Lumea 11

  • Autor subiect DeletedUser18154
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18154

Doresc a intemeia u nou trib pe L10 fara nici un pic de istorie un nume care nu va fi copiat sau adus din trecutul lumii triburilor ,as dori ca cei care doresc sa ma ajute in formarea unei noi Gasti a lumii triburilor pe lumea 11 sa isi treaca numele aici ,va anun ca vom intra imediat ce se da drumul serverului in zona Nord-Est ,pentru inceput ,prima luna vom juca fara diplomatie nu ne vom implica in razboaine nu vom provoca razboaie .Ve-ti afla si alte detalii in cursul acestui week-end si as vrea sa vad cat mai multi doritori.astept mesaje
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20561

*** eu

*** eu fac un trib,am strans deabea 15 membri,dar lista am inceput-o de ieri.
 

DeletedUser18154

felicitari ...am vazut ...tocmai de aia am ales NE folosesti aceiasi zona ....si mam gandit ca un duel triburile->forum extern nu strica ratingului
 

DeletedUser20561

atunci mult noroc.bafta cu tribul tau,sa faci rost cat mai putini membri,dar cu experienta
 

DeletedUser18154

iote discutie intre n00bi : ))

si eu sunt din vrancea tipule si doar pentru ca ai ajuns mare asta nu inseamna ca nu ai fost mic si poate ca tu cand erai mic nu stiati prea multe lucruri desi sunt la inceput si nu am prea multi amici pentru a forma un trib am foarte multe cunostinte despre triburile .....si poate tu la inceput nici nu stiai ce este forum extern sau cel putin nu-l prea vizitai insa eu mare majoritate a timpului aici mi-o petrec desi nu ma bag in seama prea mult pentru ca vorba aia sunt un junior
 

DeletedUser

trebuie sa fim civilizati indiferent de varsta experienta puncte ,trupe ,etc ,trebuie sa avem respect intre noi ca nu se stie in viata cand ai nevoie de cineva de care iti bati joc sau il crezi mai slab
 

DeletedUser

am fost pe acolo alaturi de Phat pana m-am mutat in =WTF= ,ca si pe L9 tot in WaRooM m-am mutat.
 

DeletedUser

:))...Ziceam ca stiu ca ai fost pe l10 cu phat..ca doar am fost si eu...si faza cu 10 caractere am scris..pentru ca daca e mesajul prea scurt iti da aia cu "10 characters....etc" ....sti tu :p
 

DeletedUser

Am fost si eu pe L9 in =FB= ..dar am dat stergere cont ca nu mai aveam timp si de l9...hai ca am facut destul off topic..pm pe l10 daca mai vrei sa discutam ceva ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus