Lumea 1 - incotro

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început

DeletedUser4833

am intrat sa verific si eu L1
si vad continente de barbare,poate sa-mi explice cineva pe scurt ce s-a intamplat si din ce cauza
ms,
 

DeletedUser3061

imi pui tu o statistica te rog ? sa nu zici ca ii vrajeala ...

mosule te faci de ras pins astfeld e declaratii sincer iti spun... nu stiu cine esti dar nu cred ca ai vreo treaba cu realitatea... fie ca le place unora sau nu HD i-a tinut rau de tot in sah pe cei din sof iar in ultima vreme HD era peste SOF din toate punctele de vedere... asa ca daca tot sunteti voi miezu macar aveti bunul simt de a recunoaste anumite lucruri care s-au intamplat si care au fost reale...
 

DeletedUser30142

mosule te faci de ras pins astfeld e declaratii sincer iti spun... nu stiu cine esti dar nu cred ca ai vreo treaba cu realitatea... fie ca le place unora sau nu HD i-a tinut rau de tot in sah pe cei din sof iar in ultima vreme HD era peste SOF din toate punctele de vedere... asa ca daca tot sunteti voi miezu macar aveti bunul simt de a recunoaste anumite lucruri care s-au intamplat si care au fost reale...

pai pana la stergere da pentru ca multi membri sof au plecat oricum la cum a jucat HD daca o tinea tot asa pana la capat rupea sofu dar nu cred ca mai era cu cine au aparut problemele si de aia lumea sa lasat oricum sa vazut la agresori ce si cum xena juca bine uxini la fel si-a meritat locu 1 dar razboiu inca nu era gata sau sa terminat asa sec
 

DeletedUser3061

oare mai este pe aici vreun moderator care sa vada toate aceste offtopicrui... totodata rugam ceilalti jucatori de pe celelalte lumii sa incerce sa foloseasca forumul lumii in care joaca..... acuma sincer fie vorba intre noi..


lumea 1... hmmmm.... mai e mult pana departe... pacat ca tot acest protest s-a terminat asa... au castigat doar cei care ne impun regulile... pacat... cred ca daca se mergea pe ideea stabilita la inceput altul era rezultatul....
 

DeletedUser

pai pana la stergere da pentru ca multi membri sof au plecat oricum la cum a jucat HD daca o tinea tot asa pana la capat rupea sofu dar nu cred ca mai era cu cine au aparut problemele si de aia lumea sa lasat oricum sa vazut la agresori ce si cum xena juca bine uxini la fel si-a meritat locu 1 dar razboiu inca nu era gata sau sa terminat asa sec

Sof era rupt deja....daca continuam ii scoteam de pe harta.Ne'am tinut de cuvant cand am spus ca ne dam stergere....am aratat ,cel putin cei din conducere,ca la noi cuvantul dat este cuvant!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus