Lumea 27 ( setari )

  • Autor subiect DeletedUser20436
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20436

Desi setarile de pe lumea 27 sunt pe placul meu in mare masura nu inteleg de ce nu mai fac o lume si cu biserica,vorbesc in numele unui grup de oameni ,care tot asteptam o lume cu biserica din nou,dupa parerea mea e o setare foarte ok.

si acum ma adresez la adminii triburile.ro nu e posibil un sondaj de opinie pt biserica sa luati si pulsul jucatorilor parerea mea ca majoritatea ar dori biserica,VA rog sa luati in considerare cele spuse de mine si cum in ultimul timp am vazut deja ca admini mai tin cont si de dorintele noastre [vezi carmi-lumea clasica]] va-s ruga sa se faca si un sondaj pe aceasta tema ,cred ca ar fi perfecta lumea daca ar avea si biserica.va multumesc
 

DeletedUser25287

Intr-adevar sunt de acord cu pauleta, un sondaj de opinie pe tema biserica da au nu, cred ca ar fi dominat copios de raspunsuri de nu.

Pe de alta parte setarile acestei noi lumi mi se par si mie destul de ok, dupa mai multe lumi viteziste se cerea una care sa fie accesibila si celor cu mai putin timp de joc.
 

DeletedUser20436

da si mie mi se par foarte bune pt noi care mai avem si servici,doar ca lumea 18 ne-a prins cu biserica ei cred eu pe majoritatea:)
 

DeletedUser

mie nu-mi convine viteza , macar 1.5 sa fi bagat nu neaparat 2
 

DeletedUser38860

Setarile sunt ok , cu toate ca si eu imi doresc inca o lume cu biserica. E mult mai frumos asa. Viteza e ok :)
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Facem următoarea lume(lumea 28) cu biserică şi poate fără bonus de noapte, mai vedem până atunci :D
 

DeletedUser41104

ar fi frumos o limita de 1000 de persoane in trib :D
si cu viteza de 1.5 e prea mica 1
sau sa fie mai mare viteza trupelor fata de ceea a cladirilor
 

DeletedUser34078

Mi se par ok setarile si-s curioasa de versiunea Triburile 8.0 ... poate daca s-ar mai umbla un pic la viteza ar fi excelent ... urmeaza o iarna lunga si-ar pica bine :D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
eee si asa sufera serverul ca s-au dus jumate din conturi in ultimul an,,ce sa te mai lase si cu premium gratis?
ar fi o tactica de management sa mai ataraga din membrii..dar unii sunt prea zgarcitis a faca asta:)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu ! :eek::eek:

Si oricum n-ar dura mult statutul lor de jucatori...sunt convins ca ar fi atacati de tot serverul :D :))
 

DeletedUser34078

eh nah ce-i o noutate? stii ca au mai jucat .. si multi alti admini si mozi ....e cultura organizationala :D
dar numa' asa de lobby ... ca nu stau prea mult :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus