Lumea 12???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

NU este o gluma :) am informatii sigure ^^

inca nu s-a decis ora de incepere.

Viteza va fi 1.
 

DeletedUser

Mda...si ne lasa sa stam pana seara la 12 ca prostii ca sa vedem datele lumii.....!!!
 

DeletedUser

este 1 lume surpriza, datele le afli abia cand intri pe server si asta ar fi ceva ;)
 

DeletedUser

Pai de fapt acum exista cam jumate sanse ca startul sa se amane , nu se stie , se poate face ca si la L11 sau ca la alte lumi . Nu se poate sti , si admini daca ma uit mai bine nici unul nu este activi .
 

DeletedUser

Pai de fapt acum exista cam jumate sanse ca startul sa se amane , nu se stie , se poate face ca si la L11 sau ca la alte lumi . Nu se poate sti , si admini daca ma uit mai bine nici unul nu este activi .

domnul stil este online,dar se pare ca nu vrea sa elucideze misterul.
 

DeletedUser523

:):Dvai ca nu mai pot de ras.sunteti super haiosi cu toti:):Dtineti-o tot asa:D:)
 

DeletedUser523

daca nu citesti tot degeaba:p:Dsi depinde daca te incadrezi si tu in categoria celor care asteapta L12 maine:D:):p
 

DeletedUser

Astept cu nerabdare :p
Daca seara apare acolo un scris "L12" fac si eu doua click-uri sa fiu "smeker", daca nu putin imi pasa...am citit primele 9 pagini,se pune? :))
 

DeletedUser

s`a dus placerea jocului...

cea mai mare prostie, lumi pe banda...asa e romanul cand vede ca`i merge si da de un ban...multi si se alege prafu de joc...sa aibe loc toti copii si oamenii fara cap de trimit mesaje private cu injurii si tot felul de prosti cand ii ataci...bleah:eek:..sa nu mai aud de lumi...1-2 si bune...prea multe strica.:rolleyes:
 

DeletedUser

cea mai mare prostie, lumi pe banda...asa e romanul cand vede ca`i merge si da de un ban...multi si se alege prafu de joc...sa aibe loc toti copii si oamenii fara cap de trimit mesaje private cu injurii si tot felul de prosti cand ii ataci...bleah:eek:..sa nu mai aud de lumi...1-2 si bune...prea multe strica.:rolleyes:

pe zi ce trece triburile.ro are din ce in ce mai multi vizitaotori ce vor sa joace...mi se pare normal sa deschida lumi atata timp cat pe ele intra jucatori...intradevar este vorba si de bani, dar mi se pare absolut normal.
 

DeletedUser

Parerea mea este ca Lumea 12 sar putea sa fie o mare surpriza pentru toti!!! Sa fie o versiune noua de joc!!! Si probabil ca admini au lucrat la ea fara sa anunte tocmai pentru a ne pune pe noi pe ganduri!!! Pentru ca e imposibila realizarea unei Lumi in cateva ore!!! Farsa nu cred ca este deoarece daca ar fii sar pierde multi jucatori de triburi!!! Mai este posibila varianta cu Haker!!! Dar mai bine sa avem rabdare pana dimineata!!! Om trai si om vedea!!! Cu respect!!!
 

DeletedUser

lumea 11 are cei mai multi jucatori dintre toate lumile...deci pare real.
 

DeletedUser

Parerea mea este ca Lumea 12 sar putea sa fie o mare surpriza pentru toti!!! Sa fie o versiune noua de joc!!! Si probabil ca admini au lucrat la ea fara sa anunte tocmai pentru a ne pune pe noi pe ganduri!!! Pentru ca e imposibila realizarea unei Lumi in cateva ore!!! Farsa nu cred ca este deoarece daca ar fii sar pierde multi jucatori de triburi!!! Mai este posibila varianta cu Haker!!! Dar mai bine sa avem rabdare pana dimineata!!! Om trai si om vedea!!! Cu respect!!!

ce te face sa crezi ca este imposibila creearea unui server nou pentru o lume noua in doar cateva ore?
 

DeletedUser

Hai sa fim seriosi!!! Celelalte LUMI care au fost create nu au fost facute peste noapte in cateva ore!!! Au fost facute in timpul cateva-lor saptamani!!! De accea zic ca posibil sa fie o noua versiune de joc pentru triburi la care dragi nostri admini au lucrat din greu fara a ne anunta si pe noi tocmai pentru a fi o mica surpriza!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus