Lumea 21 :D

  • Autor subiect DeletedUser20120
  • Data de început

DeletedUser20120

În data de 20 iulie 2010, vom deschide lumea 21.

Datele lumii :

- versiune de joc Triburile 6.3

- viteza serverului: 2
- viteza trupelor: 1
- NU se va putea alege direcţia satului la început
- timpul de construcţie a clădirilor se poate înjumătăţi în schimbul unor puncte premium
- numărul de membrii în trib va fi limitat la 150
- perioada maximă de sitting pe un cont într-un interval de 120 zile este de 60 zile
- fără biserică
- fără tabere militare
- trofeele sunt active
- paladin activat ( poate găsi obiecte)
- cameră de arme
- sate bonus speciale
- bonusul de noapte activ
- perioada protecţie iniţială - 5 zile
- moral – activ (depinde de timp)
- nobilul poate străbate o distanţă de 80 de câmpuri
- taleri cu cost redus (factor 0.7)


Aceste sunt OFICIAl setarile lumii 21

Expuneti-va Parerile Aici .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20120

Esti Chiar Foarte Frumos, Deoarece Asa Se Vor Lega Noi Prietenii :D .. Si Cu Siguranta, Triburi Noi
 

DeletedUser

da, mai e si faza ca le distruge toate planurile celor care au planuit ceva acolo :))
 

DeletedUser

V-ati tot plans ca nu se schimba nimic in joc. Poftim o schimbare , nu e interesanta?
 

DeletedUser

interesanta, deja pot sa spun ca intru din primele secunde, sper :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
setarile sunt ok.... acum sa vedem si care cum intra... mai ales ca nu te poti orienta :))
 

DeletedUser

Uote pentru ce am muncit eu 2 saptami, ca sa dea anunt ca NU SE POATE ALEGE DIRECTIA SATULUI :))
 

DeletedUser

timpul de construcţie a clădirilor se poate înjumătăţi în schimbul unor puncte premium

cine va baga bani va creste mai repede:)
 

DeletedUser

mi se pare o aiureala cu timpul de constructie in schimbul punctelor premium...deja nu mai sunt toti egali in joc , cine baga bani creste , cine nu e ferma..maine , poimaine ne da si trupe pentru puncte premium..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
s-au gandit bine baietii cu setarea asta :))) stai linistit ca se gasesc disperati sa bage bani pentru asa ceva :)) am impresia ca va fi o lume foarte interesanta asta :)))
 
Sus