Lumea 14

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salutari! Curiozitatea ma omoara deja. Cand se preconizeaza deschiderea lumii 14?
 

DeletedUser

Normal ca nu vorbeste serios,nu mai deschideti topicuri aiurea despre lumea 14,cand se va deschide se va deschide....
 

DeletedUser5151

Salutari! Curiozitatea ma omoara deja. Cand se preconizeaza deschiderea lumii 14?

Cand o sa mearga mai bine celelalte lumi probabil.

Va grabiti undeva? Ca daca nu ati reusit nimic pe lumile deja existente, ce mai sperati sa obtineti la una noua?
 

DeletedUser

Tineti intruna q asta :mad: .. daca vrem sa se deschida mai rpd o lume noua .. crezi k vrem s`o dobandim? Sa reusim pe ea .. sau mai stiu eu .. vrem pur si simplu .. acp ;)
 

DeletedUser

Tineti intruna q asta .. daca vrem sa se deschida mai rpd o lume noua .. crezi k vrem s`o dobandim? Sa reusim pe ea .. sau mai stiu eu .. vrem pur si simplu .. acp

Sunt cu tine Andrelynyo ... Nu vream suprematie, stim ca sunt alti jucatori mai experimentati decat noi. Noi dorim o alta lume pentru un nou inceput ( Poate pe celelalte lumi altii nu au putut reusii nimik si nu vor sa inceapa pe lumi cand altii au acolo ft multe puncte, vrea sa inceapa cu toti de la 0.
 

DeletedUser

Si chiar as vrea sa stiu si eu cand se va deschide aceasta lume. Un pronostic de la admini ( luna asta..sapt asta..), de obicei incepea martea, incepe maine !? Ca la lumea 13 parca nu prea a anuntat pe pagina principala cu cateva zile inainte ca apare lumea 13, poate asa fac si la L14 ( Zic asta ca eu nam vazut nimik pe pagina principala, poate cand mai uitat eu au sters ****, dar eu nam vazut niciun anunt cu L13, a aparut pe contul de pe L11)
 

DeletedUser5151

In maxim 2 luni apare, fi sigur :)) =))

premium macar platiti copilasi? Caci, asa se deschid noile lumi, sau pentru asta se deschid noile lumi, ptr jucatori care baga premium ;)
 

DeletedUser

Nu stiu altii cum fac..Sunt unii care dupa cum am zis cred ca pot domina o zona iar cand vad ca sunt cuceriti pe acea lume vor alta pentru o noua incercare...Sau se practica asta si cu triburile, cred ca poate sasi fac un trib sa fie cel mai tare, dar fara XP nu poti conduce asa ceva ;)
 

DeletedUser

Ai dreptate .PunkasS. .. app .. ce rasp de la Admini :-j .. cand ai nevoie de ei .. NU sunt .. :-j
 

DeletedUser

****...as vrea sa primim ceva raspuns de la cineva care apartine "conducerii" acestui joc cu un raspuns cat de cat clar...
 

DeletedUser

Adevarat .. am dat azi la Contact si am intrebat acolo cand se deschide Lumea 14 .. au inchis intrebarea acolo fara nici un raspuns .. Na Conducere :-j
 

DeletedUser5151

Continuati mai bine discutiile pe privat, sau luati ban :))


Voi vreti sa va bagati acu cu marele vostru nou trib pe l14...

Nici adminii nu stiu inca, cand vor deschide l14.. Asteapta vremuri mai bune.. (nu vezi cate topicuri s-au deschis deja pe aceasta tema? )
 

DeletedUser

Pentru ca vrea lumea sa se deschida L14 .. si de ce sa luam ban? Nu avem voie sa intrebam? Vrem sa stim si noi cand se deschide .. Vorbim si noi :-j .. numai la asta sunteti buni .. cand e vorba sa ajuti pe cineva .. mai putin :-j asa se intampla peste tot .. Vrem doar sa stim mai exact cand se deschide L14 .. ce mare chestie vrem?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus