lumea 13

  • Autor subiect DeletedUser23748
  • Data de început

DeletedUser23748

dragi jucatori as spera ca lumea 13 sa se deschida intre orele 8-9 dimineata sau 8-9 seara cand vin de la scoala sa prind si eu loc am nevoie de ajutorul vostru ca domni admini sa imi acepte cererea
 

DeletedUser4349

stii ca nu lumile normale nu au limita de jucatori asa ca poti intra linistit cand vrei tu :rolleyes: fara sa rogi adminii sa schimbe data special pt tine
 

DeletedUser

Asteptam pana atunce . Eu spun ca la 15:00-16:00 atunce ar fi bine . Dar asteptam .
 

DeletedUser20786

dragi jucatori as spera ca lumea 13 sa se deschida intre orele 8-9 dimineata sau 8-9 seara cand vin de la scoala sa prind si eu loc am nevoie de ajutorul vostru ca domni admini sa imi acepte cererea

de fiecare data a fost deschiderea intre orele 10-13 asa o sa fie si acum :)) oricum nu la ce ora vrei tu.:p
 

DeletedUser

54879439.png


zimi tu ce vad atunci:rolleyes:
 

DeletedUser

si eu am vrut sa zic acelasi lucru...dar am vazut ca toti si-au luat elan...si am zis ca sa nu zic nimic :))
 

DeletedUser7708

Indi, nu mai fă spam :D aia e L13, doar că nu a fost adăugat şi link direct cum e şi L1 :p
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
L1 nu a are viteza 2, asteptati comunicatul oficial si apoi aveti voie sa spamati ! :D
 

DeletedUser5151

Pe l1, nu e viteza 2, nu sunt sate bonus, nu sunt arme la paladin.
 

DeletedUser

astea sunt datele.e normal sa apara l1 din moment de datele nu au fost puse oficial la anunturi.e copia l3,paladinul nu are arme.
 
Sus