Lumea 6 a murit?

  • Autor subiect DeletedUser2250
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

putini rau dar ce sa faci multi suntem ocupati de celelalte lumi ....
 

DeletedUser9249

incepe acm l8..am auzit ca vor fii jucatori celebri pe acolo..
 

DeletedUser

am avut o problema si nu am putut intra pe net 1 luna. si acum imi pare rau dupa lumea 4.
asta-i
 

DeletedUser

Pe toate lumile sant jucatori celebri... De fapt fiecare jucator este celebru... Are ID unic...:))
 

DeletedUser

intre celebru si unic e o diferena de la cer la pamant... Lumea asta este dominata categoric de phaeton din GT, nu cred ca este o lume in care raporul de puncte intre locul 1 si 2 sa fie atat de mare...
 

DeletedUser

prefer lumea reala unde diferenta intre mine si Phaeton este de vreo 6(sase) femei!:D
 

DeletedUser2250

se pare k L6 tocmai va deveni atractiva:D:D
o sa aiba lumea ce povesti pe forum de acum in colo:)
 

DeletedUser

si forumul va deveni unul tot atat de atractiv.
In cazul in care ati uitat, tin sa va reamintesc:

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus