Lumea 6 sub semnul intrebarii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1)Aggerru
2)O lume placuta
3)....
4)....
 

DeletedUser

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1.nu pot spune care este cel mai bun deoarece am ajuns la concluzia ca persoanele care le,am considerat bune nu sunt chiar asa de bune precum par [aparentele inseala]
cel mai bun din ce punct de vedere:confused:...aparator,agresor,puncte,strateg...
2.o lume pe care imi omor timpul
3.daca un player nu isi da interesul cum s.ar putea sa il faci sa isi dea, necunoscandu.l in viata de zi cu zi si ne putand lua legatura...sau mai sunt si incapatanati care cred ca sitterul e un fel de bau.bau ca poate intra si vedea mesajele de la x,y....si in general persoanele care au habar cei cu jocu asta nu.s inactive sau macar au sitter
4.SV..am si mare de albastru dar si de rosu....totul tine de zone...
iar daca nu ar fi ce ataca pt ce exista si variata de a rupe o alianta ,pna sau de a iesi din trib si ataca in stanga in dreapta... mereu o sa se gaseasca o solutie
 

DeletedUser

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1) dupa mine biancaar si dasada sunt cei mai buni,bineinteles,sunt multi jucatori buni pe aceasta lumea,pe care ii respect chiar si pe sebyca89 :))
2)lumea mea de suflet (pe alta lume n'am sa mai joc)
3)la mine nu merge asa :)) poate ca sunt cam dur dar eu nu ma iau la vorbe cu ei :)) innobilez direct pe ei :))
4)k24 si acuma mi'am gasit magar pe care sa cobor in k 34 si k 33 :))
 

DeletedUser27753

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1.E bun acela care stie sa joace corect, dar daca trebuie sa dau un nume pentru mine ar fi colega mea de trib isthar, o jucatoare care lupta pana la ultimu satuc, nu ii este frica sa inceapa de la inceput si cel mai importat ca stie sa joace corect.
2.O lume cam murdara si multe tradari, dar probabil ca toate lumile sunt cam asa....si din pacate putina lume aici stie sa joace de la distanta, cei care sunt in marea albastra nu stiu sa iasa la granita si sa atace de la distanta...cand va ajunge aceasta lume ca L7 sau L8 cu vreo 4-5 triburi care vor acoperii toata harta se va simti asta mult si multi se vor lasa de joc.
3.Scoaterea jucatorilor din marea albastra, daca asta e cauza inactivitati, dar daca e lipsa de timp nu ai cum sa o rezolvi.
4. In k46 am pe cine ataca:)
 

DeletedUser14726

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1. Sunt foarte multi. Din cei ce am intalnit.. 4 rome petty. E11evensep, pietraru, dope, smileman. Si nu in ultimul rand si inger demon.
2. Interesanta.
3. Implicarea tuturor in actiunile tribului, motivare.. etc.
4. Rosu. Destul. Are GAW suficiente sate... :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1. Cel mai puternic este clar cine e ( din lista de pozitionare ) si avand in vedere ca se mentine atat de bine ... sate nu prea pierde , sate castiga . Oricum sunt multi jucatori foarte buni pe lumea 6 .
2. Lumea 6 e plica de jucatori buni , de incepatori care stiu numa sa meninte , de oameni prietenosi , dar si dusmanosi ... oricum , e o lume foarte interesanta
3. simplu ... Inobilari interne ... si nu este o problema pentru unii , chiar fericire pentru altii ...
4. nord-vest, k 22 , mare de aliati ... dar am eu ce face ...
 

DeletedUser

1. Ce jucator il considerati ca fiind cel mai bun de pe L6 ?
2. Cum ati descrie L6 in cateva randuri ?
3. Inactivitatea jucatorilor este o problema peste tot. Cum incercati sa o combateti ?
4. In ce zona sunteti pe harta, aveti ce ataca sau sunteti intr-o mare de aliati si pna-uri ?

1.cel mai bun isi va merita TITLUL cand va ramane singur cu peste 70% din satele acestei lumi,si atunci sunt sanse sa fie rasturnat.care va fi acela?asteptati inca vreo 3 ani
2.cea mai inceata lume,cu din ce in ce mai putini playeri interesati sa joace
3.asta este secretul CUM MENTII ECHIPA.
4.sunt pe harta acolo unde "arde" prin sitter cand am timp.
 

DeletedUser

1.Care este cel mai blamat jucator/trib?
2.Cine credeti ca va castiga razboiul Sh+Light+Black vs ~Arm~?
3.Alegeti 3 triburi care credeti ca vor ajunge la sfarsitul lumii.
 

DeletedUser18036

1.Care este cel mai blamat jucator/trib?
2.Cine credeti ca va castiga razboiul Sh+Light+Black vs ~Arm~?
3.Alegeti 3 triburi care credeti ca vor ajunge la sfarsitul lumii.

1.Toata lumea stie. Iar nickul lui incepe cu C. Iar trib, ~ARM~ :D
2. Pai 3 contra 1. Logic... Black, SH si Light vor rupe ~ARM~. :)
3.Light, Black, M-Goth si ar mai fi cateva.
 

DeletedUser

1.Care este cel mai blamat jucator/trib?
2.Cine credeti ca va castiga razboiul Sh+Light+Black vs ~Arm~?
3.Alegeti 3 triburi care credeti ca vor ajunge la sfarsitul lumii.

1.mai multi jucatori/tribul ~ARM~
2.se vede de la posta diferenta :))
3.Black;M-goth;Light
 

DeletedUser29282

1.Care este cel mai blamat jucator/trib?
2.Cine credeti ca va castiga razboiul Sh+Light+Black vs ~Arm~?
3.Alegeti 3 triburi care credeti ca vor ajunge la sfarsitul lumii.



1.Clar ARM e cel mai blamat
2.cele 3 triburi aliate al toate atuurile posibile contra ARM
3.Asta chiar nu pot s-o zic, multe triburi sunt in viatza datorita ambitiilor jucatorilor din ele, cand motivul ambitiei dispare multi se lasa de joc
 

DeletedUser

1.Care este cel mai blamat jucator/trib?
2.Cine credeti ca va castiga razboiul Sh+Light+Black vs ~Arm~?
3.Alegeti 3 triburi care credeti ca vor ajunge la sfarsitul lumii.


1.Criogenix pt tupeul murdar de a scoate capul si a deschide gura cand el nu stie de ce e culaorea rosie pe harta
iar ca trib ARM, pt mizeriile unor jucatori care reprezinta ARM, acestia ar fi puya,dracones tracul(kryza) .. si restul gastii de traci
2.Sper ca SH+Light+Black
3.prea devreme pt sfarsitul lumii :) .. apar fuziuni,destramari, etc etc
 

DeletedUser29419

1.Care este cel mai blamat jucator/trib?
2.Cine credeti ca va castiga razboiul Sh+Light+Black vs ~Arm~?
3.Alegeti 3 triburi care credeti ca vor ajunge la sfarsitul lumii.

1. ARM
2. se va destrama unul sau mai multe triburi din alea 4
3. se vor numi altfel decat acum dar 90% nu vor mai fi jucatorii de acum.
 

DeletedUser14726

1.Care este cel mai blamat jucator/trib?
2.Cine credeti ca va castiga razboiul Sh+Light+Black vs ~Arm~?
3.Alegeti 3 triburi care credeti ca vor ajunge la sfarsitul lumii.


1. Blamarea este de fapt o doza de invidie, respect, frustrare, neputinta. Un amestec bine proportionat din toate acestea. Cine este cel mai blamat? Nu stiu. DAR FELICITARI.
2. Vor mai aparea miscari in acest razboi, destabilizari de flancuri, rasturnari de situatie.. E un razboi departe de a fi incheiat.
3. .....
 

DeletedUser

1.Castigatorii acestei categorii sunt kryza-tlw:D...iar ca trib,~arm~
2........
3.daca harta ar ramane asa,as spune ca Light,Sh si ~M~,dar se poate schimba in orice clipa:D
 

DeletedUser6580

1.Care este cel mai blamat jucator/trib?
2.Cine credeti ca va castiga razboiul Sh+Light+Black vs ~Arm~?
3.Alegeti 3 triburi care credeti ca vor ajunge la sfarsitul lumii.

1.ce-l mai blamat jucator eu zic ca e kryza (ingeleg prin blamare,a vorbi de rau pe cineva) si ea e jucatoarea ce-l mai mult vorbita de rau,si asta ptr ca e invidiata,ptr ca e un idol ptr dusmani doar ca nu vor sa recunoasca :)),cel mai blamat trib tot arm cred ca e ptr ca avem cei multi dusmani ;)) (care intre ei sunt aliati) deci clar ne vorbesc de rau :)) (obositii :)) )
2.cei care se lasa ultimii de joc
3.cele care nu se destrama,facand fuziune sau alte cele,aici nu stiu sa raspund , 2 stai jos :(
 

DeletedUser

1.nu stiu
2.nu stiu
3.daca celelalte triburi ne dau un ragaz de refacere si Rvansa va fi pana spre final.oricum cine a ajuns pana aici merita felicitati.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus