Lumea 30 ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Stie cineva aproximativ cand se va deschide ? Mai avem de asteptat sau ?
 

DeletedUser

avand in vedere ca lumea 29 nu e un mare succes,ar fi bine ca viitoarea lume 30 sa mai "piarda" din asazilele imbunatariri aduse CP ului.Demult jucatorii cer o lume clasica in adevaratul sens al cuvantului
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Desi ar fi frumos, ma indoiesc ca va aparea o astfel de lume.
 

DeletedUser

29-le e ceva de genu ,, plateste ca sa castigi" , ce sa faci probabil a ajuns criza si prin Germania .

@dinozaurus rex bacu mai sapt viitoare si a trecut , ar fi bine sa se deschide pana atunci .
 

DeletedUser

nu stie nimeni cand se va deschide o noua lume. oricum anunta carmi din timp

@wselwulf > bacul il poti lua oricand de la galati..am inteles ca e 2 lei biletul
 

DeletedUser

@*Contesa C* Am trecut de ceva ani de bac , inainte era bac pe bune , nu ce le da acuma la ametiti astia .
 

DeletedUser

Esti cumva profesor si stii ce subiecte se dau anul asta la bac ? banuiesc ca nu....asa ca nu mai vorbii in necunostinta de cauza
 

DeletedUser

Paul , Eu am dat bacul din 6 discipline , intreaba pe cei din generatia mai veche cum le-a fost bacul si o sa te lamureasca .
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Asa cum ati fost obisnuiti, urmatoarea lume care se va deschide va fi anuntata cu aproximativ 2 saptamani inainte de deschiderea ei. Alte detalii nu avem cum sa va dam. Acestea fiind spuse, topicul il voi inchide, mai ales pentru ca discutiile se indreapta spre BAC, oricare ar fi el.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus