lumea 20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

E bine si atat, decat sa stai 1h sa se deplaseze per camp... e bine
 

DeletedUser

nu neaparat, sunt oameni care nu au intrat pe acest forum si nu sunt prosti, poate joaca chiar mai bine decat mine. sunt senior member pentru ca am facut acest cont in 2007, cred ca in 3 ani am reusit sa strang si eu 100 de postari :D
 

DeletedUser

Da ,sunt jucatori care au cont tot din 2007 dar au numai 30 de posturi si sunt toata ziua pe extern dar se abtin sa scrie.
 

DeletedUser523

unii cu cititul, altii cu scrisul, asa ne completam perfect si tinem forumul in echilibru.la cat scrie aquilla avem nevoie de multi cititori pentru a mentine echilibrul:cool::p
 

DeletedUser

Ms pt raspuns..puteai sa-l tii pt tn.......vroiam sa stiu daca ne dezvoltam mai repede sau nu.:-j
 

DeletedUser

Da te poti dezviolta mai repede merge servarul mai repede ti se construiesc cladirile mai repede si minele la nivel maxim produc pe ora mai mult decit pe un servar cu viteza 1
 

DeletedUser

este o lume asemanatoare cu 15, cei de pe lumea aia pot da un raspuns concret la toate intrebarile
 

DeletedUser

eu am vazut lumea 15, am vazut ca e asemanatoare ca si viteza ( viteza trupelor si viteza serverului) si asta imi aparea la nivelul 30 la mine :D
 

DeletedUser1198

n-are cum.. ia-o si tu logic.

la viteza joc 1 - productie maxima 2400
la viteza joc 1.5 - productie maxima 2400*1.5 = 3600

sigur nu ai mina 30 daca produce 3090..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus