LT + BW = Crazy

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28967

si ca sa iti raspund charlie si tie uitate pe harta lumi 9 si o sa vezi o gramda de albastru prin zona aia curatata de voi si o gramda de kuri care acu vreo lun erau dominate de voi si de fratiorii vostrii TLP ca acu le apartin LOR:confused::confused::confused::confused: oare de ce?


Tribul [M k] in ce zona era?Jimmi,astazi a batut recordul la texte tampite,detinuta tot de el....
 

DeletedUser

Oi fi eu noob da nu sunt chiar asa noob incat sa mai vin si in k 22, imi ajunge k 23, k 13 si k 24, cand o sa termin cu satele pe k-urile astea o sa vin si dupa tine stai linistit, numa sa nu te termine altii ca ar fi pacat... daca ar reduce pretul la taleri probabil mi-ar usura munca si ne-am intalni mai repede, asa va trebui sa mai astepti sau sa vi tu mai aproape de mine daca tot esti asa bun, promit ca te astept cu bratele deschise:D Eu sunt ardelean calm da si de ma pun pe treaba nu te vad bine:)) distanta mare dintre noi te protejeaza cat despre faptul ca stau la caldurica.... am avut multe sate in granita cu BW si din cate o sa vezi am pierdut unu singur si nici ala nu era al meu, am dat la recuperare de la distanta mare:)), am sate si in granita cu GNS si inca nu am pierdut nici acolo nici un sat... crezi ca tu ai putea sa-mi iei vreun sat?
 

DeletedUser

Cred si eu ca oricine poate pierde sate dar el de la distanta aia nu are nici o sansa... nici nu stiu daca ii ajung nobilii pana la mine:))
 

DeletedUser

Si totusi nu il cred. :smile:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

Oi fi eu noob da nu sunt chiar asa noob incat sa mai vin si in k 22, imi ajunge k 23, k 13 si k 24, cand o sa termin cu satele pe k-urile astea o sa vin si dupa tine stai linistit, numa sa nu te termine altii ca ar fi pacat... daca ar reduce pretul la taleri probabil mi-ar usura munca si ne-am intalni mai repede, asa va trebui sa mai astepti sau sa vi tu mai aproape de mine daca tot esti asa bun, promit ca te astept cu bratele deschise:D Eu sunt ardelean calm da si de ma pun pe treaba nu te vad bine:)) distanta mare dintre noi te protejeaza cat despre faptul ca stau la caldurica.... am avut multe sate in granita cu BW si din cate o sa vezi am pierdut unu singur si nici ala nu era al meu, am dat la recuperare de la distanta mare:)), am sate si in granita cu GNS si inca nu am pierdut nici acolo nici un sat... crezi ca tu ai putea sa-mi iei vreun sat?


asa termini de juma de an toata zona aia:rolleyes: iate de mana cu rey91
ca si el tot asa zicea

ok domnu ardelean te asteptam cu drag mai aproape:D sa iti vedem calitatile caracteristice
 

DeletedUser9858

asa termini de juma de an toata zona aia:rolleyes: iate de mana cu rey91
ca si el tot asa zicea

ok domnu ardelean te asteptam cu drag mai aproape:D sa iti vedem calitatile caracteristice


nai decat sa ceri sate de tranzit de la colegi si hai in fata daca tot te infoiezi pe aici
 

DeletedUser

sa sti ca s-ar putea sa vin:)) am de gand sa cedez niste sate la colegi ca sa-mi eliberez vreo 100 de nobili si daca totul merge bine o sa vin si pe langa voi ca imi sunteti simpatici. O sa fie cam inegala lupta ca eu o sa am vreo 5 sate si voi cate 50 in zona da ser sa ma descurc:D Acuma nu te astepta sa vin chiar peste noapte ca nu e cahiar asa usor sa adun nobilii da fi sigur ca voi ajunge si in zona ta:D
 

DeletedUser

sau daca esti si tu la fel de nerabdator ca si mine cere si tu sate in granita si ne intalnim acolo:D ar fi pacat sa asteptam pana ajung eu la tine ca doar esti in marea albastra cu majoritatea satelor...
 

DeletedUser8140

mna tai eu pariul? sunt arbitrul la meciul de wrestling? :))

edit: hai smiley te bagi?
 

DeletedUser9858

pai vino frate odata ca deun timp tii langa ca esti "supermanul in chiloti" al tribului tau , pana una alta nai aparut la fel cum nu apari in fata decat la gargara

da jimy ptoti fi arbitru daca primesti si spaga si daca faci misto de crazy pe perioada nedeterminata
 

DeletedUser8140

nu fac misto de nimeni ;)) bagati-va ambii in granita si dati-i bataie
 

DeletedUser

Hai ca eu fac eforturi sa sar un continent numa sa vin langa tine, pote vi si tu mai aproape, ca daca astepti pana ajung eu in marea albastra langa satele tale mai ai de asteptat... o sa-mi rog colegii sa-mi dea sate in zona aia numa ca sa te am aproape:))
 

DeletedUser

Sau daca nu te tine sa te bati de aproape cu mine o facem de la distanta, nu va castiga cel care ia sate de la celalalt si totul se va calcula in inamici invinsi, deci va fi un razboi mai mult statistic la care participam doar noi 2:D

Sau daca tot te innobileaza intern colegii tai o lasam balta... eu nu ma bat cu lesurile altora:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai vino frate odata ca deun timp tii langa ca esti "supermanul in chiloti" al tribului tau , pana una alta nai aparut la fel cum nu apari in fata decat la gargara

da jimy ptoti fi arbitru daca primesti si spaga si daca faci misto de crazy pe perioada nedeterminata

Re: pt mesajul tau

Nu sunt supermanul nimanui, sunt un simplu jucator, de aparut nu ai de unde sa sti pe unde am aparaut si pe la cine am fost sitter si nici cate trupe ati rupt de armata mea trimisa sprijin la colegi, pana acum am reusit sa fiu un jucator respectat atat de colegi cat si de dusmani, faptul ca nu am multi inamici invinsi in aparare este pt ca nu ma ataca direct prea multa lume si stiu ei de ce, inamici in atac am putini pt ca am cont de aparare, deci statistica este foarte mincinoasa in cazul meu:))

Ultimul lucru pe care voiam sa ti-l mai spun e daca vrei sa concurezi cu mine va trebui sa lasi la o parte bataia de joc, nu ma caracterizeaza acest lucru si de vreme ce e un joc nu merita sa iti bati joc de nimeni, fie ca cel mai bun sa castige, in cazul in care vrei sa ma provoci la un duel o sa stabilim regulile;)
 

DeletedUser

Se pare ca am jignit unele persoane prin ce am postat aici asa ca nu voi mai scrie minic, o sa ma limitez la joc si atat... si cine stie, poate atunci cand ma plictisesc o sa dau si de acolo stergere cont... multa bafta si spor la joc, fie ca cei mai buni sa castige....
 

DeletedUser3249

Se pare ca am jignit unele persoane prin ce am postat aici asa ca nu voi mai scrie minic, o sa ma limitez la joc si atat... si cine stie, poate atunci cand ma plictisesc o sa dau si de acolo stergere cont... multa bafta si spor la joc, fie ca cei mai buni sa castige....

poti da stergere cont de acum.ce mai astepti?
cei din fostul OSD au simtit pe pielea lor ce inseamna atacuri din partea noastra si de aceea ai avut surpriza de aseara.la ceea ce ai scris aici nu condamn decizia care a fost luata de fosta voastra colega.ea si ceilalti care nu mai sunt pe harta stiu ce inseamna atacuri de la noi dar tu si cei care sunteti inca la caldurica nu stiti.un singur lucru nu mi-a placut si anume:fostul BW a fuzionat cu voi iar cind noi am facut alianta cu ei impotriva (LT) mi s-a atras atentia sa mergem pina la capat iar acum uni dintre ei se dau rotunzi ii atrag atentia lui boa1morte ca asta facem mergem pina la capat.:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va propun sa nu ne mai duelam in statistici si in teorii ale conspiratiei. Cine a avut de castigat prin faptul ca a manipulat mai bine capitolul diplomatie, bravo lor, cine a avut de castigat prin lupta directa, bravo lor!

Din punctul meu de vedere tribul DACII merita respect din simplul fapt ca multi nu le-ar fi dat nici o sansa in lupta cu Crazy ( a se citi OSD + LT + BW ca sa nu mai fie confuzii ). In Crazy sunt la fel mai multi jucatori care chiar merita tot respectul.

E un joc de strategie, un joc in timp real cu o viteza foarte mica. Daca tot ne petrecem asa mult timp jucand, haideti sa o facem cu placere!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus