lumea 10

  • Autor subiect DeletedUser12999
  • Data de început

DeletedUser12999

Pe lumea 10 desi selectes satele dintr-o grupa, imi intra numai grupa aparare de exemplu. Si desi incerc sa trec mai departe de la un sat la altul nu merge.
 

DeletedUser

Si eu patesc la fel pe L18 de cand cu versiunea asta noua. In plus, la grupa <toate> imi arata sus acea sageata indoita care n-ar trebui sa fie acolo.
 

DeletedUser12999

permitetimi sa inscriu cea ce se intampla in trendul general al acstui joc: bataie de joc. Iar ma voi alege cu avertismente, domnilor inca o data pentru ce platesc? Inainte spuneati ca nu platim pentru joc ci pentru facilitati, tocmai de accea domnilor spun acum: nu avem acces la aceste facilitati. As dorii sa avem bunul simt sa imi prelungiti contul premium cu acele sile in care problema persista
 

pirates406

member
Scor reacție
0
frate, calmate! multi au spus asta si dupaia n-au mai comentat niciodata!
este (probabil) o problema minora din cadrul acestui joc! sa nu uitam; este un joc, un mic programel, pe care se poate defecta ceva...

ai rabdare si totul va fi bine!
 

DeletedUser12999

in orimul rand fara suparare , nu stiu ca tatal meu sa tatal tau s se fi intalnim cu mamele noastre. :) Daca ai dovesi tre sa refacem partajul.
Apoi am vorbit mereu si am sa vorbesc mereu daca cauti putin ai s avesi ca culoare are blana mea, am fost penalisat de cateva ori datorita limbajului. Adevarul doare intotdeauna. Si vrei sa spui ca nu etse furt? Nici pana acum nu sa resolvat problema , incerc sa navighes pe harta si se invarte in in cerc navigatia mea.
Si nu te supara senior member: Sa vi la mine sa iti fac un acvariu si cand ti-o curge in casa o sa iti spun si eu dragul meu: este o problema minora se resolva :)
 

DeletedUser2821

Am fost penalizat din cauza limbajului , da , hai sa ne laudam care da dovada mai mare de prostie prin limbaj... :)

Eu nu inteleg o propozitie din ce ai scris mai sus :| si nu glumesc deloc , ori am eu probleme cu perceptia ori ... .
 
Sus