lol?

LordSkull

member
Scor reacție
0
ce descriere are tribul ALG :eek:
Cod:
suntem un trib de noobi,deci nu va faceti griji in privinta noastra.
deviza noastra este:
"avem deja capul rupt,treceti la maini si picioare"

Dacã ai întrebãri adreseazã-le adminilor.cu ei ai mai multe sanse.singura exceptie este pentru cei care stiu.si pot.dar ei nu pun intrebari...
Textul acesta poate fi modificat de cãtre conducerea tribului.uneori se mai modifica si singur.

pentru invitatii adresati-va la zoloft ,shmen sau FluffTehKiller


pentru un sistem de aliante,luati legatura cu algernon,dar numai de sambata, 15.09.2007
In lipsa acestuia, puteti apela la mithrill, umilul diplomat al tribului.

pentru fuziuni:
-daca doriti sa intrati la noi,depuneti un cv.de preferinta in trei limbi de circulatie internationala si una de circulatie locala.
-daca doriti sa intram la voi,adresati-va lui nightbox.cu ei aveti mai multe sanse decat cu noi.

aceasta descriere e in updatare.pot aparea schimbari oricand.
 

DeletedUser574

Mie imi place descrierea tribului.
Faþã de unii care spun cã sunt jucãtori profesioniºti:rolleyes: sau alte lucruri de genul..heh..:D
 

DeletedUser

Mie imi place descrierea tribului.
Faþã de unii care spun cã sunt jucãtori profesioniºti:rolleyes: sau alte lucruri de genul..heh..:D

castiga vreuni bani din jocu asta? eu asta stiu ca inseamna profesionisti, care profeseaza in domeniul asta, daca nu au alte ocupatii si castiga din asta...
 

DeletedUser574

castiga vreuni bani din jocu asta? eu asta stiu ca inseamna profesionisti, care profeseaza in domeniul asta, daca nu au alte ocupatii si castiga din asta...

Eºti informat greºit.:p

Deviza Imperiului : RUPE-I CAPU' !!!

Suntem cel mai expansionist Imperiu,
Unul dintre cele mai puternice din L2,
Membri nostri sunt puternici,
Zidurile noastre sunt inalte iar armatele vaste.
Noi suntem...
Imperiul WRATH



Oare de cine fãcea tribul ALG miºto?:rolleyes:
 

DeletedUser1756

castiga vreuni bani din jocu asta? eu asta stiu ca inseamna profesionisti, care profeseaza in domeniul asta, daca nu au alte ocupatii si castiga din asta...


... castiga ... si inca bani frumosi ... de multe ori pe nervii nostri :))
 
Sus