Lume viitoare!

  • Autor subiect DeletedUser3192
  • Data de început

DeletedUser3192

O lume :
-cu viteza 2 (viteza serverului) ;
-viteza unitatilor 1;
-cost redus la taleri;
-fara biserica;
-cu un numar limitat de membrii :p! (De exemplu cand se atinge pragul de 5000 de membrii sa fie inchisa lumea! sau dupa primii 5000 de membrii sa se intre contracost(ca la speed-cu un PP)
Si nu in ultimul rand cu tabere militare! :p
 

DeletedUser14704

Serverul lumii 20 este deschis de mai putin de 12ore si deja 'o lume viitoare':eek:
 

DeletedUser

O lume pe care sa mearga serverul tot timpul, nu cind au chef astia :)
Vreau prea multe, nu?
 

DeletedUser

Ele nu au picioare dar cei care au grija de ele sigur au picioare, la cit de des si le baga :)

Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată.

M-am saturat de chestii de genul asta, de ce p..... m.... deschid lumi noi daca nu sunt in stare sa le tina in stare de functionare pe cele vechi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

Ele nu au picioare dar cei care au grija de ele sigur au picioare, la cit de des si le baga :)

Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată.

M-am saturat de chestii de genul asta, de ce p..... m.... deschid lumi noi daca nu sunt in stare sa le tina in stare de functionare pe cele vechi?

n-ai ce sa faci:) doar sa nu le mai dai bani si sa nu te mai enervezi. daca inainte mai refuzam un biliard cu prietenii sau in club pierdeam 5-10 minute sa ma chinui cu un ochi pe telefon sa vad cum mai merge tribul sau atacurile, mi-am dat seama ca ar fi cea mai mare prostie sa fac greseala asta din nou :)

PS: lumea 22 cand se deschide?
 

DeletedUser24788

si eu visez la un BMW X5 ... insa postul lui gykanes ma facut sa rad. El vrea o lume noua cand L 20 se deschisese de vreo 10 ore =))
 

DeletedUser3192

si eu visez la un BMW X5 ... insa postul lui gykanes ma facut sa rad. El vrea o lume noua cand L 20 se deschisese de vreo 10 ore =))

nu va convine scutiti-ma de comentarii...am zis eu ca vreau o lume noua cat mai curand? eu am postat doar o propunere pentru cum ar trebuii/cum mi-as dorii eu sa arate viitoarea lume!Asa cum zice si titlul e o lume viitoare...nu am specificat ca trebuie cat mai curand ....asa ca nu va convine nu mai face-ti off-topic pe aici degeaba!

te asigur ca nici mie, dar asa e cand nu ai ce face si nu te duce capul :(

ma cunosti tu cumva si nu stiu eu? daca nu, te intreb cum iti permiti sa ma jignesti cand noi doi nu am schimbat nici un mesaj pe forum sau pe joc! Asta deduce nivelul tau de inteligenta!

PS: Propuneri joc/forum si bug report -asta este subtitlul forumului....si dupa cum vezi propunerea mea este on-topic....intrebarea mea este postul tau unde se incadreaza??? eu personal cred ca la gunoiul forumului(ar trebuii sa se faca asa ceva)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

dupa cum spuneam....habar nu ai sa iti argumentezi opinia si treci la jigniri! nu stiu care din noi dovedeste penibilul...
 
Sus