Lumea 23 ?

DeletedUser

multe "++++++" pt. asa ceva

chiar...de ce nu avem si noi o lume fara moral? ca pe .net



esti nebun?!:eek: vrei sa ramana doar stafful acestui joc pe serverele romanesti?

pe .net sunt 54 de lumi iti dai seama stai linistit ca se va face si o lume fara moral pe ro toate la timpul lor.
 

DeletedUser33975

mda... poate ma luminezi un pic...w54 e "prima" lume fara moral pe .net?(chiar de e cu moral)...de imi bagi asta pe gat.
 

DeletedUser25287

Desi mi-as dori ca 23 sa aiba un 1,5 macar, totusi majoritatea noutatilor au fost introduse pe viteza 1, asadar nici aum nu cred ca poate fi ceva diferit, asadar cel mai bine este sa nu va faceti iluzii, si cu viteza 1 din nou, celelalte lucruri nu cred ca mai conteaza ca eu spre exemplu nu se pune problema sa mai intru pe o asemenea viteza :)
 

DeletedUser33975

am vazut asta,dar tu vezi diferenta dintre a incepe o lume fara moral si o lume in care se scoate moralul dupa 3-4-5-6-7 ani de la startul ei?
 

DeletedUser

am vazut asta,dar tu vezi diferenta dintre a incepe o lume fara moral si o lume in care se scoate moralul dupa 3-4-5-6-7 ani de la startul ei?

Nu stiu ce sa zic cred lafel au procedat si cei dupa .net au scos moralul dupa 1-2 ani de la startul acelei lumi... ar fi cam aiurea fara moral.
 

DeletedUser33975

daca nu stii nu vorbi aiurea,am jucat pe .net unde lumea incepuse fara moral.

oricum la ce se aude pe aici(viteza 1) cred ca continui pe Caesary :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33975

frumoasa lume,nu am vazut asa ceva pana acum,2 lumi la rand cu viteza 1/1 + biserica...:eek::confused:

Mult pa .ro,cum am mai zis,in curand va ramane doar stafful acestui joc pe serverele romanesti:D
 

DeletedUser

eu unul sunt multumit... mik si rau nu inteleg de ce nu esti multumit lafel si restu playeriilor ce viteza ati vrea voi? 2 ca intr-un an sa se termine lumea sau?
 

DeletedUser

Eu sunt multumit de viteza , la fel si colegii mei de trib pe care i-am strans pana acum.
Suntem 20 care o sa intram de la inceput impreuna iar eu o sa fac tribul ~RW~
 

DeletedUser25287

Dupa cum am zis si cum ma asteptam, viteza 1...:(


frumoasa lume,nu am vazut asa ceva pana acum,2 lumi la rand cu viteza 1/1 + biserica...:eek::confused:

Mult pa .ro,cum am mai zis,in curand va ramane doar stafful acestui joc pe serverele romanesti:D

Total de acord cu tine, nici ca se putea setari mai nasoale ca astea, va fi probabil cea mai urata lume ca le are pe toate, si moral si biserica si viteza de melc, ei bine cu riscul de a-mi lua un bann, va invit pe dumneavoastra stimata echipa administrativa sa jucati acolo, eu si multi altii zicem pas, puteati macar sa scoateti biserica aia sau sa faceti moralul temporar asa cum este pe .net, urat, urate setari, si daca este adevarat ca voi chiar nu aveti nimic de spus la setari ( desi am mari indoieli cu privire la acest aspect ) atunci inseamna ca cine vi le dicteaza nu are prea mult la inima serveru nostru, cred ca am batut relaxat recordul la numarul de lumi cu viteza 1 si deja e ridicol, se pare ca alte viteze nu mai exista, trist...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Da ia nu intrati bre nici unul , ca intru eu singur ! :))

Glumeam ... ce setari de kkt ! :))
 

DeletedUser25287

Si din pacate din cate se pare va trebui sa ne luam adio de la lumi noi fara faza timp de constructie injumatatit contra PP, se pare ca mai noi doar cine are cu ce se va putea dezvolta corespunzator, repet asadar, probabil cea mai nasoala lume de pana acum...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Lasa bre, don't worry . be happy. vine si lumea 24 si 25 .... pana la 69 mai e putin :p
 

DeletedUser33975

chiar,cum de nu se omite sa se puna aceasta setare,"injumatatirea timpului de constructie"?:):):):):):):):):):rolleyes:
 
Sus