Lumea13

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

If you say ! :) Oricum doar cateva nume ma intriga de pe lista, dar ma lamuresc eu maine... In rest stiu care ce si cum ! :D
 

DeletedUser1198

abia astept sa vad si echipa noobz
h3rifl3 intra cu voi?

da.. e cu noi ;)) pana la urma nu e nici un secret si maine vede toata lumea.. aceasta este o parte din lista completa :D

am editat :p .. care-a fost rapid sa vada a vazut :))) restul.. maine cand incepe distractia ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asta da team ! :p doar daca citesti primele cateva nume iti doresti sa nu fie pe langa tine (nu toate)... Oricum succes... De b3st nu stiam si nici de f1nu.ro, doar de Trusca... Deci nivelul iar creste cu cate un pic... :p
 

DeletedUser

sa ne dea dumnezeu sanatate, net bun si multe multe sate mocca(alea de barbari is incluse aici):x
 

DeletedUser1198

multumim :) bafta tuturor triburilor participante :)
cat jucam.. pai cat mai mult.. si atat timp cat este distractie si actiune :)
 

DeletedUser5596

inseamna ca a inceput la 10.Interesanr,oricum dupa ora 3-4 vor aprea si "vedetele"
 

DeletedUser523

inseamna ca a inceput la 10.Interesanr,oricum dupa ora 3-4 vor aprea si "vedetele"

Vedetele L13 vor aparea dupa cateva luni, daca imi permiti...:)Se stie doar ca daca ai fost bun pe o lume nu inseamna ca vei fi la fel de bun si pe alta deoarece vei juca in alte conditii;)de ex. cine stie peste ce vecini vei da, cate sate de barbari vei avea langa tine etc:)Fiecare lume isi creeaza propriile vedete:cool:
 

DeletedUser5596

Vedetele L13 vor aparea dupa cateva luni, daca imi permiti...:)Se stie doar ca daca ai fost bun pe o lume nu inseamna ca vei fi la fel de bun si pe alta deoarece vei juca in alte conditii;)de ex. cine stie peste ce vecini vei da, cate sate de barbari vei avea langa tine etc:)Fiecare lume isi creeaza propriile vedete:cool:

cand am spus vedete mam referit la cei care sau auntat cu triburi :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus