LS-AX vs C~S

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3357

Buna ziua.Hop si cu primul razboi.

C~S a cerut PNA cu ls-ax acum ceva timp.Am hotarat data de cand urma sa fie valabil, dupa care am anuntati ca a picat intelegerea.

In zilele care au urma au inceput atacurile din partea lor.

Pe aceasta cale anuntam ca ls-ax declara razboi oficial celor din C~S

multa bafta celor 2 triburi.




Side 1: LS-AX

Side 2: C~S

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 40
Diferență: 9

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 4
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 75,632
Tabăra 2: 59,936
Diferență: 15,696

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,274
Tabăra 2: 11,679
Diferență: 405

image.php
 

DeletedUser

Egalitate pînă acum. Interesant, dar cred că e cam devreme pentru războaie de genul acestuia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

Egalitate pînă acum. Interesant, dar nu zice nimeni nimic de 187 vs. SCUT? Sau de 187 vs. restul lumii? :p

daca nu este legat de acest razboi sau de unul din triburile prezente va rog nu incepeti discutii despre alte subiecte.
 

DeletedUser

iti stricam topicu?:rolleyes:

mai triburile astea sunt ambele in afara top 20...si satele alea luate de la dusmani sunt de cam 2.2k deci probabili erau niste inactivi pe jumatate....sunt multe razboie dar selectam ce e mai important:D.....si momentan nici pe astea
 

DeletedUser3357

iti stricam topicu?:rolleyes:

mai triburile astea sunt ambele in afara top 20...si satele alea luate de la dusmani sunt de cam 2.2k deci probabili erau niste inactivi pe jumatate....sunt multe razboie dar selectam ce e mai important:D.....si momentan nici pe astea

in afara top 20 ? din ce trib esti tu puisor ?
triburile au aproximativ acelasi numar de puncte.
cu mentiunea ca ls-ax este numarul 1 ca trib la defense, ajuns probabil cu ajutorul celor din c~s.
 

DeletedUser

da sunt in afar top 20 cel putin unu si unu e peacolo....sa sti ca nu e chiar o reusita sati fie tribul primul la aparatori in faza asta a jocului...asta dovedeste ca cei care ataca nu prea stiu sa o faca:)
 

DeletedUser

Sa aperi e mult mai usor decat sa ataci:) avand in vedere ca armata de aparare poate sa ocupe mai mult loc intr-un sat(continand sprijin), pe cand atacul e sarac, deoarece e doar inceputul server-ului si nu multi stiu sa faca armata de atac, fac sate mixte, si de acolo apar punctaje mari la inamici invinsi ca aparator.
 

DeletedUser1198

iti stricam topicu?:rolleyes:

mai triburile astea sunt ambele in afara top 20...si satele alea luate de la dusmani sunt de cam 2.2k deci probabili erau niste inactivi pe jumatate....sunt multe razboie dar selectam ce e mai important:D.....si momentan nici pe astea

nu inteleg logica cuvintelor tale..
trebuie neaparat sa fii in top 20 ca sa te lupti cu alt trib si sa anunti acest lucru pe forum? Inca ceva.. lumea e abia la inceput.. normal ca satele luate sunt de la jucatori inactivi sau semiactivi. cred ca oricine prefera sa ia un sat de 2-2.5k cu pierderi minime, decat unul de 3.5k+, in care sa-ti toci toata armata.

Sat Puncte Old Owner New Owner Dată/Timp
Rock5 (497|387) K34 2,358 Ursu ABC [~TQ~] theory [-FoH-] 22nd November 2008 - 23:40:10
Rock4 (498|389) K34 2,540 Abandonat theory [-FoH-] 20th November 2008 - 00:13:31
Rock3 (492|392) K34 2,123 Abandonat theory [-FoH-] 16th November 2008 - 18:48:04

ma indoies ca Ursu ABC era cel mai activ jucator de pe server ;)
 

DeletedUser

ce sa fac daca nu sunt sate mari pe langa mn:eek:

pai asa cred ca toti inobileaza inactivi deaceea o statistica de genu cum a fost pusa e inutila acum si eu am zis asta mai mult ca sa sugerez ca ambele triburi au seminactivi deci rezboiul nu e foarte important si cred ca o sti si tu
 

DeletedUser8715

acum nu sunt razboaie, ci se fac relatiile pentru viitor. exista posibilitatea ca intr-o luna- doua, nici unul dintre cele 2 triburi sa nu mai existe. dar daca nu se va intampla asta, va fi un razboi latent, in care exista atacuri doar intre jucatorii cu experienta, nu foarte multi la numar (sper sa nu ma insel). personal, sper ca ls-ax sa detina controlul in acest razboi.


referitor la cel care spunea ca exista razboaie doar intre triburile din top 20: te inseli amarnic. exista razboi interesant si intre tribul de pe locul 355 si tribul de pe locul 16(K.L). si la ei e foarte mult deranj(chiar am primit niste fragmente foarte amuzante de pe forumul lor, din care se vede cat se ataca:D). raportul e 1-0 pentru noi:rolleyes:
nu conteaza deci pozitia, iti pot arata multe triburi de pe pozitiile 50-200 care pot castiga lejer razboaie cu 10 triburi din top20
 

DeletedUser

da sunt in afar top 20 cel putin unu si unu e peacolo....sa sti ca nu e chiar o reusita sati fie tribul primul la aparatori in faza asta a jocului...asta dovedeste ca cei care ataca nu prea stiu sa o faca:)

Theory.... teoria ta e fail, deja ti s-a cam explicat de ce :) Si nu stiu de ce am impresia ca va fi un razboi destul de interesant.

Bafta ambelor triburi! ;)
 

DeletedUser3357

mai marii strategi au facut 'talcioc' din acest topic.
rog un admin sa il inchida.
multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus