Lumea 25

DeletedUser39323

probabil am inteles gresit eu, ori tu intelegi gresit:)) nu stiu care din noi.

eu am bagat full-ul (cum a zis el) si la deff trupe cat sa rupa 30-35% din acel full:eek:


bre, de inteles gresit tu intelegi, nu eu:D


Eu spun ca 5 zile e perfect daca nu cumva prea mult...eu in 4-5 zile pot sa`mi fac aparare incat sa pot omora(cu aproximatie) 30-35% dintr-un full,daca nu mai mult !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35286

m-am jucat si eu putin cu simulatoru acu,e clar ca a aberat si el. nu ai cum in 5 zile nici sa faci 1/3 dintr-un full de atac,nici trupele aferente de aparare pentru a sparge acel atac. totusi,in 5 zile cat de multe trupe sa-ti faci,avand in vedere ca trebuie sa cresti si satu?
 

DeletedUser39323

ai uitat ca punctele conteaza la inceput? pentru ce iti trebuie trupe?:)) si nu era ** cat de repede faci atacul...
 

DeletedUser35286

foarte adevarat ce zici. la inceput bagi tare in puncte,dupa taleri in prostie urmate de interne fara numar. asta e cheia succesului :D
 

DeletedUser16039

probabil am inteles gresit eu, ori tu intelegi gresit:)) nu stiu care din noi.

eu am bagat full-ul (cum a zis el) si la deff trupe cat sa rupa 30-35% din acel full:eek:


bre, de inteles gresit tu intelegi, nu eu:D

la faza cu 30-35 % din full, ai inteles gresit :D
Calculezi 30-35% din 6000 , 3000 , 300 (dau ex) adica aprox 2000 , 1000 , 100. si abia acum ataci cu trupele astea sa vezi cata aparare face el! :D
 

DeletedUser39323

hai bre...sa o luam strict gramatical, atentie : nu corectez


Eu spun ca 5 zile e perfect daca nu cumva prea mult...eu in 4-5 zile pot sa`mi fac aparare incat sa pot omora(cu aproximatie) 30-35% dintr-un full,daca nu mai mult !


cum trebuia sa se exprime ca sa fie asa cum am calculat eu?:):)) desi mie acum ambele variante mi se par corecte la cum a scris el;)

poate nu "stie" eu limba romana:eek:
 

DeletedUser39323

defapt si de drept cred ca am calculat bine, deoarece a zis "30-35% dintr-un full" si nu 30-35% din full, puii mei...:(
 

DeletedUser

Asa cum ne-a obisnuit, conducerea serverului .ro se va inspira din dorintele jucatorilor. Ce setari v-ati dori sa aiba urmatoarea lume care se va lansa (25) ?

Pentru conformitate, consultati inainte aceasta tema.

Pai nu ne-am obisnuit :))
Ca e cam prima oara dupa vreo 10 lumi cand se mai face vreun poll pentru setari...
 

DeletedUser39627

Inchide odata cineva, sau pentru voi nu s-a facut inca lumea 25?
 
Sus