LR vs TLB

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1: TLB

Side 2: LR

Timeframe: Dintotdeauna



Numãr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 197
Tabãra 2: 153
Diferențã: 44

image.php





Numãrul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 1,959,638
Tabãra 2: 1,093,208
Diferențã: 866,430

image.php
 

DeletedUser

:) corecta si asta. dar stii ca intre doua triburi aliate si cu multi prieteni se faceau si schimburi/cedari de sate, nu? fara ca prin asta sa contest ceva la tlb, nu cred ca cineva ii poate subestima.
 

DeletedUser

Am observat ca cineva isi facea griji ca nu apare nici un membru TLB pe aici. Observ ca cei din LR s-au umflat in pene cat de buni sunt ei, multi dintre cei care ne cunosc stiu ca noi nu intram pe forum pentru a ne lauda singuri, avem lucruri mult mai importante de facut, pe harta. Lasand la o parte faptul ca LR sunt peste 500 si noi sub 100, noi ne mai luptam si cu alte triburi, deci suntem o mana de oameni cu mai multe probleme pe cap:) Razboiul deabia a inceput! Le urez mult noroc tuturor combatantilor:)
 

DeletedUser3366

cine stie ce e cu tribul drunk..pt k din ce am vazut eu...nu cumva sunt fosti membrii LR?

deci dupa mine LR deja pierde membrii(importanti as zice)


(daca nu sunt l zi cu datele..sau am deranjat prin postarea mea..k ma bag ca musca in *****
scuze)..
dar sunt si yo curios...:D
 

DeletedUser3366

si oare de ce au plecat respectiviii din LR?

nu le placea k faceau parte dintr-un trib in deplina expansiune\decadere??..sau de frica TLB?
 

DeletedUser

povestea e mai lunga si diferita de ce insinuezi tu. dar cel mai bine e sa raspunda ei la intrebarea asta :)
 

DeletedUser

Auziti,am uitat sa mentionam.
De ce nu tinem cont de faptul ca la granita de SUD LR-NORD TLB este un scor absolut ametitor,pentru ca domnii si-au dus trupele de acolo pana la mama naibii,dand o dovada de nubism absolut si farao pierzand vreo 20 de sate ? :rolleyes:
 

DeletedUser

Iar in celalte parti,atacurile[cu exceptia unora date chiar bine],noi le omoram trupele celor care ne ataca,dupaia altu` incearca sa ia satul and so on :rolleyes:
 

DeletedUser

Side 1: LR

Side 2: TLB

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabãra 1: 256
Tabãra 2: 30
Diferențã: 226

image.php


Numãr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 17
Tabãra 2: 9
Diferențã: 8

image.php


Numãrul total de puncte al cuceririlor:

Tabãra 1: 1,138,792
Tabãra 2: 166,607
Diferențã: 972,185

image.php


Numãrul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 91,673
Tabãra 2: 73,834
Diferențã: 17,839

image.php


~din cate vad tot LR este la conducere....:eek:
 

DeletedUser

Nu ca ar conta, dar se uita cineva unde erau pozitionate satele cucerite?:) De unde a luat LR sate si de unde a luat TLB sate?:)
 

DeletedUser4533

Nu ca ar conta, dar se uita cineva unde erau pozitionate satele cucerite?:) De unde a luat LR sate si de unde a luat TLB sate?:)
sa inteleg ca voi vreti sa luam sate numa dintr-o parte? si in cealalata sa ii lasam sa creasca??
e adevarat ca celel mai multe innobilari de 1 sapt incoace nu s-a facut la granitza mare...dar mai sant si alte granitze care trebuie sparte
p.s rog ceilalti bagatori de seama care habar nu au si fac acuzatii sa pareri aiurea sa nu mai posteze aici
 

DeletedUser

~eu dau de inteles acestor grafice...TLB are unele sate chiar in mijlocul LR, sate pe care nu au cum sa le apere la nesfarsit...si bine inteles ca LR cu acele sate a inceput...este si normal...
~insa vreau sa urmaresc evolutia razboiului dupa ce sunt eliminate aceste sate..."kamikaze" sa le zic...razboiul va incepe...cu adv. apoi! La granita se va vedea totul...nu?!:confused:;)
 

DeletedUser4533

~eu dau de inteles acestor grafice...TLB are unele sate chiar in mijlocul LR, sate pe care nu au cum sa le apere la nesfarsit...si bine inteles ca LR cu acele sate a inceput...este si normal...
~insa vreau sa urmaresc evolutia razboiului dupa ce sunt eliminate aceste sate..."kamikaze" sa le zic...razboiul va incepe...cu adv. apoi! La granita se va vedea totul...nu?!:confused:;)
cam asta am vrut sa explic si eu
dupa ce scapam de satele astea din mijlocul k57 k48 k47 k48 vom vedea ce sate vor mai lua TLB cand vine sprijin la grweu din partea noastra
 

DeletedUser

Side 1: LR

Side 2: TLB

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,752
Tabăra 2: 0
Diferență: 35,752

image.php


:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus