Lumea 20, lume noua, help

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut, nu prea inteleg, eu sunt pe lumea 20 pana la urma intr-un final se va resetat tot pe lumea 20 sau acest server va ramane in continuare si cine vrea ramane aici si cine nu merge pe lumea 21 si incepe de la 0.

Multumesc
 

DeletedUser11365

cand cineva are o intrebare decenta referitor la joc,chiar daca si-o expune total inutil pe extern in loc sa o faca pe forumul intern,lumea sare in ajutor de cele mai multi ori...da cum sa intrebi daca se reseteaza serverul?in fine
 

DeletedUser

Mai,nu o sa se restarteze l20 anul asta,nici anul viitor nici peste 3-4 ani poate.Asa ca atunci cand apare l21 poti fi linistit ca iti raman satele.

@cristian si eu am fost uimit:))
 

DeletedUser

nu se reseteaza nimic. poti sa joci in continuare pe lumea 20 chiar si cand se deschide lumea 21.
Inchipuieti ca lumile astea sunt niste blocuri cu locuinte. Nu iti parasesti casa de cate ori se mai termina din construit cate un bloc.
 

DeletedUser

E ca si atunci cand mergi la wc,mergi azi,iar cand te trece si maine wc-ul va fi tot acolo.Daca nu vei trage apa va ramane si ce ai lasat ieri:)
 

DeletedUser14704

:)) eu cred ca a inteles de la moni

on: lumea 1 s-a deschis in 2007 si inca nu s-a resetat si nici nu se va reseta ...
 

DeletedUser8343

Serverul unei lumi NU se reseteaza cand incepe o lume noua.
Asa ca daca esti jucator pe lumea 20 si nu doresti sa renunti prea curand ...o sa ai ocazia sa joci destul de multicel.
O seara placuta!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus