Lumea13

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

pai tot timpu e asa. la inceput intra toti sa 'vada cum e' si in cateva zile se potolesc. acuma am vazut ca sunt 16 000 online parca din 21 000 totali
 

DeletedUser20794

hehehe..... omg


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
---2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23101

21000 acum 15000 raman dupa 5 zile 10000 raman dupa 1 luna 8000 raman dupa 3 ani 3000 dupa 10 ani 2 oameni :))
 

DeletedUser

10 ani 2 oameni ? uau , asta este tare . Poate ca in 5 ani 2 oameni . Iar in al 6 ani jocul se va termina .
 

DeletedUser

Cam naspa lumea asta 13..pana acuma toate triburile in care am vrut sa intru mi-au dat cu jet :D, m-au trimis la plimbare...pff iar am ramas de carutza..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15982

H@k uk

Cam naspa lumea asta 13..pana toate triburile in care am vrut sa intru mi-au dat cu jet , m-au trimis la plimbare...pff iar am ramas de carutza..
Pai esti prea bun pt. ei , probabil k de aceea :)
 

DeletedUser8343

Avand in vedere ca lumea a inceput deja si aici nu este decat pur spam acest topic va fi inchis! succes la joc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus