ca la voie asa a fost strategia si in nici un caz nu vorbim de rusine ;)

O zi faina va doresc.
 

DeletedUser523

Parte 1:
Triburi: Loko?!, Loko??, LoKo!?
Parte 2:
Triburi: HR.AA, HR, HR.A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,156
Tabăra 2: 1,670
Diferență: 514

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 19
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,741,772
Tabăra 2: 4,518,096
Diferență: 776,324

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 233,037
Tabăra 2: 94,309
Diferență: 138,728

chart


Inca sunteti pe plus :)
 

DeletedUser47257

Incet ,incet dispar punctele rosii.
Asa vor disparea toti cei din HR si Haos :)
 

DeletedUser41102

Da ? ti-ai facut cont pe extern ca sa spui asta ? ai si gandit-o vreo 3 zile ?

Si bag de seama ca tu ii vei scoate pe cei din HR ?
 

DeletedUser46904

incep sa apara zmeii care nu au nici o treaba cu lumea asta si incep sa dea verdicte care mai de care mai indraznete,bravo baieti!!!!!
 
Sus